PN: 2107448, ID: 026159

Digitální kamera AEE MagiCam S71

 • Optický zoom: 1 x
 • Rozlišení videa: 4K (3840x2160)

Sháníte AEE MagiCam S71?

„AEE MagiCam S71“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

AEE MagiCam S71 je vysoce výkonná akční kamera, která je nástupcem modelu S70 a již umí nahrávat 4K video při 15sn./s., FullHD 1080/60p nebo HD 720/120p. MagiCam S71 má mimo jiné v základním balení LCD diplej, dálkový ovladač, druhou náhradní interní baterii a vodotěsný kryt do 100 metrů s plochou čočkou! Nabízí záběr 95°, 135°, 155° a 170° ve Full HD 1080/60p. Kamera díky UltraSharp objektivu a vysoké úrovni stabilizace obrazu dosahuje vynikající kvality záznamu a to i při zhoršených světelných podmínkách. Kameru lze díky funkci cyklického nahrávání a 3G senzoru využít i jako černou skříňku, například při jízdě v automobilu. Produktová sekce: Outdoorové kamery AEE

Alternativy k již neprodávanému AEE MagiCam S71

Naši zákazníci nejčastěji zvažují tyto alternativy k AEE MagiCam S71

Nahoru

Vybrané příslušenství

Vybrali jsme pro vás příslušenství, které by vám určitě nemělo chybět.

Parametry a popis

Hlavní funkce a vlastnosti kamery AEE MagiCam S71:

 • záznam v Ultra HD (UHD) rozlišení 4K a v rozlišení 2,7K
 • záznam v rozlišení FULL HD 1080p
 • variabilní úhel záběru
 • super slow-motion zpomalené záběry 120 FPS v HD kvalitě
 • zpomalené záběry 1080p 50/60 FPS
 • extrémně odolné vodotěsné pouzdro do 100 m
 • integrovaná WiFi s inteligentní APP
 • UltraSharp ostrý objektiv
 • kvalitní 16 MP fotografie, až 10 fotografií za sekundu
 • kvalitní CMOS EXMOR R senzor
 • speciální funkce časosběrné video
 • G-senzor pro automatické zapnutí kamery při detekci pohybu
 • TFT barevný displej včetně reproduktorů
 • dvě vysokokapacitní 1500 mAh Lithium-polymerové baterie
 • plochá čočka a kryt vhodný pro potápění
 • dálkové ovládání s dosahem 100m
 • funkce plnohodnotné černé skříňky
 • vynikající stabilizace obrazu a kvalitní záběry při slabém osvětlení
 • funkce sekvenční fotografie
 • kompletně české menu a ovládání

Obsah balení:
1x kamera AEE MagiCam S71, 1x 2" TFT LCD, 1x dálkové Wi-Fi ovládání, 1x vodotěsný obal do 100m s 2x odnímatelnými dvířky, nabíječka 220V, 1x fast plugin, 1x Case free bracket, 2x 1500mAh interní Li-Ion baterie, 1x třísměrný kloub, 2x 3M lepící podložka zaoblená, 1x 3M lepící podložka rovná, vložky proti mlžení, šroub pro spojení kamery a příslušenství, USB kabel, obal na uložení kamery, česká a anglická uživatelská příručka, CD, pásek na ruku.

Natáčení ve 4K a 2,7K

Sportovní kamera MagiCam S71 umožňuje pořizování těch nejatraktivnějších záběrů ve FULL HD rozlišení a nově také v Ultra HD (UHD) rozlišení 4K a v rozlišení 2,7K. Ve 4K můžete natáčet při snímkovací frekvenci 15 snímků/s (3840 x 2160) a 12 snímků/s (4096 x 2160), ve 2,7K lze volit mezi 30 snímky/s (2704 x 1524) a 24 snímky/s (2704 x 1440). K dispozici Vám jsou také rozlišení 1080p, 960p a 720p. Využít můžete variabilní úhel záběru, a to široký, střední, úzký a malý. Díky vysoké snímkovací frekvenci lze s obrazem manipulovat přesně tak, jak potřebujete. Vysoká kvalita záznamu zaručuje také možnost zpomalování záznamu bez ztráty kvality, a tak zachytíte i ty nejrychlejší pohyby. Natáčet můžete i pod vodou, a to do hloubky až 100m.

Podpora WIFI

Zabudovaný Wi-Fi modul Vám umožní spojit Vaši kameru s mobilním telefonem nebo tabletem se systémem Android či iOS. Díky Wi-Fi máte také jedinečnou možnost ovládat kameru pomocí dálkového ovládání. S Wi-Fi budete mít kameru MagiCam S71 pod kontrolou všude tam, kde je to běžně velmi problematické. Aplikace AEE MagiCam (Android a iOS) umožňuje obsluhu Vaší kamery kdykoliv a odkudkoliv. Natočíte díky ní video, pořídíte fotografii, sekvenční snímek a další. Oproti konkurenci navíc zvládnete živý přenos včetně zvuku, upravíte a otočíte fotografie, zhlédnete, sestřiháte a stáhnete videa a také je snadno nasdílíte například na Facebook.

Zpomalené a super zpomalené záběry

Díky vysoké snímkovací frekvenci budou záznamy Vašich zážitků ještě kvalitnější a impozantnější. Kamera MagiCam S71 dokáže zachytit sebemenší detail i ten nejrychlejší pohyb. Video ve FULL HD rozlišení pak můžete bez ztráty kvality až dvakrát zpomalit a v rozlišení HD tak můžete učinit dokonce čtyřikrát. Díky speciálním střihovým programům lze samozřejmě dosáhnout i mnohem většího zpomalení, a tak vytvořit vskutku excelentní snímky. 

Vodotěsnost do 100 metrů

Díky speciálnímu vodotěsnému pouzdru se můžete bez obav potápět až do hloubky 100m. O ochranu Vaší kamery se stará nejvyšší standard IP68. Plochý kryt čočky navíc pod vodní hladinou zajišťuje ty nejlepší možné záběry. Díky této čočce světelné lomy a odrazy nenaruší Vaše video ani fotografie, a tak dosáhnete lepší kvality obrazu a ostrosti než při použití zakřivených čoček. Ke kameře MagiCam S71 není třeba pro potápění dokupovat žádné další příslušenství, vše naleznete přímo v základním balení.

Časosběrné video bez SW úprav

Kamera MagiCam S71 disponuje funkcí videotimelapse známou spíše pod označením časosběrné video. Jde o pokročilou funkci umožňující zrychlené přehrávání pomalu se pohybujících objektů, jako jsou například zapadající slunce či plynoucí mraky. Už se nemusíte trápit se složitým softwarovým zrychlováním objemného videa či komponováním časosběrné fotografie do videa. Zapomeňte na náročný a často velmi drahý software. Díky této funkci ušetříte spoustu času a místa na paměťové kartě a získáte opravdu perfektní záběry. Prohlédněte si ukázku použití funkce videotimelapse zde.

Focení v průběhu natáčení

Používáte-li FULL HD rozlišení a nejširší úhel záběru, kamera MagiCam S71 Vám umožní pořídit fotografii i v průběhu natáčení. Už tedy nemusíte přemýšlet, zda fotit či pořizovat video záznam. S touto kamerou zvládnete obojí zároveň. Na kameře naleznete separátní tlačítko sloužící pouze pro fotografování, které jednoduše stisknete a fotíte. Díky této funkci Vám už žádný okamžik neunikne.

Prémiové příslušenství v základním balení

Díky příslušenství přizpůsobíte kameru MagiCam S71 Vašim představám. Dokoupit si můžete řadu doplňků, které Vám umožní používat sportovní kameru kdekoliv a kdykoliv, to nejdůležitější je však přímo součástí základního balení. V balení naleznete barevný TFT displej, dálkový ovladač i náhradní baterii, což jsou komponenty, se kterými Vaši kameru využijete skutečně naplno.

Barevný TFT displej

Ke kameře je možné snadno připojit TFT LCD displej s úhlopříčkou 5cm, na kterém lépe uvidíte, co vlastně natáčíte. Displej je také užitečný při prohlížení videa a fotografií. Navíc se chlubí vysokým kontrastem, díky kterému je použitelný i za slunného počasí, což o všech konkurenčních produktech říci nelze. TFT displej patří mezi standardní výbavu, kterou získáte při zakoupení kamery. Displej tedy není třeba dokupovat samostatně.

Druhá, náhradní baterie

Čeká-li Vás den plný natáčení a nestačí-li Vám vysoká kapacita baterie, lze využít baterii náhradní. Díky ní se výrazně prodlouží výdrž kamery. Jakmile se jedna interní baterie vybije, jednoduše ji nahradíte za baterii druhou a pokračujete v natáčení tam, kde jste přestali.

Dálkový ovladač

Multifunkční dálkové ovládání je dodávané společně s kamerou, a tak není třeba je dokupovat. Ovladač ke kameře MagiCam S71 připojíte pomocí Wi-Fi a poté díky němu můžete natáčet, fotografovat a měnit nastavení funkcí včetně rychlé volby úhlu zobrazení. Dosah Wi-Fi ovládání je 100m a jeho FSTN displej Vám umožní kameru ovládat velmi komfortním způsobem.

Kompaktní velikost

Malé rozměry a kompaktní struktura sportovní kamery MagiCam S71 výrazně usnadňují manipulaci a přinášejí také mnoho možností. Když kameru například připevníte na helmu, brzy zapomenete, že ji tam vůbec máte. Díky miniaturním rozměrům kameru navíc využijete i v situacích, ve kterých by žádná jiná kamera neobstála.

Kameru MagiCam S71 můžete samozřejmě používat i bez doplňků, jako je TFT LCD, bez kterých má ještě nižší hmotnost a menší rozměry, a tak se stává ještě kompaktnější.

 • Rozměry: 60 x 43 x 24 mm
 • Hmotnost: 54 g
 • Hmotnost včetně vysokokapacitní baterie: 84 g

Akční kamera MagiCam S71 + displej

 • Rozměry: 60 x 43 x 35 mm
 • Hmotnost: 113 g

G-Senzor pro detekci pohybu a automatické zapnutí nahrávání

G-Senzor se stará o automatické nahrávání. Kamera MagiCam S71 začne automaticky nahrávat při jakémkoliv pohybu, vibracích, naklonění a podobně. Tuto funkci ocení především řidiči, kteří se díky ní nemusejí neustále starat o zapínání a vypínání nahrávání. Kamera vždy zachytí Vaši jízdu a ochrání Vaše vozidlo také během parkování. Pokud do Vašeho automobilu v době Vaší nepřítomnosti někdo nabourá, kamera automaticky začne natáčet. Pokud během 3 minut není zaznamenán žádný pohyb, pořizování záznamu je opět zastaveno. G-senzor samozřejmě využijete i při jiných aktivitách než jízdě autem.

Kompletně české menu a ovládání

Kamera MagiCam S71 má menu kompletně v češtině. Ovládání kamery je tak i díky LCD displeji natolik jednoduché, že ho zvládne skutečně každý, a to bez zdlouhavého studování návodů a příruček. Na displeji nově najdete kombinaci ikon a titulků, což Vám manipulaci s kamerou ještě více zpříjemní. Samozřejmostí je i možnost přepnutí ovládání do anglického jazyka.

Extrémně odolné vodotěsné pouzdro

Nové, profesionální pouzdro Vás potěší jedinečným designem a nejvyšším standardem ochrany. Pouzdro je vodotěsné až do hloubky 100m. Ke kameře navíc můžete připojit i externí voděodolný mikrofon. Díky vyměnitelným dvířkům lze vodotěsné pouzdro použít jak s displejem, tak bez něj. Dokoupit si můžete také malé vodotěsné pouzdro, se kterým získáte ještě menší rozměry a nižší hmotnost. Kamera MagiCam S71 má 2slotový systém spolehlivého a stabilního připevňování příslušenství.

Kvalitní citlivý senzor EXMOR R

EXMOR R patří k řadě CMOS senzorů, které jsou založeny na mnoha patentech v oblasti konverze analogového signálu na digitální, dvoufázové redukce šumu obrazu a uspořádání vrstev senzoru. Světelná citlivost EXMOR R je až dvakrát vyšší než u běžných CMOS senzorů a je také vyšší v porovnání s klasickými EXMOR senzory. Díky tomu dosahuje kamera MagiCam S71 bezkonkurenčních výsledků při slabším osvětlení.

Tlačitka Press-to-go

S tlačítky Press-to-go je ovládání kamery MagiCam S71 skutečnou zábavou. Už žádné dlouhé nastavování nebo hledání položek v menu. Požadovanou funkci aktivujete přímo na kameře pouhým posunem jediného tlačítka, stejně snadno ji i deaktivujete. Jednodušší už to zkrátka být nemůže. Tlačítko Power Switch slouží k zapnutí / vypnutí Vaší kamery (lze vypnout i ve vodotěsném pouzdru), pomocí tlačítka Wi-Fi pak zapnete / vypnete integrovanou Wi-Fi. Tlačítko G-senzor zapne / vypne G-senzor a tlačítko Expozice využijete pro volbu mezi automatickou a středovou expozicí.

Otáčení obrazu o 180°

Sportovní kameru MagiCam S71 můžete snadno otáčet, a lze ji nastavit tak, aby natáčela ve správné poloze. Tato funkce se hodí všude tam, kde jste nuceni kameru umístit vzhůru nohama, a mimo jiné díky ní odpadá nutnost složitého otáčení obrazu v softwarových programech.
 

Variabilní úhel

Díky možnosti nastavení superširokého úhlu záběru uvidíte s kamerou S71 přesně to, co vidět chcete, a Vaše záběry budou tak dokonalé, jak jste si vždycky přáli. Není ovšem ani problém úhel záběru zúžit. Vybrat si můžete z širokého, středního, úzkého a malého úhlu záběru.
 

Kvalitní 16 MP fotografie

MagiCam S71 je na rozdíl od většiny jiných kamer také velmi schopný fotoaparát. Díky rozlišení 16MP získáte opravdu kvalitní fotografie. Není tedy nutné s sebou nosit velké, těžké a neskladné fotografické vybavení, akční kamera se o dokonalé snímky postará.
 

Časovač snímkování a videa

Tato funkce umožňuje kameře natáčet nebo fotografovat teprve až po uběhnutí určitého časového intervalu – 5, 10 nebo 20 sekund. Díky tomu pořídíte dokonalé záběry i v momentech, kdy potřebujete čas na přípravu ideální kompozice.
 

Nekonečné (cyklické) natáčení

Díky této funkci a také G-senzoru můžete Vaši kameru využít jako černou skříňku. Jakmile se totiž paměť Vaší kamery zaplní, začne MagiCam S71 automaticky nahrazovat nejstarší snímky za aktuálně pořizovaný záznam, takže můžete natáčet donekonečna.
 

Vypnutí OSD menu

Sportovní kamera MagiCam S71 umožňuje vypnutí zobrazování OSD menu. To oceníte například při online přenosu přes HDMI kabel nebo Wi-Fi, protože skryjete nežádoucí ikony (stav baterie, rozlišení a další) a budete vysílat pouze samotný obraz bez těchto rušivých elementů.
 

Tlačítka na focení a video

S touto kamerou na složité nastavování režimů zapomeňte. Už žádná zdlouhavá příprava k fotografování. Vše jde rychle a jednoduše, a to díky dvěma samostatným tlačítkům na focení a nahrávání. Tato tlačítka Vás navždy zbaví obav, že zachycení jedinečného okamžiku promeškáte.
 

Sekvenční fotografie

Kamera MagiCam S71 je vybavena nejmodernějšími technologiemi, a tak umožňuje fotit i sekvenční fotografie. K dispozici je Vám rychlost 3 až 10 fotografií za sekundu a využít můžete rozlišení 16, 12 nebo 8MP.
 

Rozšiřitelný obal

Ke kameře lze dokoupit voděodolný mikrofon, díky kterému pořídíte záznam se zvukem i ve vodotěsném pouzdru. Díky pouzdru se nemusíte obávat kontaktu s vodou a namísto toho si v klidu vychutnáte fantastické záběry.
 

Široké spektrum příslušenství

Ke kameře obdržíte velké množství příslušenství, které Vám manipulaci s ní výrazně usnadní. Tím to ovšem nekončí. Vybrat si totiž můžete z mnoha dalších, volně dostupných komponent, díky kterým Vaši kameru dokonale přizpůsobíte Vašim představám a požadavkům. Nabízíme Vám velké množství doplňků a další neustále přibývají.
 

Režim středové expozice

Při měření se zvýrazněným středem (neboli center-weight metering) je důraz kladen především na střed. Tento režim se vyplatí použít v případech, kdy chcete mít výrazný motiv dobře exponovaný – například objekt v přesvětleném okolí.
 

1/4" stativový závit

Klasický čtvrtpalcový foto závit, díky kterému Vaši kameru připojíte na běžné fotopříslušenství. Díky tomuto univerzálnímu závitu můžete jednoduše používat držáky a stativy ostatních výrobců.
 

Paměť až 64GB

Sportovní kamera AEE MagiCam S71 podporuje paměťové karty až do velikosti 64GB. Díky tomu můžete nerušeně natáčet a fotografovat. Doporučujeme používat kvalitní paměťové karty třídy Class 10. Karty této třídy jsou nejvhodnější, protože jsou pro záběry s vysokou snímkovou frekvencí a sekvenční fotografie dostatečně rychlé.
 

Micro HDMI port

Díky micro HDMI portu připojíte Vaši akční kameru prakticky ke všem moderním televizím. HDMI podporuje digitální přenos dat, a tak Vaše videa můžete pouštět v plné FULL HD kvalitě. Kromě toho kamera nabízí výstup mini USB 2.0, přes který lze data také přenášet.
 

Stereo mikrofon

Díky zabudovaným duálním mikrofonům můžete zvuk nahrávat stereo, a to o 48KHz. Perfektně funguje také automatické řízení hlasitosti a spolehnout se můžete na vynikající a čistý záznam. Ke kameře lze také připojit externí mikrofon, a to například v případě profesionálního videorozhovoru či televizního záznamu.
Obrazový snímač
Rozlišení: 16 Mpx
Typ snímače: CMOS
Poměr stran snímku: 16:9
Počet snímačů: 1
 
Objektiv
Optický zoom: 1 x
Digitální zoom: 10
Světelnost objektivu - nejkratší ohnisko (F): 2,7
Světelnost objektivu - nejdelší ohnisko (F): 2,7
Typ stabilizátoru: Elektronický
 
Zaostřování
Pomocné světlo AF: Ne
Možnost použít předsádkové čočky: Ne
Manuální ostření: Ne
Možnost filtrů: Ne
 
Vyvážení bílé
Vyvážení bílé barvy: Automatické
 
Hledáček
Typ hledáčku: Nemá
 
LCD
Velikost displeje: 2 "
Dotykový displej: Ne
Výklopný displej: Ne
 
Blesk
Vestavěný blesk: Ne
 
Záznam
Typ paměťového media: Micro SD
Formáty souborů: MP4
Rozlišení videa: 4K (3840x2160)
Audiozáznam: Ano
Časosběrné snímání: Ano
Integrovaný GPS: Ne
Stereo zvuk: Ano
Snímková frekvence u videa: 15 sn./s
 
Obecné
České menu: Ano
 
Rozhraní a napájení
Dálková spoušť: Bezdrátová
Rozhraní: AV, HDMI, USB
Způsoby napájení: Akumulátor
 
Fyzikální specifikace
Rozměry v mm: 59 x 43 x 22
Hmotnost: 84 g
Barva: černá
Vodotěsnost: 60m
Nárazuvzdornost: 2 m
 
Ostatní
Základní příslušenství: kamera, displej, voděodolné pouzdro, dálkový ovladač, 2x vnitřní baterie, dvířka pro použití bez LCD, držák bez kamery, fast plug-in držák, konektor do držáku, samolepící držáky, vložky proti mlžení, dlouhý šroub, USB kabel, nabíječka, obal, šňůrka, pásek

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Komentáře (2)

Zobrazeny komentáře (2 - 1)

 • 2

  Maxant

  Reaguje na (1) | Dobrý den, v řežimu Pal má tyto možnosti

  4K Cinema/(12)fps, 4K/(12,5)fps, 2,7K Cinema/(24)fps, 2,7K(25)fps, 1080P/(50/48/25/24)fps, 960P/(50/48)fps, 720P/(100/50)fps

  V NTSC :

  K Cinema/(12)fps, 4K(15)fps, 2,7K Cinema/(24)fps, 2,7K(30)fps, 1080P/(60/48/30/24)fps, 960P/(60/48)fps, 720P/(120/60)fps  

  Dan Maxant - Megapixel, Zástupce vedoucího prodejny, 23.02.2015 | Reagovat

 • 1

  Avatar

  Dobrý den, umí tato kamera záznam ve fullHD a 25p? Hezký den

  Miroslav Kabát, 20.02.2015 | Reagovat

Všechny komentáře

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím