PN: 65158233, ID: 015363

Adobe Photoshop CS6 WIN CZ FULL

 • Značka: Adobe

Sháníte Adobe Photoshop CS6 WIN CZ FULL?

„Adobe Photoshop CS6 WIN CZ FULL“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Se softwarem Adobe® Photoshop® CS6 můžete vytvářet pozoruhodné obrazy překvapivě snadno a lehce. Retušujte obrazy pomocí převratných nástrojů, které umožňujíi provádět úpravy podle obsahu; snadno vybírejte a maskujte obtížné prvky obsahu a prozkoumejte mnoho dalších inteligentních nástrojů na úpravy. Produktová sekce: Software Adobe

Parametry a popis

Úpravy a vylepšení pomocí grafických kouzel

Se softwarem Adobe® Photoshop® CS6 můžete vytvářet pozoruhodné obrazy překvapivě snadno a lehce. Retušujte obrazy pomocí převratných nástrojů, které umožňujíi provádět úpravy podle obsahu; snadno vybírejte a maskujte obtížné prvky obsahu a prozkoumejte mnoho dalších inteligentních nástrojů na úpravy.

Záplata podle obsahu

Funkce záplat podle obsahu umožňuje zvolit oblast, která se použije k vytvoření záplaty. Získáte tak větší kontrolu nad opravou obrazů.

Zcela nový nástroj Oříznutí

Nedestruktivní nástroj pro oříznutí umožňuje oříznout obrazy snadněji a s větší přesností. Díky grafickému jádru Mercury můžete snadno pohybovat obrazy po plátně a prohlížet si, jak budou úpravy vypadat ve skutečnosti.

Vylepšené automatické opravy

Obohaťte obrazy pomocí vylepšených automatických křivek, úrovní a ovládacích prvků jasu a kontrastu. Použijte informace z tisíců ručně retušovaných obrazů, které při provádění úprav nabízejí ideální výchozí bod.

Přesunout podle obsahu

Přesuňte nebo rozšiřte vybraný objekt do jiné oblasti obrazu a potom sledujte, jak funkce přesunutí podle obsahu zázračně zakomponuje a prolne objekt s překvapivě dobrými výsledky.

Změna velikosti podle obsahu

Při změně velikosti obrazu dojde k jeho automatické rekompozici s inteligentním zachováním důležitých oblastí při jeho přizpůsobování novým rozměrům. Výsledný obraz se tak vytvoří v jednom kroku, aniž byste museli ztrácet čas oříznutím a retušováním.
Výběr a vytváření masek podle tónů pleti

Vytvářejte přesné výběry a masky, což vám umožní snadno přizpůsobit nebo zachovat odstíny pleti. Výběr složitých prvků obrazu, jako jsou vlasy apod., je nyní snadný.

Výplň podle obsahu

Odeberte z obrázku libovolný detail nebo objekt a sledujte, jak tato funkce zázračně vyplňuje uvolněný prostor. Tato převratná technologie zohledňuje osvětlení, tón a šum, čímž vytváří dojem, jako by odebraný obsah nikdy neexistoval.

Pokřivení loutky

Přesným přemístěním libovolného prvku obrazu můžete vytvořit vizuálně působivější fotografii. Například lze snadno narovnat podivně pokroucenou paži. Nástroj Zakřivení loutky využívá grafické jádro Mercury, které poskytuje plynulou odezvu při provádění úprav.

Snadné provádění složitých výběrů

K výběru určitých oblastí v obrazu stačí několik kliknutí. Snadno vybírejte složité prvky snímků, jako jsou vlasy, a kolem vybraných okrajů odstraňte barvu pozadí.

Odstranění barev

Využijte možnost automatického odstranění barev pomocí jednoho z nástrojů Rychlý výběr, který umožňuje vyloučit barvy pozadí kolem okrajů výběru.

Profesionální retušování

Zobrazení náhledu zdrojových obrazových bodů s využitím nástrojů Klonovací razítko a Retušovací štětec zjednodušuje a zpřesňuje retušování obrazů. Na paletě Zdroj klonování lze nastavit více zdrojových bodů, měřítko a natočení.

Retušování podle perspektivy

Nástroj Úběžný bod umožňuje vytvářet například modely obalů. Na obrazu vytvořte několik ploch, spojte je pod libovolným úhlem a potom je obalte grafikou, textem nebo obrázky.

Inteligentní filtry

Filtry obrazu lze přidávat, upravovat a odebírat, aniž by zachování kvality vyžadovalo znovu uložit obraz nebo začít znovu. Nedestruktivní inteligentní filtry vám umožní zobrazit změny, aniž by došlo k nahrazení původních dat obrazových bodů.

Inteligentní objekty

Díky inteligentním objektům lze provádět nedestruktivní změny měřítka, otáčení a pokřivení rastrových i vektorových grafik. Dokonce zůstane zachována možnost úprav vektorových dat z aplikace Adobe Illustrator®.


Ostatní
Číslo produktu:65158233
Značka: Adobe

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Související články s Adobe Photoshop CS6 WIN CZ FULL

 • Rozhovor s Romanem Jarošem - vítězem divácké soutěže ČERNOBÍLÉ POKUŠENÍ. Rozhovor s Romanem Jarošem - vítězem divácké soutěže ČERNOBÍLÉ POKUŠENÍ.

  Před pár dny jsme vám představili vítězku naší fotografické soutěže na téma ČERNOBÍLÉ POKUŠENÍ. Dnes přinášíme rozhovor s Romanem Jarošem, fotografem, který získal pro svou fotografii nejvyšší atraktivitu od ostatních členů Galerie. Ta se zastavila na čísle 99,0% což je opravdu velmi vysoké hodnocení. Na druhou stranu zasloužené, protože nezávisle na diváckém hodnocení zařadila porota stejnou fotografii na stříbrnou příčku hlavní soutěže.

 • Rozhovor s Ivou Bečvářovou - vítězkou fotografické soutěže ČERNOBÍLÉ POKUŠENÍ. Rozhovor s Ivou Bečvářovou - vítězkou fotografické soutěže ČERNOBÍLÉ POKUŠENÍ.

  O tom, že je téma černobílé fotografie velmi populární, svědčí počet fotografií zaslaných do březnového kola naší celoroční foto soutěže ROK S MEGAPIXELEM 2017. Vítězem se tentokrát stala zástupkyně něžného pohlaví Iva Bečvářová. Ta kromě focení ráda cestuje, více o ní a o jejích fotografiích se dočtete v následujícím rozhovoru.

 • Foto soutěž: Černobílé pokušení - inspirace z Galerie Megapixelu Foto soutěž: Černobílé pokušení - inspirace z Galerie Megapixelu

  Tak jako každým měsíc, vybral jsem pro vás z Galerie Megapixel set fotografií, které korespondují s právě probíhající soutěží s názvem ČERNOBÍLÉ POKUŠENÍ. Jak už název napovídá, tentokrát jsou ve hře výhradně černobílé fotografie. Mám toto téma velmi rád a tak pro mě bylo velmi těžké vybrat pouze kolem desítky snímků. Je zřejmé, že některé žánry jsou pro černobílé podání tradičnější, nicméně desaturovat se dá v podstatě každý záběr. Chce to ale trochu citu a ten autorům následujících fotografií rozhodně nechybí.

 • Program Silver Efex Pro - černobílý kouzelník / ZDARMA Program Silver Efex Pro - černobílý kouzelník / ZDARMA

  Soudě podle některých snímků v Galerii, které jste přihlásili do březnové soutěže na téma ČERNOBÍLÉ POKUŠENÍ, se mnozí z vás stále perou s převodem do černobíla. V následujícím článku představíme jeden z nejefektivnějších programů vhodný právě pro tyto úpravy. Jde o legendární Silver Efex Pro, společnosti Nik Software, jehož licenci před časem koupil Google. Ten udělá spoustu práce za vás. A víte co je na tomto programu ještě výjimečné? Že ho Google před časem přestal zpoplatňovat a každý si ho může stáhnout zcela ZDARMA!

Další články v magazínu

Nahoru

Komentáře (10)

Zobrazeny komentáře (14 - 5)

 • 14

  Avatar

  Reaguje na (13) | Dobrý den, bohužel nelze přes náš e-shop. Již se neprodává. 

  Dan Maxant - Megapixel, Zástupce vedoucího prodejny, 30.04.2015 | Reagovat

 • 13

  Avatar

  Da se ještě koupit tento program ?

  karel, 29.04.2015 | Reagovat

 • 12

  Avatar

  Reaguje na (11) | Dobrý den, creative cloud je program, který je uložen na internetu a můžete tak upravovat fotografie odkudkoli, kde je připojení. Paltí se časově. Ale pořebujete extra rychlé připojení. PS CS6 je program na CD do Vašeho PC. 

  Dan Maxant - Megapixel, Zástupce vedoucího prodejny, 16.01.2014 | Reagovat

 • 11

  Avatar

  Dobrý den, zvažuji koupit PS CS6, na stránkách Adobe jsem našla i Adobe Creative Cloude, můžete mi napsat jaký je v nich rozdíl? Chtěla bych software na úpravu fotografií. Děkuji

  Žaneta, 10.01.2014 | Reagovat

 • 10

  Avatar

  Reaguje na (9) | Dobrý den, musíte stáhnout nejnovější verzi Adobe DNG converter pro konverci z NEF do Adobe DNG a s tím poté pracovat v CS5. Vzhledem k tomu, že je CS6, pravděpodobně nebudou dělat upgrade pro starší verze. Zde je kompatibilita Camera RAW.

  Vojtěch Svoboda - Megapixel, Zástupce vedoucího, 16.04.2013 | Reagovat

 • 9

  Avatar

  Dobrý den, vlastním CS 5, vše v pořádku, dokud jsem si nezakoupila nový foťák D600. Zjistila jsem, že verze camera raw v cs5 nepodporuje otevření fotek v raw zrovna u tohoto modelu, přitom u D5000, D7000 vše fungovalo. Je možné do cs5 nainstalovat nějaký upgrade pro camera raw a nebo budu muset zvolit CS6. Moc děkuji za radu.

  Eva, 15.04.2013 | Reagovat

 • 8

  Avatar

  Reaguje na 7 | Dobrý den, výrobce uvádí tyto požadavky.

  Systémové požadavky:
  Procesor Intel Pentium 4 nebo AMD Athlon 64
  Microsoft Windows XP s aktualizací Service Pack 3 nebo Windows 7 s aktualizací Service Pack 1
  1 GB paměti RAM
  1 GB volného místa na pevném disku pro instalaci; během instalace je vyžadováno další volné místo na disku (nelze instalovat na vyměnitelná paměťová zařízení typu flash)
  Monitor s rozlišením 1 024 × 768 (doporučeno 1 280 × 800), 16bitovou hloubkou barev a 256 MB (doporučeno 512 MB) paměti VRAM
  Systém s rozhraním OpenGL 2.0
  Jednotka DVD-ROM
  Software nebude fungovat bez aktivace. K aktivaci softwaru je nutné mít širokopásmové připojení k internetu; vyžaduje se registrace, ověření předplatného a přístup k online službám. Aktivaci nelze provádět po telefonu.

  Dan Maxant - Megapixel, Zástupce vedoucího prodejny, 07.03.2013 | Reagovat

 • 7

  Avatar

  Dobrý den, jak velký je tento program? A i co se týká náročnosti na počítač? děkuji

  Jana, 07.03.2013 | Reagovat

 • 6

  Lukeš

  Reaguje na 5 | Dobrý den, tento editor zvládne i nejnáročnější grafické úpravy. Jde skutečně o nástupce verze CS6.

  Martin Lukeš - Megapixel, Šéfeditor galerie, Lektor fotografických kurzů, 06.09.2012 | Reagovat

 • 5

  Avatar

  Dobrý den, k jakým úpravám je tato verze vhodná? je toto nástupce Adobe Photoshopu CS5? Hezký den. Martin

  Martin, 04.09.2012 | Reagovat

Všechny komentáře

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 5 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a využití osobních údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech.
Dozvědět se víc
Rozumím