Magazín

Produktové aktuality

Zachyťte svá dobrodružství na akční kamery GoPro, nově v našem sortimentu

Žaneta SikorováAktualizováno: 8. 9. 2023 v 15:52 • Rubrika: Produktové aktuality

Zachyťte svá dobrodružství na akční kamery GoPro, nově v našem sortimentu

Máme dobrou zprávu pro všechny fanoušky značky GoPro - nyní je k dispozici na našem e-shopu a prodejnách! A s ní rovnou přichází novinka GoPro Hero12 Black s neuvěřitelnou kvalitou obrazu, stabilizací a výdrží baterie. Pojďme se na ni podívat blíže.

Obsah

GoPro  je americká firma založena roku 2002 se sídlem v San Mateo. Zůstává přední značkou v oblasti akčních kamer a zachycování dobrodružství i extrémních sportů. S neustálými inovacemi a vylepšeními si udržuje pozici lídra na trhu a umožňuje lidem po celém světě zachytit své jedinečné zážitky a sdílet je s ostatními. Pokud hledáte spolehlivou a kvalitní akční kameru, GoPro je vždy solidní volbou. Je známá pro svou inovaci, kvalitu a schopnost zachycovat vzrušující okamžiky života s úžasnou jasností. Je oblíbená mezi dobrodruhy, sportovci a lidmi, kteří chtějí sdílet svá dobrodružství se světem prostřednictvím působivého videa a fotografií.

Sortiment GoPro zahrnuje různé modely kamer, které jsou navrženy tak, aby odolaly extrémním podmínkám. Tyto kamery jsou známé svými kompaktními rozměry, vysokým rozlišením a schopností natáčet stabilní video i za pohybu.

Kromě kamer nabízí GoPro také širokou škálu příslušenství, včetně různých držáků, krytek, voděodolných pouzder, které umožňují uživatelům dosáhnout profesionálních výsledků při zachycování svých dobrodružství. Díky těmto doplňkům mohou uživatelé GoPro kamery přizpůsobit svým potřebám a získat jedinečné záběry.

ZOBRAZIT CELOU NABÍDKU

GoPro HERO12 Black

Nová akční kamera kombinuje brilantní obrazovou kvalitu, výkonnou stabilizaci videa HyperSmooth a prodlouženou výdrž baterie. Kamera podporuje vysoce kvalitní záznam 5,3K videa s vysokým dynamickým rozsahem (HDR). Vylepšené napájení dokáže při rozlišení 5,3K/60p nepřetržitě natáčet až 2× déle (70 minut). Nová generace stabilizace videa HyperSmooth 6.0 udrží záběry plynulé i v náročném terénu, takže se můžete vrhnout do jakéhokoli dobrodružství na souši i ve vodě. Samozřejmostí je odolný design a vodotěsnost do hloubky 10 m bez pouzdra pro spolehlivý provoz i v tom nejdrsnějším prostředí.

GoPro Hero12 | Megapixel

CHCI HERO12 BLACK

 

GoPro Hero12 Black | Megapixel

 

S aplikací GoPro Quik máte možnost vytvářet nádherné fotografie s rozlišením až 24,7 Mpx z vašich oblíbených záběrů ve videích. Navíc GoPro Hero12 Black přináší vysoký dynamický rozsah (HDR) jak pro videa (5,3K a 4K), tak i pro fotografie. V situacích, kdy se setkávají stíny s jasným světlem, HDR zachytí i ty nejjemnější detaily, které by jinak mohly být ztraceny v temnotě nebo zahlceny přílišným světlem. Tím vzniká dynamický a věrný záznam s nezkreslenými barvami.

GoPro Hero12 Black | Megapixel

 

ZOBRAZIT CELOU NABÍDKU

 

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.