Recenze Aputure Amaran AL-M9 - LED video světlo (9SMD/5500K ) CRI 95+

Popis a parametry

Popis a parametry

Aputure Amaran AL-M9 je kapesní LED světlo, které vyznačuje svou neuvěřitelnou kompaktností a nízkou hmotností. Disponuje 9 LED SMD diodami, které poskytují maximální intenzitu osvětlení 900 lx. Toto světlo je vhodné pro širokou škálu činností, pro které může být použito, využijete jej jak pro natáčení videí, tak i pořizování makrofotografií. Možnosti jsou tedy téměř nekonečné. Hmotnost činí pouhých 140 gramů a malé rozměry srovnatelné s kreditní kartou zaručí, že se v pohodě vejde i do kapsy.

Klíčové vlastnosti:
- Výkonné SMD LED diody
- Teplota světla 5500K
- Integrovaná baterie s dlouhou výdrží
- Nízká hmotnost
- Filtry v balení (CTO + CTB)
- CRI a TLCI 95+
- Nastavitelný jas v 9 krocích

Hodnota CRI (index podání barev) a TLCI (index shody pro televizní osvětlení) je větší než 95, což znamená, že barvy budou přirozené, tedy téměř stejně tak, jako by objekty byly nasvíceny přirozeným světlem. Součástí balení jsou také filtry, které mění teplotu a vlastnosti světla. Samozřejmostí možnost nastavení jasu v 9 krocích pomocí tlačítek na boku světla.

Interní Li-Ion baterie snadno dobijete pomocí microUSB kabelu (součástí balení). Její výdrž činí až 13 hodin při minimálním jasu a 1,75 hodiny při maximálním jasu. Plné nabití baterie trvá přibližně 1,5 hodiny. Univerzální adaptér umožňuje připevnění AL-M9 do sáněk na jakémkoliv fotoaparátu. Nechybí ani 1/4" stativový závit na spodní straně.

Parametry a specifikace:
>  Barevná teplota: 5500K
> Intenzita osvětlení: 0,3 m: 900 lx; 0,5 m: 350 lx; 1 m: 80 lx
> Počet LED: 9 SMD
> Akumulátor: Li-Ion 1800 mAh / 3,7 V
> Rozměry: 87 × 56 × 11 mm
> Hmotnost: 140 g

Ostatní

Číslo produktu AL-M9
Značka Aputure

Zobrazit popis a parametry