PN: 65215175, ID: 019959

Adobe Photoshop Lightroom 5 + Premiere 12

 • Značka: Adobe

Adobe Photoshop Lightroom 5 + Premiere 12

Vytvářejte úžasné fotografie, které inspirují, jsou sdílné a potěší. V každé fázi – od původního vzhledu až po finální fotografii – nabízí software Adobe® Photoshop® Lightroom® 5 působivě jednoduché nástroje ovládané jediným klepnutím a nejmodernější pokročilé ovládací prvky. Všechny své fotografie můžete snadno uspořádat, upravovat i sdílet. Žijte aktuálním okamžikem. Aplikace Adobe® Photoshop® Elements 11 a Adobe Premiere® Elements 11 se postarají, že z každodenních snímků a videí uděláte úžasné fotografie a domácí videa. Současně výkonné i jednoduché možnosti zajistí, že úpravy jsou bez práce. Kromě toho můžete všechno sdílet prostřednictvím sociálních sítí, disků i jinak. Produktová sekce: Software Adobe

Produkt je samostatně neprodejný.
Běžná cena produktu je 4 490 Kč

Parametry a popis

Popis produktu:

 • Všechny své fotografické nezbytnosti dostanete v jediné rychlé efektivní aplikaci. Photosohop Lightroom 5 vám přinese všechno, co potřebujete pro uspořádání fotografií, jejich zpracování a zdokonalení, tisk i sdílení.
 • Získejte z každého snímku to nejlepší - Lightroom vám umožní získat to nejlepší z každého pixelu vašich fotografií, ať byly pořízeny špičkovým DSLR aparátem, nebo foťákem v mobilu. Lightroom disponuje rozsáhlou sadou vyspělých nástrojů pro úpravu tónů, kontrastu, barev, šumu a dalších parametrů snímků.
 • Snadné sdílení - Své fotografie můžete sdílet na Facebooku či Flickru, nebo ve formě fotoknih, webových fotogalerií, výtisků, slide show či jiným způsobem. S Lightroomem to jde všechno snadno a rychle díky jeho funkcím pro sdílení vaší práce s přáteli, s rodinou nebo s klienty*.

 

 • Vyspělý retušovací štětec - odstraní z vašeho snímku kazy jedním tahem štětce. Stačí nastavit velikost stopy a najet na požadované místo. Nežádoucí objekty a kazy - i ty s nepravidelným tvarem - prostě zmizí.

 

 • Narovnání perspektivy (Upright™) - jedním kliknutím narovnáte nakloněné obrazy. Nový nástroj Upright (Narovnání) provede analýzu obrazu a detekuje nakloněné svislé a vodorovné hrany. Dokáže dokonce srovnat i obrazy, kde je horizont neviditelný.

 

 • Kruhový přechod - důležité části fotografií můžete zvýraznit s větší pružností a lepším ovládáním. Nástroj pro kruhový přechod vám umožní vytvořit nevystředěný efekt vinětace nebo více efektů vinětace v jednom snímku.

 

 • Inteligentní náhledy (Smart Previews) - nyní můžete pracovat s obrázky, aniž byste museli mít celou svou knihovnu s sebou. Stačí vygenerovat malé samostatné soubory zvané Smart Previews, se kterými můžete provádět úpravy nebo editovat metadata - a tyto změny pak aplikujete na plná obrazová data později.

 

 • Prezentace s videem - svou práci můžete snadno sdílet ve formě elegantních video prezentací (slide shows). V prezentaci můžete zkombinovat fotografie, videoklipy i hudbu a vytvořit z ní poutavá HD videa, která si může kdokoli pustit na prakticky jakémkoli počítači nebo jiném zařízení.

 

 • Vylepšená tvorba fotoknih - ze svých obrázků můžete vytvořit krásné fotoknihy. S Lightroomem dostanete spoustu snadno použitelných šablon na knihy, které si nyní můžete upravit a vytvořit vzhled, jaký chcete. Upload knihy k vytištění je otázka pár kliknutí.

 

 • Uspořádání podle místa - obrázky lze vyhledat, seskupit nebo označit podle místa pořízení, můžete také nechat nakreslit trasu svého fotografického výletu. Lightroom automaticky zobrazuje lokační data z fotoaparátů opatřených GPS modulem nebo z telefonů.

 

 • Vysoký výkon na obou platformách - podpora 64-bitových systémů na nejnovějších operačních systémech Mac OS a Windows® umožňuje urychlit každodenní úkony s fotografiemi a jejich rychlejší zpracování.

 

 • Těsná integrace s Photoshopem - stačí vybrat jednu nebo více fotografií a automaticky je otevřít ve Photoshopu a tam provést detailní úpravy na úrovni jednotlivých pixelů. Výsledek uvidíte okamžitě, jakmile se vrátíte do Lightroomu.

 

 • Rekonstrukce přesvětlených a stinných oblastí obrazu - program umožňuje vytáhnout ze snímku všechny detaily, které byl fotoaparát schopen zachytit. Nyní máte víc možností pro vytvoření skvělých obrázků i v obtížných světelných podmínkách.

 

 • Štětce pro selektivní úpravy - tvůrčí možnosti jsou doplněny o speciální štětce, které dovolují upravit jas, kontrast, vyvážení bílé, ostrost, redukci šumu, moaré a další parametry jen v určitých místech v obraze.

 

 • Špičková redukce šumu - díky špičkové technologii redukce šumu dosáhnete ohromujících výsledků u snímků focených s vysokou hodnotou ISO. Redukci šumu můžete uplatnit na celý snímek nebo jen na jeho vybrané oblasti.

 

 • Nedestruktivní pracovní postup - popusťte uzdu své tvořivosti a nebojte se experimentovat: úpravy jsou nedestruktivní. Úpravy nezasahují do originálních obrazových dat, takže se snadné vrátit jednotlivé kroky nebo uložit více variant téže fotografie.

 

 • Pokročilá konverze do černobílého snímku - s programem máte ohromné možnosti nastavení tonality snímku nebo jeho převodu na černobílou fotografii. Při konverzi na černobílou fotografii lze přesně míchat poměr osmi barevných kanálů.

 

 • Úpravy jedním kliknutím na více obrázků - šetří čas při zpracování mnoha obrázků. Pomocí přednastavení nebo synchronizace můžete použít například nastavení expozice nebo kontrastu v modulu Develop (vyvolávání) na všechny obrazy ve skupině najednou.

ČASTÉ DOTAZY (FAQ)

Q: Jak se Adobe® Photoshop® Lightroom® 5 liší od Adobe Photoshopu?

A: Adobe Photoshop Lightroom  je navržen tak, aby speciálně digitálním fotografům poskytoval v jednom balíku všechny potřebné nástroje. Lightroom jim pomáhá jednak pracovat rychle a efektivně, jednat dosahovat té nejvyšší kvality. Adobe Photoshop je vybaven pokročilými nástroji pro detailní úpravy snímků až na úrovni jednotlivých pixelů, tvorbu kompozic a práci se soubory s vrstvami.

Q: Proč bych měl používat Lightroom, když už mám Photoshop?
A: Lightroom zvyšuje efektivitu práce tím, že zvládá všechny úlohy digitální fotografie v jedné intuitivní aplikaci. Umožňuje vše - výkonné základní úpravy, práci s nejrozsáhlejší sadou pokročilých nástrojů pro efektivní zpracování celých sad obrazů, uspořádání knihoven fotografií i sdílení obrázků. Nyní je Lightroom, stejně jako Photoshop, součástí Adobe Creative Cloudu.*

Q: Jaký je rozdíl mezi Lightroomem a Adobe Photoshop Elements?
A: Lightroom je určen jak amatérským, tak profesionálním fotografům, kterým poskytuje výkonné základní úpravy na jedno kliknutí, ale i špičkové nástroje pro dokonalé zpracování obrazů. Photoshop Elements dává příležitostným fotografům lehcer zvládnutelné nástroje pro úpravy i volby automatického vylepšení a sdílené snímků a zachování fotografií jako památky.


Požadavky na systém
Windows
- Procesor Intel® Pentium® 4 nebo AMD Athlon® 64‡
- Grafická karta s podporou DirectX 10 nebo novější
- Microsoft® Windows 7 se Service Pack 1 nebo Windows 8
- 2 GB RAM (doporučeno 4 GB)
- 2 GB místa na pevném disku
- Displej s rozlišením 1024x768
- Jednotka DVD-ROM
- Pro internetové služby je potřeba internetové připojení*

Mac OS
- Vícejádrový procesor Intel procesor s podporou 64-bitové architektury
- Mac OS X v10.7 nebo v10.8
- 2 GB RAM (doporučeno 4 GB)
- 2 GB místa na pevném disku
- Displej s rozlišením 1024x768
- Jednotka DVD-ROM
- Pro internetové služby je potřeba internetové připojení*

Ostatní
Značka: Adobe

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Související články s Adobe Photoshop Lightroom 5 + Premiere 12

 • WACOM EXPERIENCE CENTRE je tu pro vás WACOM EXPERIENCE CENTRE je tu pro vás

  Dne 15. června jsme v naší pražské pobočce otevřeli nové a jediné WACOM Experience Centre v ČR. Každý návštěvník měl tak jedinečnou možnost vyzkoušet si skvělé produkty Wacom v praxi, stejně jako vidět špičkové grafické profesionály Karla Cetla, Michala Řeháka nebo Týnu Sataryovou v akci.

Další články v magazínu

Nahoru

Komentáře (10)

Zobrazeny komentáře (17 - 8)

 • 17

  Michalík

  Reaguje na (16) | Dobrý den, není časově omezena.  

  David Michalík - Megapixel, Specialista na fototechniku, 03.12.2015 | Reagovat

 • 16

  Avatar

  Dobrý den, chci se zeptat zda je licence nějak časově omezena?

  Pavlína G.H., 03.12.2015 | Reagovat

 • 15

  Michalík

  Reaguje na (14) | Dobrý den, tato verze byla speciální verze určena jako dárek k některým fotoaparátům a byla takto vytvořena na přání výrobce Canon k jehož fotoaparátům se dodávala. Proto je samostatně neprodejná. Běžná verze Lightroom 5 neobsahuje Premiere 11. 

  David Michalík - Megapixel, Specialista na fototechniku, 28.04.2014 | Reagovat

 • 14

  Avatar

  Dobrý den, minulý týden jsem si ve vaší prodejně v Praze-Holešovicích objednal Lightroom 5 s tím, že součástí balíčku je i program Premiere 11. Včera jsem si ho vyzvedl s tím, že program Premiere 11 nebyl součástí balení. Bylo mi sděleno vašim kolegou, že program Premiere 11 není u Lightroomu 5 nabízen v setu jako u Lightroomu 4. Je faktem, že když porovnám cenu, která mi byla účtována, tj. 4190,- je nižší než která se uvádí 4490,-, ale přesto mne zaráží, že máte v nabídce Lightroom 5 + Premiere 11 jako samostatně neprodejné..?? Prosím o vysvětlení. Děkuji! Jinak jsem s vaším profesionálním přístupem spokojen a těším se na další spolupráci :) Aleš K.

  Aleš Koubek, 25.04.2014 | Reagovat

 • 13

  Avatar

  Reaguje na (12) | Dobrý den, ano, je to možné. 

  Dan Maxant - Megapixel, Zástupce vedoucího prodejny, 04.02.2014 | Reagovat

 • 12

  Avatar

  Dobrý deň prajem. Obdržal som program ku Canonu 6D. Dajú sa s ním spracovávať snímky vo formáte RAW? Ďakujem.

  Branislav Ohrablo, 04.02.2014 | Reagovat

 • 11

  Avatar

  Reaguje na (10) | Dobrý den,

  Lightroom 5 zatím v české verzi není. Jako český program bych doporučil Zoner Photo Studio 16 - http://www.megapixel.cz/zoner-photo-studio-16-professional-krabicova-verze

   

  Vojta Florian - Megapixel, Specialista na fototechniku, 08.10.2013 | Reagovat

 • 10

  Avatar

  Dobrý den, rád bych se zeptal jestli je tento program v češtině?? Pokud ne, který jiný doporučujete (samozřejmě v češtině)?? Děkuji.

  Tomáš B., 06.10.2013 | Reagovat

 • 9

  Korč

  Reaguje na (8) | Dobrý den, ideální bude spustit ji v programu jako např. VLC media player, který má nejširší podporu video formátů

  Kryštof Korč - Megapixel, Zástupce vedoucího a specialista na foto a studio techniku, 14.09.2013 | Reagovat

 • 8

  Avatar

  Nedavno jsem si koupila tento program, je super, akorat mi nejak nejde spustit prezentace, kdyz dam prehrat, tak mi to cele zcerna a nic se nedeje... Nevite prosim cim to muze byt?

  Veronika Stará, 13.09.2013 | Reagovat

Všechny komentáře

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 300 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a využití osobních údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Tyto souhlasy můžete kdykoliv změnit, vypnout nebo upravit v Nastavení soukromí, které otevřete kliknutím na odkaz níže.
Dozvědět se víc | Nastavení soukromí
Rozumím