Cokin P154 filtr P šedý ND

Filtr P šedý ND 8x - 0.9, 3f. Šedý filtr ND 8x se používá k potlačení přemíry světelného záření, procházejícího objektivem. Vhodný k použití ve vysokohorské fotografii nebo na silně osvětlených mořských plážích.

Produktová sekce: Filtry, předsádky Cokin

Produkt „Cokin P154 filtr P šedý ND“ již není v naší nabídce.

Doporučujeme vám následující postup:

Hlídací pes

Hlídací pes je služba, která vám umožní sledovat změny ceny u vámi vybraného zboží. Stačí zadat vaši e-mailovou adresu do výše uvedeného formuláře a při každé změně ceny nebo v případě, že produkt přechází do doprodeje, vám pošleme upozornění e-mailovou zprávou.

Popis výrobce

Šedý filtr ND 8x se používá k potlačení přemíry světelného záření, procházejícího objektivem. Vhodný k použití ve vysokohorské fotografii nebo na silně osvětlených mořských plážích. Dále se používá ke změnšení hloubky ostrosi nebo k žádoucímu prodloužení expozice při fotografii pohybových, rozostřených efektů. Patří do základní výbavy fotografa. Je barevně neutrální, prodlužuje expozici 8x, je tedy třeba otevřít clonu objektivu o tři clonová čísla (tři stupně).