ID: 010726

Adobe Photoshop Elements 7 CZ

Sháníte Adobe Photoshop Elements 7 CZ?

„Adobe Photoshop Elements 7 CZ“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Adobe Photoshop Elements 7 nabízí výkon a jednoduchost, abyste mohli z obyčejných fotografií vytvářet neobyčejné, vyprávět příběhy prostřednictvím vlastních projektů a snadno vyhledávat a zobrazovat všechny fotografie. Produktová sekce: Software Adobe

Popis výrobce

Organizace

Všechny fotografie si můžete zobrazit pohodlně na jednom místě a vyhledávat v nich pomocí visaček klíčových slov, textového vyhledávání a řady dalších možností zobrazení.

 • Třiďte pomocí visaček klíčových slov
  Fotografie lze snadno označit visačkami označujícími osoby, místa a události. Klepnutím na příslušnou visačku klíčových slov můžete například jednoduše zobrazit všechny fotografie svého psa.
 • Vyhledávejte fotografie rychleji než dříve - novinka
  Vyhledejte fotografie během okamžiku pomocí zadání klíčových slov, data anebo dalších údajů o souboru do vyhledávače

Úpravy

Dosáhněte požadovaných výsledků díky řadě jednoduchých a rychlých možností. Můžete vybírat a transformovat oblasti obrazu jedním tahem nástroje, vybělit zuby a zvýraznit modrou barvu oblohy během několika sekund nebo se spolehnout na pomoc pomocí nápovědy.

 • Vybírejte a aplikujte jedním tahem - novinka
  Použitím nového nástroje Inteligentní štětec můžete současně vybírat několik oblastí fotografie a použít úžasné efekty. Pomocí osmi knihoven obsahujících přes 50 sofistikovaných efektů můžete vylepšit osvětlení, doplnit různorodé textury a více.
 • Rychle odstraňte nežádoucí objekty ze scény - novinka
  Pořídili jste pět fotografií jedné osoby, ale na každé ruší v pozadí auta a chodci. Nyní můžete zobrazit pouze to, co na fotografiích opravdu chcete. Použitím nástroje pro vyčištění scény Photomerge® jednoduše odstraníte všechny objekty, jejichž umístění se na jednotlivých fotografiích změnilo, čímž vznikne jedna dokonalá kompozice.
 • Vytvořte dokonalý skupinový snímek
  Zamračený pohled ani zavřené oči už nezkazí žádnou skupinovou fotografii. Skupinový snímek Photomerge umožňuje snadno kombinovat nejlepší výrazy obličeje a postoje z řady skupinových snímků, a tím vytvořit jednu dokonalou kompozici.

Tvorba

Využijte tvůrčí možnosti ke sdílení fotografií ve fotoalbech, na stránkách výstřižkových alb, v prezentacích a dalších. Pokud začínáte, můžete se spolehnout na podrobnou pomoc nebo experimentovat sami.

 • Začněte tvořit rychle - i bez předchozích zkušeností
  Při vytváření fotografických projektů, jako jsou fotoalba, pohlednice a štítky CD/DVD disků, je k dispozici podrobná pomoc. Jednoduše zvolte typ projektu, který chcete vytvořit, a potřebné nástroje a pokyny se objeví na dosah ruky. (Služby se v jednotlivých oblastech mohou lišit.)

Sdílení

Vylepšené fotografie a projekty následně jednoduše sdílejte s rodinou a přáteli. Můžete je zveřejnit na webu v dynamicky přizpůsobitelných albech a mapách nebo předvádět na televizi, zařízení iPhone atd.

 • Sdílejte své zážitky na webu originálně a zábavně - vylepšení
  Své fotografie můžete předvádět v jedinečných online albech vytvořených z dynamických, animovaných šablon dle vašeho výběru. K dispozici jsou nové, vizuálně působivé možnosti. Díky technologii Adobe Flash® budou mít uživatelé možnost s vašimi fotografiemi zábavně pracovat.
 • Sdílejte s rodinou a přáteli díky integrovaným nabídkám online
  Přímo z aplikace Photoshop Elements si jednoduše objednejte výtisky nebo sdílejte fotografie a fotografické projekty na webu. Díky snadnému přístupu k fotografiím můžete rychle vybrat požadované snímky a přenést je na některou z nabídek online. (Služby se v jednotlivých oblastech mohou lišit.)

Kompletní popis výrobce Sbalit popis

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím