Rychlá karta SanDisk nyní výhodněji Produktové aktuality

Rychlá karta SanDisk nyní výhodněji

Vydáno: 1. 5. 2011 v 14:00 • Rubrika: Produktové aktuality

Nové digitální fotoaparáty i videokamery jsou stále výkonnější. S tím také rostou nároky na výkon paměťových karet. Využijte naší zajímavé nabídky a pořiďte si výkonnou paměťovou kartu SanDisk výhodně.

Firmu SanDisk, která sídlí ve městě Milpitas v Kalifornii a po celém světě zaměstnává přes 3 400 zaměstnanců, založil v roce 1988 Dr. Eli Harari, uznávaný odborník v oblasti paměťové technologie pro dlouhodobé uchování dat. SanDisk se stal největším světovým dodavatelem paměťových karet a v současné době navrhuje, vyvíjí, vyrábí a prodává paměťové produkty pro širokou škálu elektronických systémů a digitálních zařízení. SanDisk také poskytuje licenci dalším předním výrobním společnostem na trhu.

Paměťové karty SanDisk mají schopnost rychle ukládat velká množství dat, což přispělo ke zvýšení popularity digitálních fotoaparátů, multi-funkčních mobilních telefonů, USB flash disků, digitálních audio/video přehrávačů a dalších digitálních zařízení.

SanDisk v současnosti vlastní více než 1700 patentů v USA a přes 1100 patentů v zahraniční. Důvodem zájmu je právo společnosti SanDisk vyrábět a prodávat veškeré hlavní formáty paměťových karet, včetně CompactFlash®, SD™, SDHC™, microSD™, microSDHC™, Memory Stick PRO™ a přidružených produktů Memory Stick® a USB flash disků.

SanDisk pružně reaguje na poptávku po stále rychlejších kartách s vysokou kapacitou, které vyhledávají nejen majitelé digitálních fotoaparátů, ale i videokamer. Právě možnost natáčení kvalitního videa pomocí fotoaparátů a stále větší rozlišení snímačů v kombinaci s vysokou rychlostí sériového snímání, nutí jejich majitele poohlédnout se po dostatečně výkonných kartách, které by nesnižovaly výkon jejich přístrojů.

Karta SanDisk 8 GB SDHC Extreme HD Video 30MB/s za cenu 4GB karty!

Do 15.5. 2011 můžete pořídit tuto velmi výkonnou kartu výhodně. Navíc se zbavíte obav, zda vaše fotografie a videa budou uloženy včas a především bezpečně.

Paměťové karty SanDisk patří k těm, které tyto požadavky splňují a patří mezi nejspolehlivější a nejvýkonnější karty na trhu.Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.


Související články

Fotografie z galerie

Přejít do galerie

Nové recenze

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím