Recenze B+W UV filtr 52mm
Ukázkové snímky
Snímky vytvořené s pomocí B+W UV filtr 52 mm od členů naší Galerie
| Exp. Čas: | 1/200 s |
| Clona: | 2.8 |
| ISO: | 100 |
| Ohnisko: | 50 mm |
|
Objektiv: - |
|

| Exp. Čas: | 1/200 s |
| Clona: | 2.8 |
| ISO: | 100 |
| Ohnisko: | 50 mm |
|
Objektiv: - |
|

| Exp. Čas: | 1/1000 s |
| Clona: | 6.3 |
| ISO: | 100 |
| Ohnisko: | 40 mm |
|
Objektiv: Nikon 40 mm f/2,8 AF-S G DX Micro |
|

| Exp. Čas: | 1/200 s |
| Clona: | 4.5 |
| ISO: | 100 |
| Ohnisko: | 50 mm |
|
Objektiv: - |
|

| Exp. Čas: | 1/160 s |
| Clona: | 5.6 |
| ISO: | 100 |
| Ohnisko: | 50 mm |
|
Objektiv: - |
|

| Exp. Čas: | 1/125 s |
| Clona: | 5.6 |
| ISO: | 100 |
| Ohnisko: | 50 mm |
|
Objektiv: - |
|

| Exp. Čas: | 1/250 s |
| Clona: | 4 |
| ISO: | 100 |
| Ohnisko: | 50 mm |
|
Objektiv: - |
|

| Exp. Čas: | 1/250 s |
| Clona: | 4 |
| ISO: | 400 |
| Ohnisko: | 50 mm |
|
Objektiv: - |
|

| Exp. Čas: | 1/125 s |
| Clona: | 5.6 |
| ISO: | 100 |
| Ohnisko: | 50 mm |
|
Objektiv: - |
|

Představení B+W UV filtr 52 mm
Představení B+W UV filtr 52 mm
Hodnocení zákazníků (8)
Parametry
Záruka 10 let! Rozptýlené ultrafialové záření v atmosféře způsobuje, že se dálky jeví jako namodralé. Tento jev se umocňuje se stoupající nadmořskou výškou. Použitím UV filtru je tento jev výrazně potlačen. Doporučujeme UV filtr nasadit na objektiv permanentně, a tak ho i mechanicky ochránit proti poškození. Obroučka filtru F-PRO má plnohodnotný přední závit a přesahuje objektiv jen o 4,5mm. Filtr tak lze použít se širokoúhlými objektivy. Nevinětuje ani u některých objektivů s ohniskem 17mm pro full-frame zrcadlovku (11mm pro APS-C). Je vyrobena na extrémně přesných CNC strojích z kvalitní mosazi. Špičkové optické sklo firmy Schott je v ní usazeno v dokonalé rovině, a nedochází tak k jeho deformacím nebo pnutí. Filtry B+W E mají osm antireflexních vrstev, které zvyšují propustnost světla sklem, snímek je kontrastnější a ostřejší. Při použití těchto vrstev nedochází k barevnému posunu procházejícího světla, který je běžný u některých jiných značek filtrů, jejichž antireflexní vrstvy pohlcují některou část spektra. Špičkové filtry B+W vyrábí německá firma Schneider Kreuznach s více než stoletou zkušeností s nejkvalitnější optikou a jemnou mechanikou.
Obecné
| Úroveň produktu | Poloprofesionál a pokročilý |
|---|
Fyzikální specifikace
| Průměr filtru | 52 mm |
|---|
Ostatní
| Číslo produktu | BW00001 |
|---|---|
| Značka | B+W |
| Nadstandardní záruka | 10 let |
Filtry
| Typ filtru | UV filtry |
|---|



Ověřený zákazník Hodnotit mohou jen zákazníci, kteří produkt zakoupili.
Denis, Opatov, 02.06.2020
3
Ověřený zákazník Hodnotit mohou jen zákazníci, kteří produkt zakoupili.
Dagmar, Proseč nad Nisou, 11.12.2019
5
Ověřený zákazník Hodnotit mohou jen zákazníci, kteří produkt zakoupili.
Milan, Brno, 01.12.2018
5
Ověřený zákazník Hodnotit mohou jen zákazníci, kteří produkt zakoupili.
Tomáš, Pěnčín, 23.11.2018
5
příjemně robustní... Maximální spokojenost
Ověřený zákazník Hodnotit mohou jen zákazníci, kteří produkt zakoupili.
Michal, Zbuzany - Praha západ, 06.08.2018
4
Ověřený zákazník Hodnotit mohou jen zákazníci, kteří produkt zakoupili.
Hedvika, Praha, 27.03.2016
5
perfektní
Ověřený zákazník Hodnotit mohou jen zákazníci, kteří produkt zakoupili.
Jaroslav, Horažďovice, 06.03.2013
5
Maximální spokojenost.
Ověřený zákazník Hodnotit mohou jen zákazníci, kteří produkt zakoupili.
Pavel, Třebíč, 10.07.2012
5