Magazín

Produktové aktuality

7 důvodů, proč mít dron od Megapixelu

Bohuslav BrožAktualizováno: 8. 7. 2019 v 14:21 • Rubrika: Produktové aktuality

7 důvodů, proč mít dron od Megapixelu

Netradiční záběry pořízené drony jsou v posledních letech hitem. Díky těmto bezpilotním letounům pořídíte unikátní fotky a videa z ptačí perspektivy, aniž byste si museli pronajímat soukromé letadlo. Létání s drony s sebou ale nese i odpovědnost, a proto jsme se všem majitelům i zájemcům o drony rozhodli nabídnout komplexní péči.

Obsah

Droniště

Jednou z dominant naší pražské prodejny je droniště. Místo, kde vám naši specialisté rádi předvedou, jak se dron ovládá a jak funguje. Vyzkoušet si u nás můžete všechny vystavené drony.

Recenze a články

Jestli upřednostňujete pohodlí domova nebo to k nám máte trochu z ruky, můžete v klidu použít funkci porovnávání jednotlivých modelů na našich stránkách nebo si přečíst články a recenze našich kolegů a prohlédnout si ukázková videa a fotografie.

Vzdělávání

Pokud už dron vlastníte a chcete vědět, jak pořizovat ještě lepší fotky a videa z ptačí perspektivy nebo se obeznámit s legislativou kolem pilotování, mrkněte na naši nabídku kurzů a workshopů. Pro úplné začátečníky i pro zkušené majitele bezpilotních letadel pořádáme individuální leteckou školu i skupinové kurzy s našim ambasadorem Petrem Janem Juračkou

První vzlétnutí se specialistou

Ke každému dronu, který u nás zakoupíte, obdržíte automaticky poukaz na první vzlétnutí zdarma. Naši specialisté vám pomohou nainstalovat aktualizace, spárovat všechna zařízení a provedou vás i první pilotáží. Stačí vašeho nového člena rodiny přinést na jakoukoliv naši prodejnu a my vám s prvním startem rádi pomůžeme. Placenou podobu prvního vzlétnutí si mohou zakoupit i ti, co si dron v minulosti pořídili jinde.

Záruka

S plně nastaveným a spárovaným dronem si u nás nad rámec klasické dvouleté záruky můžete zařídit i záruku prodlouženou. Je fajn, nezatěžovat se obavou, kdo mi dron za dva roky bezplatně zaservisuje a raději se soustředit na létání a kreativní natáčení.

Půjčovna

Pokud dron nechcete vlastnit, ale umíte s ním létat nebo jen potřebujete vyzkoušet jiný model, můžete si jej u nás vypůjčit. Nabídnout vám můžeme hned z několik dronů různé úrovně. Ani v tomto případě není potřeba si kazit zážitek při řízení a natáčení obavami “co kdyby”. Všechna zapůjčená zařízení jsou pojištěná.

Pojištění

Když už je řeč o pojištění, nedávno jsme pro vás spustili pojištění všech zakoupených dronů a to jak těch nových, tak i těch pořízených v našem bazaru. Odcházet tedy od nás můžete s dronem pojištěným proti havárii, neopatrnému zacházení nebo třeba krádeži.

 

Mohlo by vás ještě zajímat

  1. Jak si vybrat dron? To se dočtete v našem dalším článku zde.
  2. Drony a příslušenství pro drony u nás v e-shopu.
  3. Proč si na dron dělat papíry? To se dozvíte v našem videu :-)

 Úvodní foto: Jakub Caha


Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.