Recenze Asus PA34VC

Popis a parametry

Popis a parametry

Asus ProArt PA34VC - prohnutý 34,1 palcový displej UWQHD 1900R IPS s bezrámečkovým designem barevný rozsah pokrývá 100% sRGB, kalibrovaný pro vynikající přesnost barev. Kompatibilní s HDR-10 umožňuje vytvářet dynamičtější a realističtější obrázky, Thunderbolt™ 3 USB-C podporuje přenos videa, přenos dat rychlostí až 40 Gb/s a napájení prostřednictvím externích zařízení až 60 W. Technologie kalibrace ASUS ProArt™ Calibration obsahuje 14bitovou vyhledávací tabulku (LUT), kompenzaci homogenity a možnost ukládat profily barev na monitoru Porovnání

Podívejte se na celý obraz v živých detailech

ProArt PA34VC je 34,1-palcový profesionální monitor UWQHD (3440 x 1440) ideální pro grafické designéry a producenty videa, který má zakřivený IPS displej schopný reprodukovat 100% barevného rozsahu sRGB pro více pohlcující vizuální efekty. Přednastavení od výrobce poskytuje přesnost barev (∆E ≤ 2) a kalibrační technologie ASUS ProArt zajišťuje přesné barvy při práci s více zařízeními nebo operačními systémy.

ProArt PA34VC nabízí dva univerzální porty Thunderbolt™ 3 pro přenos videa, přenosy dat rychlostí až 40 Gb/s a dodávky energie pro napájení až 60W do externích zařízení. Obsahuje také Obraz-v-Obraze (PiP) a Obraz-vedle-Obrazu (PbP), který umožňuje zobrazení více zdrojů obsahu a nastavení barev současně. ProArt PA34VC je certifikován pro Windows i Mac a je ideální pro grafické designéry, fotografy a profesionální tvůrce multimediálního obsahu.

Oceněný design

Vzhled ProArt PA34VC odpovídá jeho profesionálnímu výkonu. Stylový design s bezrámečkovou koncepcí po třech stranách obrazovky, čisté linie a kovová základna, která poskytuje pevnou oporu. Držitel prestižní ceny Good Design Award ProArt PA34VC je zkrátka krásným doplňkem každého pracovního prostoru.

 

Ultra široký QHD displej pro neuvěřitelně detailní obraz

Ultra široký QHD panel monitoru ProArt PA34VC nabízí 2,4-násobek rozlišení Full HD displeje, takže poskytuje o 35% více prostoru na obrazovce než ostatní Full HD monitory podobné velikosti, což činí multitasking příjemnějším a efektivnějším.

Dokonale zakřivený pro pohlcující vizuální efekty

Zvýšené zakřivení obrazovky zlepšuje zážitek ze sledování snížením odrazů a vytvořením téměř jednotného vizuálního zaostření. Díky ultra širokému 34,1-palcovému panelu s poměrem stran 21:9 a zakřivením 1900R poskytuje ProArt PA34VC rozšířenou pozorovací plochu při současném snížení pohybu očí po obrazovce, takže můžete pracovat déle. ProArt PA34VC je také vybaven panelem IPS s širokým pozorovacím úhlem 178° v horizontální a vertikální rovině, takže si můžete vychutnat krásný obraz z jakéhokoli pohledu.

Jasnější a živější zážitek při sledování

ProArt PA34VC je kompatibilní s formátem HDR-10 pro jasnější bílé a tmavší černé. Výsledkem je bohatý a živý zážitek při sledování, který vám pomůže plně realizovat vaše kreativní vize.

Vychutnejte si skutečnou krásu vašich obrázků

ProArt PA34VC dosahuje 100% pokrytí barevného spektra sRGB a reprodukuje bohatší a živější barvy, takže vaše fotografie vypadají živější. Je to skvělé řešení pro fotografy, grafické designéry nebo uživatele požadující vysoce přesné barvy.

Vysoká věrnost barev pro skutečně výrazné odstíny

Vychutnejte si čisté, výrazné odstíny díky přesné a věrné reprodukci barev. Každý monitor ProArt PA34VC je předem kalibrován tak, aby zaručoval špičkovou přesnost barev (∆E < 2) a nabízí pokročilé technologie ASUS pro sledování šedé stupnice, která poskytuje přehled o kalibračních úrovních 63, 127 a 255. Tím je zaručena přesná reprodukce barev na obrazovce, což vám umožní přesně vidět, jak bude vaše práce vypadat, až bude hotová. PA34VC také přichází s 95% vyrovnáním kompenzace pro ochranu proti jasu a chromatickým (barevným) výkyvům na různých částech obrazovky.

Technologie ASUS ProArt Calibration

Bez ohledu na to, zda používáte stolní nebo přenosný počítač, počítač PC nebo systém Mac, technologie kalibrace ASUS ProArt nabízí ladění přesnosti barev a vyrovnání homogenity, což usnadňuje práci v momentě, kdy je čas provést novou kalibraci jasu a konzistence barev.

Optimalizace přesnosti barev

Dosáhněte optimální přesnosti barev při práci s různými typy obsahu s řadou pokročilých nastavení, což vám umožní nastavit barevný rozsah, jas, úroveň černé, korekci gama, teplotu barev a jednotnost.

Kompenzace homogenity

Získejte matice pro kompenzaci stejnoměrnosti 3x3 a 5x5, abyste zajistili konzistentní jas na obrazovce, abyste snížili posun barev.

Uložené profily barevných parametrů

Namísto PC uložte všechny profily barevných parametrů na interní paměť monitoru. To vám umožní připojit ProArt PA34VC k různým zařízením, aniž by ho bylo nutné pokaždé znovu kalibrovat. Snižuje také zkreslení signálu mezi IC a optickým spektrem LCD. Barevné profily lze snadno aktivovat pomocí klávesové zkratky na monitoru, bez počítače nebo kalibračního zařízení.

ASUS ProArt monitor is also compatible with the top major hardware calibratorsKompatibilní s Kompatibilní s většinou kalibračních nástrojů

ASUS ProArt je také kompatibilní se špičkovými hardwarovými kalibrátory jako X-Rite i1 Display Pro a řadou Datacolor Spyder 5.

Port, který zvládne všechno

Pro bezkonkurenční rozšiřitelnost a všestranné, ultrarychlé připojení a kompatibilitu se zařízením USB-C, obsahuje ProArt PA34VC dva porty USB-C, které podporují Thunderbolt™ 3 pro přenos dat rychlostí až 40 Gb/s, DisplayPort a USB 3.1 s napájením až 60 W pro externí zařízení. Kromě toho můžete pomocí několika portů zapojit více displejů bez nutnosti použití rozbočovače nebo přepínače.

Obraz-v-Obraze (Picture-in-Picture) & Obraz-vedle-Obrazu (Picture-by-Picture)

Integrovaný Obraz-v-Obraze (PiP) a Obraz-vedle-Obrazu (PbP) vám umožní prohlížet obsah z více zdrojů současně a snadno mezi nimi přepínat. Můžete dokonce vybrat, který zdroj zvuku chcete přehrát.

Obraz-vedle-Obrazu (PbP)

Umístěte několik vstupních zdrojů vedle sebe na obrazovce a nakonfigurujte nastavení barev jednotlivých oken pomocí sRGB, Uživatelský režim 1 a Uživatelský režim 2, abyste viděli rozdíl mezi nimi.

Chraňte své oči prostřednictvím technologie ASUS Eye Care

Filtr modrého světla ASUS Blue Light Filter

Technologie ASUS Ultra-Low Blue Light je určena k ochraně uživatelů před škodlivým působením modrého světla. Filtr modrého světla je certifikován společností TÜV Rheinland a nabízí čtyři nastavení, která jsou snadno přístupná prostřednictvím nabídky na obrazovce pomocí klávesové zkratky.

Technologie ASUS Flicker-Free

Technologie ASUS Flicker-Free poskytuje pohodlnější zážitek ze sledování a lepší pracovní prostředí snížením blikání obrazovky, což minimalizuje namáhání očí, bolesti hlavy a únavu očí, když trávíte dlouhé hodiny před displejem.

S technologií Flicker-free Bez technologie Flicker-free

Ergonomický design

ProArt PA34VC disponuje praktickou a pohodlnou polohou nastavení displeje a ergonomicky tvarovaným stojanem s nastavitelným naklápěním, naklopením a výškou.

Rozsah otáčení
-30°~+30°

Naklopení
-5°~+23°

Nastavení výšky
0~120 mm

Fyzikální specifikace

Rozměry v mm 815.12 x (418~538) x 222.86
Hmotnost 11400 g

Ostatní

Číslo produktu 90LM04A0-B01370
Značka Asus

Monitor

Použití Video, Grafika a design, Domácnost a kancelář, Fotografie (nadšenci)
Úhlopříčka displeje 34 "
Maximální rozlišení 3440 × 1440 px (UW-QHD)
Typ displeje IPS
Barevná hloubka 10bit (1,07 mld. barev)
Podporované barevné rozsahy sRGB
Barevné rozsahy sRGB
3D LUT 10bit
Jas 300 cd/m²
Kontrast 1000:1
Povrch displeje matný
Video vstupy 2 × HDMI, DisplayPort, Thunderbolt 3
Kalibrace hardwarová, kalibrační software
USB hub USB 2.0, USB 3.0 (3.1 Gen1), USB-C
Poměr stran 21:9
Odezva 5 ms
Obnovovací frekvence 100 Hz
Výbava monitoru Uchycení na zeď (VESA), Prohnutá obrazovka, Flicker Free, Low Blue Light, FreeSync, Reproduktory, Audio vstup (3,5mm jack)
Příkon (obvyklý) 54,7 W

Zobrazit popis a parametry