Magazín

Rok s Megapixelem 2023

Architektura v modré hodince

Aktualizováno: 8. 9. 2023 v 16:51 • Rubrika: Rok s Megapixelem 2023

Architektura v modré hodince

Fotografování staveb, budov a architektury obecně patří k čím dál populárnějším tématům. Ani v letošním ročníku soutěže ROK S MEGAPIXELEM 2023 proto nechybí tento velmi oblíbený žánr. Abychom zadání zářijové soutěže trochu specifikovali, musí být vaše soutěžní fotografie pořízeny během tzv. modré hodinky. Co to je a kdy vzniká tato krásná světelná atmosféra se můžete dočíst například v našem Magazínu Megapixel. Takže si nachystejte stativy zkontrolujte východy a západy slunce a hurá do ulic.

Obsah

Fotografování staveb, budov a architektury obecně patří k čím dál populárnějším tématům. Ani v letošním ročníku soutěže ROK S MEGAPIXELEM 2023 proto nechybí tento velmi oblíbený žánr. Abychom zadání zářijové soutěže trochu specifikovali, musí být vaše soutěžní fotografie pořízeny během tzv. modré hodinky. Co to je a kdy vzniká  tato krásná světelná atmosféra se můžete dočíst například v našem Magazínu Megapixel. Takže si nachystejte stativy zkontrolujte východy a západy slunce a hurá do ulic.

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.