Magazín

Produktové aktuality

Akční nabídky pro Sony Alpha dny jsou tady!

Lucie VořechováAktualizováno: 8. 9. 2022 v 10:08 • Rubrika: Produktové aktuality

Akční nabídky pro Sony Alpha dny jsou tady!

Tradiční Sony Alpha dny startují a společně s nimi i várka lákavých nabídek. Máte už v hledáčku nový objektiv nebo fotoaparát? Podívejte se na připravené slevy a zjistěte, která z nich je pro vás ušitá na míru!

Obsah

Využijte od 5. 9. do 18. 9. 2022 akčních nabídek na fototechniku Sony, nebo dorazte osobně během Sony Alpha dnů na jednu z našich prodejen a vyzkoušejte si svou vybranou techniku před jejím nákupem! 

Ten, kdo se zúčastní našich workshopů Jak na focení portrétů s modelkou, Aranžovaná fotografie psů nebo Portrét s baletkou či navštíví během Sony Alpha dnů osobně jednu z našich prodejen se může těšit i na speciální nabídky!

Sony Alpha dny | Megapixel

Speciální nabídky pro návštěvníky prodejen a účastníky workshopů

A7 III | Megapixel

Kde slevové poukazy najdete? 

Pokud jste zaregistrovaní na jeden z našich workshopů během Sony Alpha dnů, veškeré kódy obdržíte na svůj email do 24 hodin po konání workshopu. Stačí je jen uplatnit v košíku při nákupu online, nebo osobně na jedné z našich prodejen.

Pokud nejste registrovaní na naše workshopy, navštivte jednu z našich prodejen a zjistěte více informací o využití kódů u našich specialistů.

Akční nabídky pro neregistrované

Využijte další akční nabídky od Sony pro září

Dárky v hodnotě 21 560 Kč | Megapixel
Extra 5 000 kč bonus na GM Objektivy | Megapixel
Sony A7 II | Megapixel
Cashback Sony | Megapixel
 

Akční nabídky nelze kombinovat.

Vyměňte svou starou techniku za novou!

Chystáte si pořídit novou fotovýbavu? Využijte možnosti nakoupit a prodat vše na jednom místě. K prodané staré funkční technice navíc obdržíte výkupní bonus na nákup nové! Kolik za svou stávající techniku můžete obdržet zjistíte v naší kalkulačce.

Vyplňte název vaší techniky k prodeji

Pokud jste váš produkt nenalezli, jeho výkupní cenu vám stanovíme individuálně.

Spočítat

Komunita Sony | Megapixel

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.