Magazín

Produktové aktuality

3 důvody, proč byste si měli pořídit stativ právě u nás

Karolina NiklaschováAktualizováno: 14. 11. 2017 v 12:09 • Rubrika: Produktové aktuality

3 důvody, proč byste si měli pořídit stativ právě u nás

Stativ je základní pomůckou každého fotografa a nám záleží na tom, abyste si byli jisti, že stativ od nás je tou nejlepší volbou. A to díky těmto 3 důvodům - zapůjčíme vám stativ v případě reklamace, máte u nás nejlepší ceny na vybrané modely a k výkupní ceně získáte 5% bonus. Níže se dozvíte, proč jsou pro vás tyto 3 důvody tak důležité při nakupování.

Obsah

1. V případě reklamace vám zaručíme zapůjčení stativu

Chápeme, že bez stativu se žádný fotograf neobejde. V případě, že byste potřebovali stativ z jakéhokoli důvodu reklamovat, my vám zaručíme, že bez stativu nezůstanete. Zdarma vám zapůjčíme náhradní stativ - Genesis C1 + BH-34 v hodnotě 5 690 Kč. Stačí složit vratnou zálohu 2 000 Kč.2. Nejlepší ceny na trhu u vybraných modelů

K vybraným stativům získáte garanci nejlepší ceny na trhu. V podstatě není možné najít produkt se stejnou specifikací za nižší cenu. Stále se snažíme přinášet vám skvělé nabídky a balíčky tak, aby pro vás byl nákup co nejvýhodnější a mohli jste si tak být jistí, že nákup u nás byl ta nejlepší možná varianta. 

Aktuálně vám garantujeme nejlepší cenu například na tyto 3 modely. Konkrétně se jedná o Alta Pro 2+ od společnosti Vanguard, která se specializuje na příslušnství k fotoaparátům, cena činí 4 990 Kč. Dalším je Genesis Base C1 + BH-34 Kit, ultra lehký pomocník, který je dostupný za 5 690 Kč.  Posledním kouskem je tento všestranný stativ pro fajnšmekry - Benro GoPlus Travel FGP28A + IB2 kulová hlava, dosupný za 8 990 Kč. Přehled aktuálních nabídek naleznete ZDE.

3. Výkupní cena s 5% extra bonusem

Pokud začínáte, tak pravděpodobně zjistíte, tak jako mnoho dalších fotografů, že ten správný stativ se vám podaří koupit až na podruhé. Už totiž lépe víte, co vám vyhovuje a co ne. Co přesně je pro vás důležité, když fotíte v terénu nebo ateliéru. Pokud teď právě nastal ten čas a ohlížíte se po novém modelu, tak neváhejte a doneste nám váš starý stativ na kteroukoli z našich prodejen. U nás si zaručeně vyberete nový a navíc k výkupní ceně získáte bonus  5 %.

Doufáme, že vám tyto 3 důležité body pomůžou při rozhodování. U nás najdete stativy nejrůznějších značek a můžete si vybrat podle parametrů, které upřednostňujete nejvíce - velikost, hmotnost, nosnost, ale také dle způsobu jejich použití. Pokud nevíte přesně, který typ stativu je pro vás nejlepší, rádi vám poradíme. 

Sdílet na


Komentáře k článku

dm

super děkuji za informaci

1

dohnal martin, 9. 1. 2018 |Reagovat

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.