Mitsubishi EasyAlbum 20x25

Mitsubishi EasyAlbum 20x25

Produkt „Mitsubishi EasyAlbum 20x25“ již není v naší nabídce. Věnujte prosím pozornost alternativním produktům níže na této stránce, pokud jsou uvedeny a nebo nás kontaktujte, rádi vám pomůžeme.

Alternativy k již neprodávanému Mitsubishi EasyAlbum 20x25

Naši zákazníci nejčastěji zvažují tyto alternativy k Mitsubishi EasyAlbum 20x25

Nahoru ↑

Popis výrobce

Kvalitní foto album či foto kniha složená z Vašich vlastních snímků Vás ani Vaše blízké nenechá zapomenout na Vaše radostné okamžiky. Vystavte své nejlepší záběry - buďte originální. Nabízíme Vám úžasně jednoduché a kvalitní řešení, které zvládne každý sám. Vyrobit si vlastní foto album či foto knihu pro Vás znamená pouze zakoupit si vybraný formát EasyAlba, vytisknout si vlastní fotografie / např. na foto kiosku, ve Vašem minilabu nebo na domácí foto tiskárně / a tyto nalepit do našeho EasyAlba. Pro zhotovení foto alba či foto knihy není zapotřebí žádné další zařízení.

EasyAlbum nabízíme ve formátech 10x15 cm, 15x23 cm a 20x25 cm. Formáty 10x15 a 20x25 jsou v provedení na šířku, formát 15x23 v provedení na výšku. Všechny nabízená alba mají 10 listů se samolepící vrstvou z obou stran, tzn., že se celkem do alba dá umístit 20 fotografií daného formátu. Jednotlivé listy jsou z černého kartonu, který je opatřen samolepící vrstvou pro snadné uchycení fotografie. Desky alba jsou provedeny v kvalitní černé kožence. Součástí balení je černý kartónový obal, který Vám např. umožní pěkně řadit alba ve Vaší knihovně. Každý produkt je samostatně zabalen v kartónové krabičce a přebalen fólií.

Nahoru ↑

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Uživatel

V košíku máte 0 produktů za 0 Kč