1000 Kč zpátky, při nákupu na splátky! Produktové aktuality

1000 Kč zpátky, při nákupu na splátky!

Aktualizováno: 6. 12. 2007 v 16:10 • Rubrika: Produktové aktuality

Kdo vám zaplatí tisícovku za to, že využijete jeho služeb? My ano! Ve spolupráci se společností Home Credit a.s. jsme pro Vás opět připravili speciální vánoční úvěr VAN 2007, který můžete čerpat již nyní!

Vánoční produkt "VAN 2007"Home Credit

Kupte si u nás jakékoliv zboží na splátky s minimální výší úvěru 3 000 Kč a při splnění níže uvedených podmínek* získáte zpětně bonus (šek na dodatečnou slevu) 1 000Kč! Tedy až 1/3 prodejní ceny! Šek je možné uplatnit v prodejně, kde byl úvěr uzavřen.

Nakoupit na splátky, tedy uzavřít úvěrovou smlouvu je u nás možné na obou pražských prodejnách. Rychle, spolehlivě a výhodně!

 • VÁNOČNÍ BONUS 1000 Kč*
 • Platba v hotovosti od 0% prodejní ceny
 • minimální výše úvěru: 3 000Kč
 • Počet splátek 9-60 měsíců
 • Navýšení od 1,1 % měsíčně
 • RPSN od 25,2%
 • 1 000 Kč zpátky

 

*Podmínky vyplacení Vánočního bonusu

 1. Klient uzavřel smlouvu typu 07VANXX, kde XX je počet měsíců splácení a má řádně a včas uhrazené čtyři splátky bez využití možnosti předčasného splácení.
 2. Do dvou měsíců od splnění výše uvedené podmínky ad a) bude klientovi zaslána poukázka na slevu ve výši 1000 Kč.
 3. Slevu může klient čerpat pouze v prodejně, kde uzavřel smlouvu typu 07VANXX, a to nejpozději do 30. 11. 2008 využitím poukázky na slevu. Při nákupu nad 1000 Kč je využití vázáno na platbu platební kartou Home Credit a.s., pokud klient takovou kartu má.
 4. Klient může obdržet pouze jednu poukázku na slevu. Tato poukázka je jednorázová a nevrací se na ni.
 5. Poukázka na slevu bude zaslána v případě, že klient splácí a splácel všechny závazky vůči Home Credit a.s. řádně a včas, a splnil podmínky Home Credit a.s. pro vydání platební karty nebo již platební kartu Home Credit a.s. má. Společnost Home Credit a.s. je oprávněna zaslat poukázku na slevu i v případě, kdy klient podmínky společnosti Home Credit a.s. pro vydání platební karty nesplní.
 6. Společnost Home Credit a.s. není povinna poskytnout poukázku na slevu v případě, že klient při žádosti o úvěr uvedl nepravdivé údaje.

Další informace získáte na zákaznické lince Home Credit 840 155 155.

 

Více informací o možnostech a pravidlech splátkového prodeje.

Pokračujte v nákupu výběrem zboží z naší nabídky.
Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.


Související články

Fotografie z galerie

Přejít do galerie

Související články

Nové recenze

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 5 000 Kč

Nahrát

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a využití osobních údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech.
Dozvědět se víc
Rozumím