Objektiv Sigma 18-50 mm F 2,8-4,5 DC OS HSM pro Canon + utěrka Sigma zdarma!
Záruka 4 roky! Zdarma Sigma utěrka 31 x 31 cm v hodnotě 190 Kč! Základní objektiv s HSM a optickou stabilizací.
| Naše cena s DPH: | 5 890 Kč |
| Naše cena bez DPH: | 4 908 Kč |
| Doporučená cena s DPH: | 8 990 Kč |
| Ušetříte: | 3 100 Kč |
| Na splátky od: | 296 Kč |
- Dostupnost: Skladem 1 ks
- Zapůjčit před nákupem
- Rezervovat na prodejně
Hlídací pes
Základní
parametry
| Parametr | Popis |
|---|---|
| Minimální ohnisková vzdálenost | 18 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 50 mm |
| Světelnost | 2,8-4,5 |
| Maximální clona | 22 |
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 30 cm |
| Stabilizace | Ano |
| Počet lamel clony | 7 |
| Průměr filtru | 67 mm |
Kompletní
specifikace
| Parametr | Popis |
|---|---|
| Objektivy | |
| Minimální ohnisková vzdálenost | 18 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 50 mm |
| Světelnost | 2,8-4,5 |
| Maximální clona | 22 |
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 30 cm |
| Stabilizace | Ano |
| Počet prvků/skupin | 16/12 |
| Počet lamel clony | 7 |
| Průměr filtru | 67 mm |
| Sluneční clona | Ano (v balení) |
| Délka | 88,6 mm |
| Hmotnost | 395 g |
Popis výrobce
18-50mm F2.8-4.5 DC OS HSM
Světelný základní zoom objektiv s optickým stabilizátorem obrazu.
Světelný základní zoom objektiv s optickým stabilizátorem obrazu pro fotoaparáty s APS-C snímačem. Objektiv má na širokém konci (18mm) světelnost F2.8, díky tomu je vhodný i pro focení při slabším světle či pro indoor fotografování. Dva SLD členy a tři asférické čočky maximálně eliminují vznik všech aberací. Vysoká obrazová kvalita je zaručena v celém rozsahu zoomu. Zabudovaný HSM motor zajišťuje rychlé a tiché zaostřování. Několikanásobné antireflexní vrstvy potlačují světelné odlesky a zajišťují kontrastní obraz. Objektiv má minimální zaostřovací vzdálenost 30cm v celém rozsahu zoomu a maximální zvětšení 1:4.1, díky kterému se hodí i pro fotografování malých detailů.
Objektiv je vybaven originálním optickým stabilizátorem, který fotografovi umožňuje udržet časy až o 4 kroky delší. Optický stabilizátor objektivu může být dokonce použit zároveň s vestavěným stabilizátorem fotoaparátů Sony a Pentax (kromě Pentax ist* a a K100D).
Objektiv je vybaven systémem interního ostření i zoomování, to znamená, že ani u jedné z těchto činností se nijak nemění délka objektivu, ani se neotáčí přední člen, což např. usnadňuje použití filtrů.
Tvarovaná sluneční clona je samozřejmě součástí balení.
Související odkazy
Další informace o objektivu Sigma 18-50 mm F 2,8-4,5 DC OS HSM naleznete na www.fotografovani.cz
