Digitální kompakt Samsung ES9 černý

  • Rozlišení: 12,2 Mpx
  • Optický zoom: 4 x
  • Velikost displeje: 2,36 "

Samsung ES9 černý

Produkt „Samsung ES9 černý“ již není v naší nabídce. Věnujte prosím pozornost alternativním produktům níže na této stránce, pokud jsou uvedeny a nebo nás kontaktujte, rádi vám pomůžeme.

Alternativy k již neprodávanému Samsung ES9 černý

Naši zákazníci nejčastěji zvažují tyto alternativy k Samsung ES9 černý

Nahoru ↑

Recenze a hodnocení

Kompletní recenze
Samsung ES9 černý

Prohlédněte si ukázkové snímky a videa Ukázkový snímekUkázkový snímekUkázkový snímekUkázkový snímekUkázkový snímekUkázkový snímek

Názor Megapixelu

Samsung ES9 je příjemný kompaktní fotoaparát za velmi pěknou cenu. Objektiv s 4x optickým zoomem (27-108mm) poskytuje možnost pořizovat jak širokoúhlé, tak portrétní záběry. S fotoaparátem je také Celá recenze


Nahoru ↑

Základní parametry

Formát snímače: 1/2,3
Rozlišení: 12,2 Mpx
Minimální ohnisková vzdálenost: 27 mm
Maximální ohnisková vzdálenost: 108 mm
Rozlišení videa: VGA (640×480)

Všechny parametry

Obrazový snímač
Formát snímače: 1/2,3
Rozlišení: 12,2 Mpx
Typ snímače: CCD
Rozlišení fotografií: 1024x768, 2048x1536, 2592x1944, 3264x2448, 3968x2232, 3984x2656, 4000x3000
 
Objektiv
Optický zoom: 4 x
Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm): 27-108
Minimální ohnisková vzdálenost: 27 mm
Maximální ohnisková vzdálenost: 108 mm
 
Zaostřování
Makro od: 10 cm
 
Nastavení expozice
Citlivost ISO: 80-1600
ISO - minimální citlivost: 80
ISO - maximální citlivost: 1600
 
Závěrka
Rozsah expozičních časů: 8 - 1/2000
Nejdelší expoziční čas: 8
Nejkratší expoziční čas: 1/2000
 
LCD
Velikost displeje: 2,36 "
Rozlišení displeje: 110000 px
 
Blesk
Vestavěný blesk: Ano
Dosah vestavěného blesku: 3 m
 
Záznam
Typ paměťového media: SD / SDHC / SDXC
Rozlišení videa: VGA (640×480)
 
Obecné
České menu: Ano
 
Fyzikální specifikace
Hmotnost: 117 g
Rozměry v mm: 92,5 x 60,8 x 25,1

Samsung ES9

 

Vlastnosti


Získejte zcela nový pohled: 27 mm, 4x zoom
Využívejte svůj objektiv naplno bez ohledu na to, zda snímáte nezapomenutelnou přírodní scenérii nebo setkání svojí party u stolu v restauraci. Fotoaparát ES9 disponuje precizně zhotoveným širokoúhlým objektivem s ohniskovou vzdáleností 27 mm a čtyřnásobným optickým zoomem, který vám umožní obsáhnout celé zorné pole. Nyní můžete zachycovat vzpomínky na zajímavá místa a přírodní scenérie, celé svatební obřady a ty nejvyšší mrakodrapy v celé jejich velikosti.


Otřesy nejsou na překážku: Digitální stabilizace obrazu (DIS)
I ten sebemenší záchvěv dokáže pokazit snímek. Řešením je digitální stabilizace obrazu ve fotoaparátu ES9. Digitální stabilizace obrazu zajistí ostrý obraz za všech podmínek. Ať fotíte při nízkém osvětlení, zoomujete nebo se vám zkrátka jen třesou ruce, vaše fotografie budou ostré a zřetelné. Fotoaparát ES9 jednoduše fotí neotřesitelně dobře.


Když jde o jas, je dokonalý: 2,4" inteligentní displej LCD
Když jsme navrhovali fotoaparát Samsung ES9 tak, aby byl brilantní, měli jsme na mysli oba významy tohoto slova. Je inteligentní a zářivý zároveň. Jeho 2,4" displej s vylepšeným kontrastem a podáním barev umožňuje snímat širší a jasnější fotografie. Displej také automaticky detekuje okolní osvětlení a upraví jas pro optimální zobrazení. Fotoaparát ES9 myslí za vás, a proto je pro vás tou správnou volbou.


Video v kvalitě VGA-nyní v kompaktním fotoaparátu
Dáváte-li přednost statickým snímkům před videem, ale chcete si nechat možnost výběru, je fotoaparát ES9 přesně pro vás. Získáte video v kvalitě
640 x 480 pixelů, 30 snímků za sekundu. Můžete použít i 5x optický zoom a vše přiblížit. A v případě rizika můžete nahrávání pozastavit. Nemusíte se ničeho vzdát, snad jen nošení videokamery.


Přesně to, co jste měli na mysli
V hlavě vidíte požadovaný obraz. Zamíříte fotoaparát ES9. A funkce inteligentního automatického nastavení jej uvidí také. Tato technologie pro rozpoznání scény automaticky zvolí z 15 různých nastavení, jako je například Portrét či Krajina. Poté provede optimální nastavení. Nezáleží na tom, zda fotíte přátele na večírku nebo vodopád v horách.


Fotoaparát, který vás má rád: Systém Dokonalý portrét
Díky technologii Dokonalý portrét fotoaparátu ES9 už nikdo nebude mít horší stránku. Tento fotoaparát samozřejmě opravuje červené oči, ale jeho nejnovější technologie rozpoznávání tváří dokonce rozpoznává i mrknutí. Budete tak mít vždy jistotu, že osoby na fotografiích budou mít vždy otevřené oči a budou se zářivě usmívat. Tato technologie navíc vyrovnává odstíny pokožky a odstraňuje skvrny na pokožce a tmavá místa na tváři. A díky různým úrovním nastavení můžete určit, jakou míru retušování požadujete. Tedy ne že by vaši přátelé a rodina nějaké potřebovali.

Kompletní parametry a popis výrobce Jen základní parametry

Nahoru ↑

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Uživatel

V košíku máte 0 produktů za 0 Kč