Fotografický kurz

Aranžovaná fotografie psů

Fotíte rádi vaše čtyřnohé parťáky? Podzimní Sony Alpha dny jsou tu a s nimi i workshop, kde se zaměříte na jednoduchý aranžovaný portrét psa. Kurz je určen pro každého, kdo se chce zlepšit ve focení psů a načerpat nové znalosti a zkušenosti.

Termíny

Pro zadaný filtr nebyly nalezeny žádné termíny.

Nechte si poslat upozornění na nové termíny


Na co se můžete těšit

Ukážeme si například jak důležité je správně vybrat místo k focení nebo jak moc jednoduché focení psů je, když s vámi pes spolupracuje. Navíc si můžete vyzkoušet bezzrcadlovky a objektivy značky Sony přímo během workshopu a zjistit, jestli je vysněná technika tou správnou volbou.

Lektor Ondra Uhlíř

Ondra fotí hlavně psy a pořádá kurzy focení psů. K focení se dostal v roce 2008, fotil převážně psí závody a reportáže. Postupem času se mu ale zalíbilo situaci více kontrolovat a tak se přeorientoval hlavně na aranžovanou portrétní fotografii za použití přirozeného světla. Kromě psů se mu před objektiv občas připlete i nějaký ten had nebo ještěrka.

 


Náš expert je tady pro vás

Komentáře

Martin Lukeš

Reaguje na (3) | Dobrý den, děkujeme a jsme rádi, že se vám workshop líbil.

4

Prodejce Megapixel.cz, Martin Lukeš, 12. 9. 2022 |Reagovat

Účastnil jsem se včera, Ondra byl skvělý lektor !

3

Jan Šejba, 10. 9. 2022 |Reagovat

Martin Lukeš

Reaguje na (1) | Dobrý den, je nám líto, ale šlo o workshop v rámci větší promoakce, který standardně v nabídce nemáme. Pokud bychom ho tam zařadili, cena bude podstatně vyšší. Zatím to tedy neplánujeme.

2

Prodejce Megapixel.cz, Martin Lukeš, 2. 9. 2022 |Reagovat

KH

Moc zajímavé, bohužel jsem v tomto termínu na dovolené, snad se kurz bude v Brně někdy opakovat KH

1

Kateřina Hajsterová, 26. 8. 2022 |Reagovat

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.