Recenze Aputure Amaran AL- F7 - LED video světlo

Popis a parametry

Popis a parametry

Aputure Amaran AL-F7 - LED video světlo složené 256 SMD ledek, úhel vyzařování 45° nastavitelná teplota světla 3200-9500 K, barevné podání CRI >95, TLCI >95, CQS >95. Napájet jej můžete bateriemi NP-F, USB-C nebo D-TAP portem. Díky jeho malým rozměrům, vysokému jasu a širokému rozsahu nastavení teploty světla jej využijete v různých produkcích.

Přesné a plynulé nastavení jasu

Amaran AL-F7 nabízí pokročilé ovládání jasu plynule bez skoků v intenzitě po 1% od 8 lux na 50cm 3200K. Umožňuje tak extrémně jemné nastavení vašeho světla v různých prostředích a scenériích.

  • Rozsah jasu až f/8,3 (1:326 - testováno na 50cm)
  • Minimální osvětlení 8 lux (na 50cm a teplotu 3200K)

3 možnosti napájení

Můžete připojit stanici D-Tap, USB-C kabel nebo baterii série NP-F. Ať už pomocí powerbanky nebo baterie, napájení je snadné. S vestavěným displejem můžete sledovat úroveň vybití baterie a zároveň zkontrolovat nastavení jasu a barevné teploty světla.

Hodně světla v malém provedení

Amaran AL-F7 je složen z 256 SMD LED s vysokým indexem vykreslení barev (CRI) rozprostřených na relativně malém panelu. Nabízí silný světelný výstup až 14000 lux na vzdálenost 30cm se životností svícení 100000 hodin. Odkazem rodiny Amaran je vysoký světelný výstup, přesnost barevného podání s dobrým výrobním zpracováním a za příznivou cenu.

Rychlé a snadné nastavení

Se světlem AL-F7 je proces natáčení efektivní a plynulý. Nastavení barevné teploty a jasu změnit jedním otočením ovladače. S vestavěnou pamětí si vyvoláte po vypnutí poslední nastavení bez potřeby manuální fixace ovladačů.

Široký barevný rozsah

Amaran AL-F7 má velmi široký rozsah nastavení teploty světla 3200K-9500K - umožňuje tak více možností v různých podmínkách scény. Rozšířený rozsah bi-color kombinace zajišťuje také, že maximální svítivost světla bude přesně na 5500K (odpovídá dennímu světlu).

Lehký, malý a dobře přenosný

S hmotností 260 g a závity pro 1/4" šrouby na 3 stranách světla jej můžete připevnit na polohovatelná ramena a využít maximálně jeho možnosti. Součástí balení je malá kulová hlava, která se dá upevnit do sáněk blesku fotoaparátu, a brašna na transport.

Fyzikální specifikace

Rozměry v mm 158 x 87 x 34
Hmotnost 260 g

Ostatní

Číslo produktu AU00311
Příslušenství v balení plastový difuzor, stativová kulová hlava na sáňky blesku, USB-C kabel, transportní obal
Značka Aputure

Světlo

Nastavitelná teplota světla Ano
Typ světla LED
Možnosti napájení síťovým kabelem, baterie/akumulátor
barevné podání Bi-Color kombinace žlutého a bílého
Barevná teplota 3200 K - 9500 K
Index podání barev CRI 95

Zobrazit popis a parametry