Magazín

Blog

8 důvodů, proč využít bazar Megapixel

Tom KalousAktualizováno: 22. 10. 2019 v 9:54 • Rubrika: Blog

8 důvodů, proč využít bazar Megapixel

To, že můžete prodat svoji starou techniku v bazaru Megapixel už jistě víte. Pojďme si ale říci, jak takový bezstarostný prodej probíhá, přes nákup na splátky či pojištění již používané foto techniky, a co vám přinese.

Obsah

Bazar Megapixel

Možnost prodat použitou techniku v našem bazaru tu byla již od vzniku první prodejny. Od té doby je bazar součástí firmy a v dnešní době si již nedovedeme představit, že bychom bazar neměli. Protože nám naši zákazníci důvěřují, svěří nám občas do bazaru i „historickou“ techniku, kterou byste jen těžko sháněli, většinou zde ale nabízíme relativně moderní věci, ideální pro ty, kdo nelpí na nejnovější technice, která byla právě představena. Koneckonců tu si můžete pořídit v našem e-shopu.

Jak bazar funguje

Ze všeho nejdřív bych si dovolil představit webový nástroj, který se nazývá „Výkupní kalkulačka“. Ve výkupní kalkulačce vyplníte název techniky, kterou chcete prodat, určíte její stav, přidané příslušenství a případnou tovární záruku, pokud je její platnost delší než 6 měsíců. Podle zadaných kritérií určí výkupní kalkulačka náhled výkupní částky. Tato suma nemusí být konečná. Reálná výkupní částka se vždy určuje až po osobní prohlídce a přezkoušení všech funkcí naším specialistou. To provádějí naši specialisté na prodejnách v Praze, Brně a Ostravě.

Vyzkoušejte, kolik dostanete za váš starý foťák:

Vyplňte název vaší techniky k prodeji

Pokud jste váš produkt nenalezli, jeho výkupní cenu vám stanovíme individuálně.

Spočítat

Hlavní výhody bazaru Megapixel

  1. V případě prodeje vaší starší techniky je to u nás bez zbytečných starostí, domlouvání si schůzek a dohadování se o ceně, jak to mnohdy bývá u prodeje po vlastní ose. Celý proces výkupu je hotov během pár minut. 
  2. Velkou výhodou je možnost výkupu na dálku. Ten probíhá na základě vyplnění „Výkupní kalkulačky". Následně vás telefonicky kontaktujeme a společně domluvíme termín svozu, který techniku dopraví na naši pobočku. Poté je postup stejný, jako v případě osobní návštěvy.
  3. Zvýhodněné výkupní částky o 5 % dostávají ti zákazníci, kteří u nás posléze nakupují takzvaně na protiúčet.
  4. Pokud chcete techniku pouze prodat, vyplatíme vám hotovost do 5 000 Kč ihned. Jestliže je výkupní částka vyšší, připíšeme ji na Konto Megapixel, odkud můžete zpětně nakoupit s již zmiňovaným zvýhodněním 5 % anebo ji můžete celou odeslat na svůj bankovní účet. Tento převod vždy trvá maximálně 10 pracovních dní od požádání o vyplacení.
  5. Veškerá vykoupená foto technika prošla rukami našich specialistů, kteří ji podrobně zkoumají, prohlížejí a testují všechny funkce. Kvalita je tedy zaručena.
  6. Bazarové zboží si lze na pobočkách osobně vyzkoušet.
  7. V případě nespokojenosti nabízíme možnost vrácení ve 14 denní lhůtě. Zboží musí být v původním stavu včetně všeho příslušenství, které bylo součástí při nákupu.
  8. Na všechny bazarové kousky se po prodeji vztahuje záruka 12 měsíců. To znamená, že pokud objevíte jakoukoliv vadu, která není mechanická, zboží zašleme do servisu a opravu vyřídíme v rámci reklamačního řízení.

Čištění snímačů zdarma

Jako dárek pro vás máme jedno profesionální čištění snímačů k vybraným bazarovým fotoaparátům zdarma. Tuto službu poskytujeme v našem bazaru ke všem u nás zakoupeným zrcadlovkám a kompaktům s výměnnými objektivy (bezzrcadlovkám) vybraných značek. Čištění nabízíme také jako službu, která se cenově liší dle značky a je vyhotovena do druhého pracovního dne. V případě objednání se předem dokážeme za příplatek fotoaparát vyčistit do 4 hodin od předání.

Nákup na splátky

Pokud nechcete vydávat tolik peněz najednou nebo momentálně nemáte dostatek prostředků k nákupu vybraného fotoaparátu. Můžete si ho pořídit na splátky díky naší spolupráci se společností Home Credit. Vybrat si můžete z několika typů úvěrů a nákup si rozložit až na 40 splátek.

Pojištění použité techniky

V případě, že si chcete vyrazit na výlet a bojíte se o odcizení foťáku, můžete si u nás bazarovou techniku i pojistit. Dokonce ani nezáleží na tom, zda jste ji u nás koupili, či ne. Dokážeme totiž pojistit i techniku starší. Stačí přinést vše, co chcete pojistit, naši specialisté si to prohlédnou a odzkouší a následně určí stávající cenu a hodnotu pojistné částky. Pojistit bazarové zboží si můžete na 1 nebo 2 roky.

V našem Bazaru se o vás postará skvělý tým lidí v čele s Petrem Malinou, se kterým jsme nedávno dělali rozhovor o práci vedoucího.Tak určitě přijďte, budeme se na vás těšit. 

Sdílet na


Komentáře k článku

Martin Lukeš

Reaguje na (1) | Dobrý den, s podobným dotazem se prosím obraťte přímo na bazarové oddělení. Určitě ale budou chtít vědět zda je přístroj v záruce, v jakém je stavu, co je k němu všechno v balení, kdy byl oficiálně zakoupen atd. Bez toho nejsou schopni odhadnout cenu (bazarpraha@megapixel.cz). Děkujeme za pochopení.

2

Prodejce Megapixel.cz, Martin Lukeš, 28. 4. 2020 |Reagovat

Vážení mám od Vás zakoupený sony rx10iii z bazaru. Je ve stejné kvalitě jako při koupi.Kolik bych teoreticky musel doplatit za bazarový SONY rx10 m4. Zdraví Lubor Žák tel 605576521

1

Lubor Žák, 27. 4. 2020 |Reagovat

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.