ID: 061134

Adobe Plán Creative Cloud pro digitální fotografii

  • Značka: Adobe

Adobe Plán Creative Cloud pro digitální fotografii

Adobe Plán Creative Cloud pro digitální fotografii - roční předplatné zdarma ke všem grafickým tabletům Wacom Cintiq Pro. Adobe Creative Cloud Photography Plan předplatné na 1 rok od společnosti Adobe Inc. (https://www.adobe.com) zahrnuje roční předplatné na Photoshop a Lightroom. Produktová sekce: Software Adobe

Produkt je samostatně neprodejný.
Běžná cena produktu je 3 660 Kč

Parametry a popis

Roční předplatné získáte zdarma po registraci grafického tabletu Wacom Cintiq Pro zakoupeného od 20.5.2019 do 31.7.2019. Registrace je nutno provést, na stránkách www.wacom.com/register, nejpozději do 7.8.2019.

Jak se zúčastnit?

Abyste po nákupu svého grafického tabletu Wacom Cintiq Pro získali odměnu, musíte si tento nový produkt registrovat u společnosti Wacom na adrese www.wacom.com/register.

Registrace je možná od 20. května 2019 a musí být dokončena nejpozději 7. srpna 2019 (dále jen „registrační období“). Při registraci je potřebné zadat následující osobní údaje: jméno a příjmení, země, platná e-mailová adresa a sériové číslo (obvykle se automaticky načte) Wacom Cintiq Pro.

Pokud se během registračního období podaří řádně dokončit registraci, obdržíte e-mail s potvrzením své registrace i s dalšími informacemi. Váš Software Release Code pro aktivaci odměny a také odkaz na příslušný Adobe® Creative Cloud najdete ve své knihovně Wacom Library v rámci vašeho uživatelského účtu Wacom (https://account-qa.wacom.com).

Na stránce Adobe Creative Cloud si můžete stáhnout software pro používání odměny tím, že se přihlásíte pod svým Adobe ID nebo se (po případné registraci) přihlásíte ke svému uživatelskému účtu Adobe a v něm zadáte Software Release Code.

Abyste mohli využít odměnu, do 31. srpna 2019 (dále jen „aktivační lhůta“) musíte aktivovat svůj Software Release Code pro Adobe Creative Cloud online. Není možná výplata v hotovosti ani kombinace s jinými slevami či poukazy. Jestliže jste při registraci narazili na nějaké problémy nebo jste neobdrželi potvrzení o registraci, ačkoliv jste splnili všechny podmínky, obraťte se prosím na nás prostřednictvím kontaktního formuláře nebo některého z telefonních čísel; oba kontakty najdete v následujícím odkazu: http://www.wacom.com/contact Ostatní Zmíněné kódy mohou být vy

660650_Cintiq_Pro_Onlinebanner_Adobe_Promo_970x300px_CZ_k1

Adobe Creative Cloud Foto předplatné na 1 rok:

Adobe Creative Cloud Foto předplatné na 1 rok od společnosti Adobe Inc. (https://www.adobe.com) zahrnuje roční předplatné na Photoshop a Lightroom.

Photoshop je dostupný v následujících jazycích: dánština, němčina, angličtina, finština, francouzština, italština, nizozemština, polština, portugalština (brazilská), ruština, španělština, švédština, čeština, turečtina, japonština, korejština a čínština (zjednodušená).

Lightroom je dostupný v následujících jazycích: němčina, angličtina, francouzština, italština, nizozemština, portugalština (brazilská), španělština, švédština, japonština, korejština a čínština (zjednodušená a tradiční).

Cenové podmínky pro prodloužení služby Adobe Creative Cloud Foto:

Aby po uplynutí doby bezplatného užívání/odměny nebyla přerušena platnost předplatného Adobe Creative Cloud Foto, účastník může při registraci Adobe ID zadat způsob platby. Je-li zadán způsob platby, po uplynutí doby platnosti ročního předplatného pro Adobe Creative Cloud Foto se tarif automaticky mění na placené předplatné s dobou platnosti na další rok. O platbě z vašeho účtu vás bude společnost Adobe informovat předem.

Při obnově ročního předplatného hradíte částku určenou v okamžiku nákupu. Částka za roční předplatné Adobe Creative Cloud Foto nyní jako Prepaid (předplaceně) činí 141,94 eur včetně DPH. Cena platná v tomto okamžiku platí na 12 měsíců od data prodloužení a můžete ji sledovat na webu www.adobe.com.

Vaše smlouva se společností Adobe se tím každoročně automaticky prodlužuje, dokud ji nevypovíte. Jestliže po prodloužení smlouvy podáte výpověď během 14 dnů, neplatíte žádné stornopoplatky. Jestliže výpověď podáte později, budou vám účtovány stornopoplatky ve výši 50 % zbývajícího smluvního závazku.

Ostatní
Značka: Adobe

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 5 000 Kč

Nahrát

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a využití osobních údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech.
Dozvědět se víc
Rozumím