PN: AEES71T+, ID: 037287

Digitální kamera AEE MagiCam S71T+

 • Značka: AEE
 • Rozlišení videa: 4K (3840x2160)

Sháníte AEE MagiCam S71T+?

„AEE MagiCam S71T+“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

S kamerou MagiCam S71T+ vybavenou profesionálními funkcemi pořídíte ty nejlepší záběry, ať už budete kdekoliv. Jde o špičkovou kameru nabízející Ultra HD (UHD) rozlišení 4K, rozlišení 2,7K a také FULL HD rozlišení. Vysoká snímkovací frekvence umožňuje zpomalovat záznamy bez ztráty kvality a bez jakéhokoliv softwaru pořídíte také působivé videotimelapse záběry. Kamera je vybavena citlivým EXMOR R senzorem od Sony a zabudovaným Wi-Fi modulem. Navíc se chlubí nízkou hmotností, kompaktní strukturou a pohodlným ovládáním, které je kompletně v češtině. Ke kameře obdržíte také kvalitní dotykový TFT LCD displej, vodotěsné pouzdro do hloubky 100m a další akční příslušenství, především WiFi dálkový ovladač na ruku velikosti běžných hodinek, díky kterému Vám už žádný okamžik neunikne. Produktová sekce: Outdoorové kamery AEE

Alternativy k již neprodávanému AEE MagiCam S71T+

Naši zákazníci nejčastěji zvažují tyto alternativy k AEE MagiCam S71T+

Nahoru

Vybrané příslušenství

Vybrali jsme pro vás příslušenství, které by vám určitě nemělo chybět.

Všechno vybrané příslušenství
pro AEE MagiCam S71T+

Parametry a popis

Hlavní funkce a vlastnosti kamery AEE MagiCam S71T+:

 • záznam v Ultra HD (UHD) rozlišení 4K a v rozlišení 2,7K
 • záznam v rozlišení FULL HD 1080p
 • variabilní úhel záběru
 • super slow-motion zpomalené záběry 120 FPS v HD kvalitě
 • zpomalené záběry 1080p 50/60 FPS
 • extrémně odolné vodotěsné pouzdro do 100 m
 • integrovaná WiFi s inteligentní APP
 • UltraSharp ostrý objektiv
 • kvalitní 16 MP fotografie, až 10 fotografií za sekundu
 • dálkový ovladač na zápěstí
 • kvalitní CMOS EXMOR R senzor
 • speciální funkce časosběrné video
 • G-senzor pro automatické zapnutí kamery při detekci pohybu
 • dotykový TFT barevný displej včetně reproduktorů
 • vysokokapacitní 1500 mAh Li-Ionová baterie
 • plochá čočka a kryt vhodný pro potápění
 • funkce plnohodnotné černé skříňky
 • vynikající stabilizace obrazu a kvalitní záběry při slabém osvětlení
 • funkce sekvenční fotografie
 • kompletně české menu a ovládání

Obsah balení

dotykový TFT LCD displej, vodotěsné pouzdro do 100m, vnitřní baterie, WiFi dálkový ovladač (hodinky), odnímatelné dvířka pro použití bez LCD, case free bracket, fast plug in, konektor, samolepící držák zaoblený, samolepící držák rovný, vložky proti mlžení, dlouhý šroub, USB kabel, obal, bezpečnostní šňůrka


Nataceni_ve_4K_a_27Ks

Natáčení ve 4K a 2,7K

Sportovní kamera MagiCam S71T+ umožňuje pořizování těch nejatraktivnějších záběrů ve FULL HD rozlišení a nově také v Ultra HD (UHD) rozlišení 4K a v rozlišení 2,7K. Ve 4K můžete natáčet při snímkovací frekvenci 15 snímků/s (3840 x 2160) a 12 snímků/s (4096 x 2160), ve 2,7K lze volit mezi 30 snímky/s (2704 x 1524) a 24 snímky/s (2704 x 1440). K dispozici Vám jsou také rozlišení 1080p, 960p a 720p. Využít můžete variabilní úhel záběru, a to široký, střední, úzký a malý. Díky vysoké snímkovací frekvenci lze s obrazem manipulovat přesně tak, jak potřebujete. Vysoká kvalita záznamu zaručuje také možnost zpomalování záznamu bez ztráty kvality, a tak zachytíte i ty nejrychlejší pohyby. Natáčet můžete i pod vodou, a to do hloubky až 100m.

Zpomalene_a_super_zpomalene_zabery_small

Zpomalené a super zpomalené záběry

Díky vysoké snímkovací frekvenci budou záznamy Vašich zážitků ještě kvalitnější a impozantnější. Kamera MagiCam S71T+ dokáže zachytit sebemenší detail i ten nejrychlejší pohyb. Video ve FULL HD rozlišení pak můžete bez ztráty kvality až dvakrát zpomalit a v rozlišení HD tak můžete učinit dokonce čtyřikrát. Díky speciálním střihovým programům lze samozřejmě dosáhnout i mnohem většího zpomalení, a tak vytvořit vskutku excelentní snímky.

Videotimelapse bez SW úprav

Kamera MagiCam S71T+ disponuje funkcí videotimelapse známou také jako časosběrné video. Jde o pokročilou funkci umožňující zrychlené přehrávání pomalu se pohybujících objektů, jako jsou například zapadající slunce či plynoucí mraky. Už se nemusíte trápit se složitým softwarovým zrychlováním objemného videa či komponováním časosběrné fotografie do videa. Zapomeňte na náročný a často velmi drahý software. Díky této funkci ušetříte spoustu času a místa na paměťové kartě a získáte opravdu perfektní záběry.

diver

Vodotěsnost do 100m

S touto akční kamerou je díky speciálnímu vodotěsnému krytu možné natáčet i pod vodní hladinou, a to až do hloubky neuvěřitelných 100m. Není třeba dokupovat žádné, drahé příslušenství. Kryt s plochou čočkou nejenže umožňuje bezproblémové pořizování podvodních záběrů, ale zajišťuje také jejich vyšší kvalitu, než jako je tomu v případě zakřivených čoček. Plochý design zabraňuje rušivým odrazům světla a zajišťuje i lepší ostření, proto se můžete těšit na skutečně profesionální záběry. O ochranu Vaší kamery se přitom stará nejvyšší standard ochrany IP68.

Foceni_v_prubehu_nataceni_small

Focení v průběhu natáčení

Používáte-li FULL HD rozlišení a nejširší úhel záběru, kamera MagiCam S71T+ Vám umožní pořídit fotografii i v průběhu natáčení. Už tedy nemusíte přemýšlet, zda fotit či pořizovat video záznam. S touto kamerou zvládnete obojí zároveň. Na kameře naleznete separátní tlačítko sloužící pouze pro fotografování, které jednoduše stisknete a fotíte. Díky této funkci Vám už žádný okamžik neunikne.

app

Podpora WiFi

Zabudovaný Wi-Fi modul Vám umožní spojit Vaši kameru s dálkovým ovladačem v obsahu balení nebo Vaším mobilním telefonem či tabletem se systémem Android nebo iOS. Díky Wi-Fi tedy máte jedinečnou možnost ovládat kameru na dálku. S Wi-Fi budete mít kameru MagiCam S71T+ pod kontrolou všude tam, kde je to běžně velmi problematické. Aplikace AEE MagiCam (Android a iOS) umožňuje obsluhu Vaší kamery kdykoliv a odkudkoliv. Natočíte díky ní video, pořídíte fotografii, sekvenční snímek a další. Oproti konkurenci navíc zvládnete živý přenos včetně zvuku, upravíte a otočíte fotografie, zhlédnete, sestřiháte a stáhnete videa a také je snadno nasdílíte například na Facebook. 

G-Sensor_pro_detekci_pohybu1

G-Senzor pro detekci pohybu a automatické zapnutí nahrávání

G-Senzor se stará o automatické nahrávání. Kamera MagiCam S71T+ začne automaticky nahrávat při jakémkoliv pohybu, vibracích, naklonění a podobně. Tuto funkci ocení především řidiči, kteří se díky ní nemusejí neustále starat o zapínání a vypínání nahrávání. Kamera vždy zachytí Vaši jízdu a ochrání Vaše vozidlo také během parkování. Pokud do Vašeho automobilu v době Vaší nepřítomnosti někdo nabourá, kamera automaticky začne natáčet. Pokud během 3 minut není zaznamenán žádný pohyb, pořizování záznamu je opět zastaveno. G-senzor samozřejmě využijete i při jiných aktivitách než jízdě autem.

Prémiové příslušenství v základním balení

Díky příslušenství přizpůsobíte kameru MagiCam S71T+ Vašim představám. Dokoupit si můžete řadu doplňků, které Vám umožní používat sportovní kameru kdekoliv a kdykoliv, to nejdůležitější je však přímo součástí základního balení. V balení naleznete dotykový TFT displej a WiFi dálkový ovladač, což jsou komponenty, se kterými Vaši kameru využijete skutečně naplno.

stft

Dotykový TFT displej

Ke kameře je možné snadno připojit dotykový TFT LCD displej s úhlopříčkou 5cm, na kterém lépe uvidíte, co vlastně natáčíte. Displej je také užitečný při prohlížení pořízených záběrů a fotografií. Díky jeho dotykovému ovládání se pro Vás stane nastavování kamery opravdovou hračkou. Vše je rychlé a jednoduché. 

Displej se chlubí vysokým kontrastem, díky kterému je použitelný i za slunného počasí, což o všech konkurenčních produktech říci nelze. Oceníte i možnost vypnutí displeje a to i v průběhu natáčení, čímž zvýšíte celkovou výdrž baterie.
Dotykový TFT displej patří mezi standardní výbavu, kterou získáte při zakoupení kamery. Není tak nutné jej samostatně dokupovat.

AEE-Remote-Control

WiFi dálkový ovladač

Při natáčení akčních záběrů je důležitá rychlá a snadná obsluha kamery. Díky WiFi dálkovému ovladači, který je součástí balení kamery AEE MagiCam S71T+ už nebudete muset kameru sundávat z helmy nebo jí po zapnutí nahrávání znovu nastavovat na cílový objekt. WiFi dálkový ovladač připevníte na zápěstí jako běžné hodinky a snadno a rychle můžete přepínat mezi jednotlivými režimy kamery. Dálkové ovládání a vylepšený firmware kamery S71T+ navíc umožňuje ovládání několika kamer naráz!

AEE_S71T_Kompaktni_velikost_ram

Kompaktní velikost

Malé rozměry a kompaktní struktura sportovní kamery MagiCam S71T+ výrazně usnadňují manipulaci a přinášejí také mnoho možností. Když kameru například připevníte na helmu, brzy zapomenete, že ji tam vůbec máte. Díky miniaturním rozměrům kameru navíc využijete i v situacích, ve kterých by žádná jiná kamera neobstála. Kameru MagiCam S71T+ můžete samozřejmě používat i bez doplňků, jako je dotykový TFT LCD, bez kterých má ještě nižší hmotnost a menší rozměry, a tak se stává ještě kompaktnější.

• Rozměry: 60 x 43 x 24 mm
• Hmotnost: 54 g
• Hmotnost včetně vysokokapacitní baterie: 84 g
Akční kamera MagiCam S71T+ s dotykovým displejem
• Rozměry: 60 x 43 x 35 mm
• Hmotnost: 113 g
S71T_ceske_menu_ram

Kompletně české menu a ovládání

Kamera MagiCam S71T+ má menu kompletně v češtině. Ovládání kamery je tak i díky dotykovému LCD displeji natolik jednoduché, že ho zvládne skutečně každý, a to bez zdlouhavého studování návodů a příruček. Na displeji nově najdete kombinaci ikon a titulků, což Vám manipulaci s kamerou ještě více zpříjemní. Samozřejmostí je i možnost přepnutí ovládání do anglického jazyka.

Kvalitni_CMOS_ram

Kvalitní citlivý senzor EXMOR R

EXMOR R patří k řadě CMOS senzorů, které jsou založeny na mnoha patentech v oblasti konverze analogového signálu na digitální, dvoufázové redukce šumu obrazu a uspořádání vrstev senzoru. Světelná citlivost EXMOR R je až dvakrát vyšší než u běžných CMOS senzorů a je také vyšší v porovnání s klasickými EXMOR senzory. Díky tomu dosahuje kamera MagiCam S71T+ bezkonkurenčních výsledků při slabším osvětlení.

Extreme_odolne_vodotesne_pouzdro_ram

Extrémně odolné vodotěsné pouzdro

Nové, profesionální pouzdro Vás potěší jedinečným designem a nejvyšším standardem ochrany. Pouzdro je vodotěsné až do hloubky 100m. Ke kameře navíc můžete připojit i externí voděodolný mikrofon. Díky vyměnitelným dvířkům lze vodotěsné pouzdro použít jak s displejem, tak bez něj. Dokoupit si můžete také malé vodotěsné pouzdro, se kterým získáte ještě menší rozměry a nižší hmotnost. Kamera MagiCam S71T+ má 2slotový systém spolehlivého a stabilního připevňování příslušenství.

AEE_MagiCam_S71T_Press-to-go_ram

Tlačítka Press-to-go

S tlačítky Press-to-go je ovládání kamery MagiCam S71T+ skutečnou zábavou. Už žádné dlouhé nastavování nebo hledání položek v menu. Požadovanou funkci aktivujete přímo na kameře pouhým posunem jediného tlačítka, stejně snadno ji i deaktivujete. Jednodušší už to zkrátka být nemůže. Tlačítko Power Switch slouží k zapnutí / vypnutí Vaší kamery (lze vypnout i ve vodotěsném pouzdru), pomocí tlačítka Wi-Fi pak zapnete / vypnete integrovanou Wi-Fi. Tlačítko G-senzor zapne / vypne G-senzor a tlačítko Expozice využijete pro volbu mezi automatickou a středovou expozicí.

Obrazový snímač
Rozlišení: 16 Mpx
Typ snímače: CMOS ,,Exmor R"
Rozlišení fotografií: 4608x3456
Počet snímačů: 1
 
Objektiv
Digitální zoom: 4
Světelnost objektivu - nejkratší ohnisko (F): 2,8
Světelnost objektivu - nejdelší ohnisko (F): 2,8
Typ stabilizátoru: Elektronický
 
Nastavení expozice
Způsob měření expozice: Středové, Zónové
 
LCD
Velikost displeje: 2 "
Dotykový displej: Ano
Výklopný displej: Ne
 
Záznam
Rozlišení videa: 4K (3840x2160)
Zoom při videu: Ne
Integrovaný GPS: Ne
Stereo zvuk: Ano
Snímková frekvence u videa: 15 sn./s
 
Obecné
České menu: Ano
 
Rozhraní a napájení
Dálková spoušť: Bezdrátová
Wi-Fi: Ano
Typ akumulátoru: 1500mAh interní Li-Ion
Způsoby napájení: Akumulátor
 
Fyzikální specifikace
Rozměry v mm: 59 x 43 x 23
Hmotnost: 84 g
Barva: černá
Vodotěsnost: 100m
Utěsnění (prach/vlhkost): Ano
 
Další parametry
Značka: AEE

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Komentáře (4)

Zobrazeny komentáře (4 - 1)

 • 4

  Holoubek

  Reaguje na (3) | Dobrý den, co se týče dostupnosti náhradního akumulátoru pro tuto kameru, kontaktujte naše obchodní oddělení - dostupnost@megapixel.cz. Hezký den,

  Martin Holoubek

  Martin Holoubek - Megapixel, Specialista na fototechniku, 20.02.2018 | Reagovat

 • 3

  Avatar

  Dobrý den, nikde jsem se nedočetl zda se dá přikoupit náhradní zdroj, nebo jak se to řeší když akumulátor odejde po záruce, to mám pak tuto kameru za 6990 kč už jen na parádu? děkuji za info

  Miroslav Faltýnek, 19.02.2018 | Reagovat

 • 2

  Tršo

  Reaguje na (1) | Dobrý den, je těžké jednoznačně zvolit, která kamera je lepší/horší. Jsou zde jisté rozdíly, které vám mohou pomoci v rozhodování. Lamax x10 Taurus má podvodní pouzdro do 40m, měnší kapacitu baterie, 30 fps u 4K videa. AEE MagiCam S71T+ má podvodní pouzdro do 100m, větší kapacitu baterie, ale nižší snímkovou frekvenci u 4K videa (15fps). Ovladače nejsou voděodolné ani u jednoho modelu.

  Václav Tršo - Megapixel, Vedoucí prodejny a lektor kurzů, 09.08.2017 | Reagovat

 • 1

  Avatar

  Dobrý den, chtěl bych se zeptat v čem je tahle kamera lepší nebo horší než Lamax x10 taurus ...a jestli jsou u týchto kamer voděodolné ovladače? Děkuji

  Ondřej Maňásek, 08.08.2017 | Reagovat

Všechny komentáře

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím