PN: 65215175, ID: 019959

Adobe Photoshop Lightroom 5 + Premiere 12

 • Značka: Adobe

Adobe Photoshop Lightroom 5 + Premiere 12

Vytvářejte úžasné fotografie, které inspirují, jsou sdílné a potěší. V každé fázi – od původního vzhledu až po finální fotografii – nabízí software Adobe® Photoshop® Lightroom® 5 působivě jednoduché nástroje ovládané jediným klepnutím a nejmodernější pokročilé ovládací prvky. Všechny své fotografie můžete snadno uspořádat, upravovat i sdílet. Žijte aktuálním okamžikem. Aplikace Adobe® Photoshop® Elements 11 a Adobe Premiere® Elements 11 se postarají, že z každodenních snímků a videí uděláte úžasné fotografie a domácí videa. Současně výkonné i jednoduché možnosti zajistí, že úpravy jsou bez práce. Kromě toho můžete všechno sdílet prostřednictvím sociálních sítí, disků i jinak. Produktová sekce: Software Adobe

Produkt je samostatně neprodejný.
Běžná cena produktu je 4 490 Kč

Parametry a popis

Popis produktu:

 • Všechny své fotografické nezbytnosti dostanete v jediné rychlé efektivní aplikaci. Photosohop Lightroom 5 vám přinese všechno, co potřebujete pro uspořádání fotografií, jejich zpracování a zdokonalení, tisk i sdílení.
 • Získejte z každého snímku to nejlepší - Lightroom vám umožní získat to nejlepší z každého pixelu vašich fotografií, ať byly pořízeny špičkovým DSLR aparátem, nebo foťákem v mobilu. Lightroom disponuje rozsáhlou sadou vyspělých nástrojů pro úpravu tónů, kontrastu, barev, šumu a dalších parametrů snímků.
 • Snadné sdílení - Své fotografie můžete sdílet na Facebooku či Flickru, nebo ve formě fotoknih, webových fotogalerií, výtisků, slide show či jiným způsobem. S Lightroomem to jde všechno snadno a rychle díky jeho funkcím pro sdílení vaší práce s přáteli, s rodinou nebo s klienty*.

 

 • Vyspělý retušovací štětec - odstraní z vašeho snímku kazy jedním tahem štětce. Stačí nastavit velikost stopy a najet na požadované místo. Nežádoucí objekty a kazy - i ty s nepravidelným tvarem - prostě zmizí.

 

 • Narovnání perspektivy (Upright™) - jedním kliknutím narovnáte nakloněné obrazy. Nový nástroj Upright (Narovnání) provede analýzu obrazu a detekuje nakloněné svislé a vodorovné hrany. Dokáže dokonce srovnat i obrazy, kde je horizont neviditelný.

 

 • Kruhový přechod - důležité části fotografií můžete zvýraznit s větší pružností a lepším ovládáním. Nástroj pro kruhový přechod vám umožní vytvořit nevystředěný efekt vinětace nebo více efektů vinětace v jednom snímku.

 

 • Inteligentní náhledy (Smart Previews) - nyní můžete pracovat s obrázky, aniž byste museli mít celou svou knihovnu s sebou. Stačí vygenerovat malé samostatné soubory zvané Smart Previews, se kterými můžete provádět úpravy nebo editovat metadata - a tyto změny pak aplikujete na plná obrazová data později.

 

 • Prezentace s videem - svou práci můžete snadno sdílet ve formě elegantních video prezentací (slide shows). V prezentaci můžete zkombinovat fotografie, videoklipy i hudbu a vytvořit z ní poutavá HD videa, která si může kdokoli pustit na prakticky jakémkoli počítači nebo jiném zařízení.

 

 • Vylepšená tvorba fotoknih - ze svých obrázků můžete vytvořit krásné fotoknihy. S Lightroomem dostanete spoustu snadno použitelných šablon na knihy, které si nyní můžete upravit a vytvořit vzhled, jaký chcete. Upload knihy k vytištění je otázka pár kliknutí.

 

 • Uspořádání podle místa - obrázky lze vyhledat, seskupit nebo označit podle místa pořízení, můžete také nechat nakreslit trasu svého fotografického výletu. Lightroom automaticky zobrazuje lokační data z fotoaparátů opatřených GPS modulem nebo z telefonů.

 

 • Vysoký výkon na obou platformách - podpora 64-bitových systémů na nejnovějších operačních systémech Mac OS a Windows® umožňuje urychlit každodenní úkony s fotografiemi a jejich rychlejší zpracování.

 

 • Těsná integrace s Photoshopem - stačí vybrat jednu nebo více fotografií a automaticky je otevřít ve Photoshopu a tam provést detailní úpravy na úrovni jednotlivých pixelů. Výsledek uvidíte okamžitě, jakmile se vrátíte do Lightroomu.

 

 • Rekonstrukce přesvětlených a stinných oblastí obrazu - program umožňuje vytáhnout ze snímku všechny detaily, které byl fotoaparát schopen zachytit. Nyní máte víc možností pro vytvoření skvělých obrázků i v obtížných světelných podmínkách.

 

 • Štětce pro selektivní úpravy - tvůrčí možnosti jsou doplněny o speciální štětce, které dovolují upravit jas, kontrast, vyvážení bílé, ostrost, redukci šumu, moaré a další parametry jen v určitých místech v obraze.

 

 • Špičková redukce šumu - díky špičkové technologii redukce šumu dosáhnete ohromujících výsledků u snímků focených s vysokou hodnotou ISO. Redukci šumu můžete uplatnit na celý snímek nebo jen na jeho vybrané oblasti.

 

 • Nedestruktivní pracovní postup - popusťte uzdu své tvořivosti a nebojte se experimentovat: úpravy jsou nedestruktivní. Úpravy nezasahují do originálních obrazových dat, takže se snadné vrátit jednotlivé kroky nebo uložit více variant téže fotografie.

 

 • Pokročilá konverze do černobílého snímku - s programem máte ohromné možnosti nastavení tonality snímku nebo jeho převodu na černobílou fotografii. Při konverzi na černobílou fotografii lze přesně míchat poměr osmi barevných kanálů.

 

 • Úpravy jedním kliknutím na více obrázků - šetří čas při zpracování mnoha obrázků. Pomocí přednastavení nebo synchronizace můžete použít například nastavení expozice nebo kontrastu v modulu Develop (vyvolávání) na všechny obrazy ve skupině najednou.

ČASTÉ DOTAZY (FAQ)

Q: Jak se Adobe® Photoshop® Lightroom® 5 liší od Adobe Photoshopu?

A: Adobe Photoshop Lightroom  je navržen tak, aby speciálně digitálním fotografům poskytoval v jednom balíku všechny potřebné nástroje. Lightroom jim pomáhá jednak pracovat rychle a efektivně, jednat dosahovat té nejvyšší kvality. Adobe Photoshop je vybaven pokročilými nástroji pro detailní úpravy snímků až na úrovni jednotlivých pixelů, tvorbu kompozic a práci se soubory s vrstvami.

Q: Proč bych měl používat Lightroom, když už mám Photoshop?
A: Lightroom zvyšuje efektivitu práce tím, že zvládá všechny úlohy digitální fotografie v jedné intuitivní aplikaci. Umožňuje vše - výkonné základní úpravy, práci s nejrozsáhlejší sadou pokročilých nástrojů pro efektivní zpracování celých sad obrazů, uspořádání knihoven fotografií i sdílení obrázků. Nyní je Lightroom, stejně jako Photoshop, součástí Adobe Creative Cloudu.*

Q: Jaký je rozdíl mezi Lightroomem a Adobe Photoshop Elements?
A: Lightroom je určen jak amatérským, tak profesionálním fotografům, kterým poskytuje výkonné základní úpravy na jedno kliknutí, ale i špičkové nástroje pro dokonalé zpracování obrazů. Photoshop Elements dává příležitostným fotografům lehcer zvládnutelné nástroje pro úpravy i volby automatického vylepšení a sdílené snímků a zachování fotografií jako památky.


Požadavky na systém
Windows
- Procesor Intel® Pentium® 4 nebo AMD Athlon® 64‡
- Grafická karta s podporou DirectX 10 nebo novější
- Microsoft® Windows 7 se Service Pack 1 nebo Windows 8
- 2 GB RAM (doporučeno 4 GB)
- 2 GB místa na pevném disku
- Displej s rozlišením 1024x768
- Jednotka DVD-ROM
- Pro internetové služby je potřeba internetové připojení*

Mac OS
- Vícejádrový procesor Intel procesor s podporou 64-bitové architektury
- Mac OS X v10.7 nebo v10.8
- 2 GB RAM (doporučeno 4 GB)
- 2 GB místa na pevném disku
- Displej s rozlišením 1024x768
- Jednotka DVD-ROM
- Pro internetové služby je potřeba internetové připojení*

Ostatní
Číslo produktu:65215175
Značka: Adobe

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Související články s Adobe Photoshop Lightroom 5 + Premiere 12

 • WACOM EXPERIENCE CENTRE je tu pro vás WACOM EXPERIENCE CENTRE je tu pro vás

  Dne 15. června jsme v naší pražské pobočce otevřeli nové a jediné WACOM Experience Centre v ČR. Každý návštěvník měl tak jedinečnou možnost vyzkoušet si skvělé produkty Wacom v praxi, stejně jako vidět špičkové grafické profesionály Karla Cetla, Michala Řeháka nebo Týnu Sataryovou v akci.

Další články v magazínu

Nahoru

Komentáře (10)

Zobrazeny komentáře (17 - 8)

 • 17

  Michalík

  Reaguje na (16) | Dobrý den, není časově omezena.  

  David Michalík - Megapixel, Specialista na fototechniku, 03.12.2015 | Reagovat

 • 16

  Avatar

  Dobrý den, chci se zeptat zda je licence nějak časově omezena?

  Pavlína G.H., 03.12.2015 | Reagovat

 • 15

  Michalík

  Reaguje na (14) | Dobrý den, tato verze byla speciální verze určena jako dárek k některým fotoaparátům a byla takto vytvořena na přání výrobce Canon k jehož fotoaparátům se dodávala. Proto je samostatně neprodejná. Běžná verze Lightroom 5 neobsahuje Premiere 11. 

  David Michalík - Megapixel, Specialista na fototechniku, 28.04.2014 | Reagovat

 • 14

  Avatar

  Dobrý den, minulý týden jsem si ve vaší prodejně v Praze-Holešovicích objednal Lightroom 5 s tím, že součástí balíčku je i program Premiere 11. Včera jsem si ho vyzvedl s tím, že program Premiere 11 nebyl součástí balení. Bylo mi sděleno vašim kolegou, že program Premiere 11 není u Lightroomu 5 nabízen v setu jako u Lightroomu 4. Je faktem, že když porovnám cenu, která mi byla účtována, tj. 4190,- je nižší než která se uvádí 4490,-, ale přesto mne zaráží, že máte v nabídce Lightroom 5 + Premiere 11 jako samostatně neprodejné..?? Prosím o vysvětlení. Děkuji! Jinak jsem s vaším profesionálním přístupem spokojen a těším se na další spolupráci :) Aleš K.

  Aleš Koubek, 25.04.2014 | Reagovat

 • 13

  Avatar

  Reaguje na (12) | Dobrý den, ano, je to možné. 

  Dan Maxant - Megapixel, Zástupce vedoucího prodejny, 04.02.2014 | Reagovat

 • 12

  Avatar

  Dobrý deň prajem. Obdržal som program ku Canonu 6D. Dajú sa s ním spracovávať snímky vo formáte RAW? Ďakujem.

  Branislav Ohrablo, 04.02.2014 | Reagovat

 • 11

  Avatar

  Reaguje na (10) | Dobrý den,

  Lightroom 5 zatím v české verzi není. Jako český program bych doporučil Zoner Photo Studio 16 - http://www.megapixel.cz/zoner-photo-studio-16-professional-krabicova-verze

   

  Vojta Florian - Megapixel, Specialista na fototechniku, 08.10.2013 | Reagovat

 • 10

  Avatar

  Dobrý den, rád bych se zeptal jestli je tento program v češtině?? Pokud ne, který jiný doporučujete (samozřejmě v češtině)?? Děkuji.

  Tomáš B., 06.10.2013 | Reagovat

 • 9

  Korč

  Reaguje na (8) | Dobrý den, ideální bude spustit ji v programu jako např. VLC media player, který má nejširší podporu video formátů

  Kryštof Korč - Megapixel, Zástupce vedoucího a specialista na foto a studio techniku, 14.09.2013 | Reagovat

 • 8

  Avatar

  Nedavno jsem si koupila tento program, je super, akorat mi nejak nejde spustit prezentace, kdyz dam prehrat, tak mi to cele zcerna a nic se nedeje... Nevite prosim cim to muze byt?

  Veronika Stará, 13.09.2013 | Reagovat

Všechny komentáře

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 5 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a využití osobních údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Tyto souhlasy můžete kdykoliv změnit, vypnout nebo upravit v Nastavení soukromí, které otevřete kliknutím na odkaz níže.
Dozvědět se víc | Nastavení soukromí
Rozumím