Poradna

BenQ BL2420PT

Komentáře

Miroslav Jursa

Reaguje na (3) | Dobrý den, osobně doporučuji program, který je přímo dodávaný se sondou. Můžete použít automatickou kalibraci nebo pokročilou. 


4

Prodejce Megapixel.cz, Miroslav Jursa, 28. 12. 2020 |Reagovat

Pavel Schneider

Dobrý den. Potřebuji tento monitor kalibrovat-profilovat. Mám sondu X-Rite i1Display Pro. Jak to je prosím u tohoto Benqu? U HW kalibrovatelných monitorů Benq je k tomu určený SW Palette Master Element, ale tento předpokládám HW kalibraci nepodporuje. Bude kalibrace funkční i s tímto SW, nebo jiným od Benqu, nebo budu muset použít SW od X-Rite dodávaný se sondou a provést profilaci pouze přes tlačítka jednotlivých kanálů? Děkuji

3

Pavel Schneider, 28. 12. 2020 |Reagovat

DD

Reaguje na (1) | Dobrý den, doporučuji obrátit se na naše reklamační oddělení. Případně podpora BenQ je u nás www.asupport.cz/.


2

Prodejce Megapixel.cz, Dalibor Dziobek, 13. 12. 2020 |Reagovat

JN

Dobrý den, je to dva roky deset dní, co mám tento monitor. Hned při rozbalení a prvním zapnutí jsem pozoroval cosi vadného a řešil reklamaci. Teď moc dobře nevím, co s monitorem dělat asi bych potřeboval kontakt přímo na nějaký servis Benq. To, že se monitor sem tam na dvě sekundy vypne/zapne asi je tak trochu "normální" jenže včera mi 15x doslova prdl a bleskl s obrazovkou. Dnes jsem to chtěl natočit, šteloval stativ a nic. On to občas dělal i před tím ale skutečně sporadicky. Jenže za včerejšek nevím... Ta rána co to udělá je fakt šupa. Zkoušel jsem různě dotlačit kabely, ale tím to není. Tak nevím.

1

Jaroslav Nešpůrek, 13. 12. 2020 |Reagovat

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.