Fotografické kurzy
ZX_Adobe Lightroom


Adobe Photoshop Lightroom byl navržen speciálně pro fotografy a kombinuje tři základní funkce. Nabízí velmi snadnou správu i rozsáhlého archivu digitálních fotografií, zpracování RAW snímků ze stovek různých fotoaparátů a navíc i velmi silné nástroje pro úpravy fotografií. Během jediného dne Vás naučíme fotografie roztřídit, zpracovat, upravit a zaarchivovat.

Poukaz již máte?

Přihlašte se na konkrétní termín.

Vyberte si kurz

Přehled kurzů

Adobe Lightroom 3 se naučíme používat v praktické uživatelské úrovni. Nemusíte se bát přílišné komplikovanosti či techničnosti. Vybrali jsme pro Vás podstatné funkce programu a hlavně se zaměříme na to, jak je prakticky používat. Základem úspěchu je jednoduchý a přitom přehledný systém ukládání a třídění fotografií. Nabídneme Vám praxí ověřený způsob, jak velice rychle roztřídit fotografie a udělat si v nich pořádek. V druhé části workshopu se budeme věnovat elegantnímu zpracování RAW i JPEG fotografií spolu s dalšími úpravami. Na rozdíl od velké verze Photoshopu Vás upravovat fotografie v Lightroomu naučíme během jediného dne.

Kurz probíhá interaktivní formou. Kromě výkladu samotného se můžete těšit na praktická cvičení, při kterých budeme společně snímky importovat, třídit, zpracovávat, upravovat a vytvoříme webové stránky i s prezentací. Každý účastník kurzu bude mít k dispozici vlastní počítač s nainstalovanou českou verzí Lightroomu 3.

Co se na kurzu naučíte?

Cílem kurzu je naučit se rychle a efektivně pracovat s Adobe Lightroomem 3. Není naším cílem naučit se přesný význam každého jednotlivého tlačítka, nýbrž osvojit si v praxi postupy, které zjednoduší Váš každodenní život. Soustředíme se na vytvoření přehledného archivu digitálních fotografií, efektní zpracování RAW snímků a opravdu snadné a přitom funkční úpravy snímků.

Fotografie budeme:

  • importovat, třídit, organizovat a archivovat
  • zpracovávat ve formátech JPEG i RAW
  • provádět plošné i lokální úpravy
  • prezentovat jako slideshow
  • publikovat na Internetu
  • připravovat pro tisk

Komu je kurz určen?

Pokud si nevíte rady s tím, jak ukládat své fotografie, nejste spokojeni s kvalitou svých fotografií a Adobe Photoshop Vám připadá zbytečně komplikovaný a drahý, pak je Lightroom a tento kurz tou správnou volbou pro Vás. Nemusíte mít žádné zkušenosti s Lightroomem, budeme začínat od úplných začátků.

Jak kurz probíhá?

V dopolední části kurzu se naučíme fotografie načíst do Ligthroomu, protřídit, zorganizovat a nastavit jejich základní zpracování. V odpolední části pak budeme fotografie upravovat a následně se zaměříme na výstup pro video, web či tisk. Výklad lektora, který je Adobe Certified Expert pro Adobe Lightroom, bude průběžně prokládán praktickými cvičeními. Na konci kurzu získáte certifikát o absolvování.

Co vzít na kurz s sebou?

Kurz probíhá v plně vybavené počítačové učebně, kde má každý student k dispozici vlastní osobní počítač s displejem EIZO, myší, klávesnicí a tabletem Wacom. Takže stačí přijít s chutí se něco naučit! Pokud chcete raději pracovat na vlastním notebooku, můžete si jej vzít s sebou. Podmínkou je mít nainstalovaný vlastní Adobe Lightromm 3 v české verzi.

Kam pokračovat?

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 300 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a využití osobních údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Tyto souhlasy můžete kdykoliv změnit, vypnout nebo upravit v Nastavení soukromí, které otevřete kliknutím na odkaz níže.
Dozvědět se víc | Nastavení soukromí
Rozumím