PN: BW01389, ID: 039043

B+W polarizační cirkulární filtr HTC MRC 86mm

  • Průměr filtru: 86 mm
  • Antireflexní vrstvy: Ano

B+W polarizační cirkulární filtr HTC MRC 86mm 10 let
záruka

B+W polarizační cirkulární filtr Käsemann HTC MRC 86mm - Polarizační filtr odfiltruje lesky z nekovových předmětů, vodní hladiny, skla atd. Díky tomu zvýrazňuje barvy, modrá obloha se jeví tmavší a vyniknou tak bílá oblaka. Síla efektu se ovlivňuje otáčením filtru a změnou snímacího úhlu. Na filtru je použito čtrnáct antireflexních vrstev, které efektivně zabraňují nežádoucím reflexům, brání zpětnému odrazu světla od skla filtru na čip a fotografie pořízené s tímto filtrem v protisvětle nemají závoj způsobený filtrem. Díky navrstvení přední strany filtr "pomáhá" mnohdy méně kvalitním antireflexním vrstvám na objektivu v eliminaci závoje a parazitních paprsků. Produktová sekce: Polarizační filtry B+W

Upozornění pro zákazníky:
Vzhledem k vysokému vytížení přepravních služeb, může dojít k prodlení s doručením zboží o jeden až dva pracovní dny. Pokud k prodlení nedojde, doručíme zboží objednané do 21. 12. do 16:00 hod. pod stromeček včas. Osobní odběry na prodejnách jsou možné až do 24. 12. do 12:00 hod.

6 190 Kč

Dostupnost: poslat dotaz

Na splátky bez navýšení od 311 Kč Kalkulačka Kolik si mohu půjčit

Rezervovat si jej můžete na prodejnách:

Lepší produkt je na dosah!

B+W polarizační cirkulární filtr Käsemann XS-PRO HTC DIGITAL MRC nano 86mm 7 890 Kč s DPH

  • Průměr filtru: 86 mm
  • Antireflexní vrstvy: 1

B+W polarizační cirkulární filtr Käsemann XS-PRO HTC DIGITAL MRC nano 86mm Jen o 1 700 Kč
víc

Parametry a popis

B+W Polarizační cirkulární Kaesemann HTC XS-Pro Digital MRCnano

Záruka 10 let!

Polarizační filtr odfiltruje lesky z nekovových předmětů, vodní hladiny, skla atd. 
Díky tomu zvýrazňuje barvy, modrá obloha se jeví tmavší a vyniknou tak bílá oblaka. 
Síla efektu se ovlivňuje otáčením filtru a změnou snímacího úhlu. 
Na filtru je použito čtrnáct antireflexních vrstev, které efektivně zabraňují nežádoucím reflexům, brání zpětnému odrazu světla od skla filtru na čip a fotografie pořízené s tímto filtrem v protisvětle nemají závoj způsobený filtrem. 
Díky ovrstvení přední strany filtr "pomáhá" mnohdy méně kvalitním antireflexním vrstvám na objektivu v eliminaci závoje a parazitních paprsků. 
Při použití těchto vrstev nedochází k barevnému posunu procházejícího světla, který je běžný u některých jiných značek filtrů, jejichž antireflexní vrstvy pohlcují některou část spektra. 
Tyto antireflexní vrstvy kryjí ještě extrémně tvrdé ochranné vrstvy s použitou nano technologií, které brání poškrábání povrchu filtru a svou nepřilnavostí usnadňují čištění filtru. 
Nedrží se na nich prach ani kapky, je problém na nich udělat i otisk prstu. Přední člen vašeho objektivu je tak stále dokonale čistý. 
Při použití těchto vrstev nedochází k barevnému posunu procházejícího světla, který je běžný u některých jiných značek filtrů, jejichž antireflexní vrstvy pohlcují některou část spektra.

Erwin Käsemann vynalezl v padesátých letech technologii zatmelení polarizační fólie mezi dvě skla a umožnil tak použití polarizačního filtru na objektivu. 
Jím použité materiály dodnes nebyly překonány. 
Polarizační filtr typu Käsemann (dříve se udávalo "polarizační filtr podle Käsemanna") má vysoce účinnou polarizační fólii zatmelenou přírodní pryskyřicí, která je odolná proti plísním. 
V kombinaci s černým antireflexním utěsněním hrany filtru proti vlhkosti je tak polarizační filtr Käsemann vhodný do vlhkého prostředí a na cesty. 
Filtr B+W Käsemann je po zatmelení fólie mezi skla ještě znovu broušen a leštěn, a tím je dosaženo dokonalé planparalelnosti optické soustavy. 
U všech filtrů Kaesemann se jako novinka používá nově vyvinutá extrémně světlá polarizační fólie HTC, která ubírá světlo přibližně 0,8 clony při zachování velmi silného polarizačního účinku.

Obroučka filtru F-PRO má plnohodnotný přední závit a přesahuje objektiv jen o 6,7mm. 
Filtr tak lze použít se širokoúhlými objektivy. 
Nevinětuje ani u některých objektivů s ohniskem 17mm pro full-frame zrcadlovku (11mm pro APS-C). Je vyrobena na extrémně přesných CNC strojích z kvalitní mosazi. 
Díky její samomazné funkci se obroučky filtru hladce otáčí a její pevnost zajišťuje dlouhou životnost filtru. 
Špičkové optické sklo firmy Schott je v ní usazeno v dokonalé rovině, a nedochází tak k jeho deformacím nebo pnutí.

Špičkové filtry B+W vyrábí německá firma Schneider Kreuznach s více než stoletou zkušeností s nejkvalitnější optikou a jemnou mechanikou.

Filtry
Průměr filtru: 86 mm
Slim: Ne
Antireflexní vrstvy: Ano
Ochranné vrstvy: Ano
Typ filtru: Polarizační filtry
 
Obecné
Nadstandardní záruka: 10 let

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím