Recenze BenQ BL2711U

Ukázkové snímky

Ukázkové snímky

Snímky zachycené s pomocí BenQ BL2711U od členů naší Galerie

Zobrazit fotky z BenQ BL2711U v Galerii

Popis a parametry

Popis a parametry

Víme, kolik úsilí stojí proměnit myšlenky ve skutečnost. Úsilí vybrousit každičký detail s cílem vytvořit brilantní dílo. Konstruktérský UHD monitor BenQ BL2711U s vysokým rozlišením 4K (3840x2160), 100% sRGB a celou řadou režimů včetně CAD/CAM, animace. Dopřejte svým vizím reálnou podobu.

  • 27 palců, rozlišení UHD 3840x2160
  • 100% sRGB a barevný prostor REC 709 s hloubkou 10 bitů a technologií IPS
  • Režim CAD/CAM a animační režimy umožňují detailní a přesné navrhování
  • Picture-in-Picture (PIP) a Picture-by-Picture (PBP) pro větší komfort a produktivitu
  • Software Display Pilot slouží k uživatelskému nastavení monitoru

Nejvyšší rozlišení a profesionálně renderované barvy, abyste viděli vše 

Displeje BenQ jsou šité na míru profesionálním konstruktérům, aby pomáhaly přenášet vize do života.

1478145459

Monitor 4K UHD

Ultra HD má 4krát vyšší rozlišení než Full HD. UHD ve skutečnosti zobrazuje grafiku, video a fotky ve větším rozlišení, než je lidské oko schopné vnímat. Takto vysoké rozlišení podporuje produktivitu a poskytuje bohatý pracovní prostor, abyste ze svých aplikací vytěžili co nejvíce.

10 bitů, 100% sRGB a optimální přesnost barev Rec.709 Vybrané modely BL2711U disponují sRGB a Rec. 709 barevným prostorem, aby prezentovaly všechny barvy –.přes 1 miliardu barev celkem – věrně s optimální přesností. Široký pozorovací úhel s technologií IPS S technologií IPS (In-Plane-Switching) uvidíte přesnou reprodukci obrazu i barev z libovolného úhlu. Široký pozorovací úhel 178° je skvělý pro práci a prohlížení obsahu obrazovky několika spolupracovníky.

srgb

CAD/CAM

Konstruktérské monitory BenQ nabízejí celou řadu způsobů zobrazení, které maximalizují jejich výkon, např. režim CAD/CAM vyzdvihující sebemenší detaily pro Pro/E, SOLIDWORKS, AutoCAD, CATIA a další CAD/CAM řešení.

1478143750

Režim CAD/CAM

Revoluční režim CAD/CAM nabízí vynikající kontrast na 3D barevných liniích, jímž se odliší každý jednotlivý detail od ostatních. Potřebujete-li zřetelně rozlišit detaily v komplikovaném drátěném modelu, upravte nastavení barev a kontrastu monitoru přepnutím do režimu CAD/CAM, abyste viděli detailní grafickou informaci a nikdy nepřehlédnete jedinou čáru.

Animace

Ovládejte a dolaďte každý pohyb s naším moderním animačním režimem. Popusťte uzdu inspiraci a spolu s vzrušujícími vlastnostmi displeje animacím vdechněte život.

1478143910

Animační režim

Animační režim umocňuje detaily v tmavých stínech, abyste mohli snadno ladit svoje návrhy, zatímco oblasti obrazu, které tuto funkci nepotřebují, zůstávají nezměněné.

Nastavení animačního režimu v 10 úrovních

Nastavení animačního režimu nabízí 10 úrovní jasu displeje pro jasný pracovní prostor v prostředí s libovolnou intenzitou osvětlení.animation mode

Editace videa

Editoři videa mají mnohem větší kontrolu než dříve, s možností využít standardní barevný gamut a větší pracovní plochu konstruktérských monitorů BenQ.

1449122064
Využívejte multitasking efektivně s editačními nástroji Clear View

Rozměrná pracovní plocha a přesná kvalita UHD obrazu usnadňuje současnou práci v několika oknech pro několik programů.

Optimální přesnost barev s barevným prostorem Rec. 709

Vybrané modely BL2711U jsou navrženy podle barevného prostoru Rec. 709 – průmyslového standardu pro HDTV – aby zajistily, že bude každá barva věrně reprezentována s optimální přesností.

Umělecká grafika

Mimořádně vysoké rozlišení, konzistentní přesnost barev a široký rozsah předvoleb pro vysokorychlostní konektivitu vytváří výjimečnou hodnotu monitoru pro profesionály na poli umělecké grafiky. Grafičtí designéři nepřehlédnou tvůrčí přednosti těchto jedinečných, svěžích displejů.

Multifunkční displej pro zvlášť vysokou efektivitu

 
1466505164
 

Rozdělení pracovní plochy

Pomocí softwaru Display Pilot firmy BenQ můžete obrazovku rozdělit do požadovaných oblastí kvůli lepšímu využití multitaskingu. (* Je vyžadován software Display Pilot a operační systém Windows)

1478144147

 

DualView

Vylepšete svojí práci a produktivitu přepnutím do DuaView. Můžete tak promítat obraz ve dvou modech (e.g. sRGB and CAD/CAM) vedle sebe bez potřeby dvou monitorů

 

Flicker-Free

Technologie stabilní zpětné vazby eliminuje nepříjemný efekt blikání, které vyvolává únavu, případně i poškození zraku. Hodiny práce před monitorem lze nyní absolvovat bez pocitu únavy nebo podráždění zraku.

Senzor ochrany zraku

Speciálně vyvinutá technologie se senzorem automatické ochrany zraku sleduje osvětlení okolí v průběhu dne a upravuje jas monitoru kvůli maximálnímu pohodlí. 

Výšková nastavitelnost

Ergonomie hraje významnou roli v produktivitě. Nastavte si monitor do správné výšky, abyste se cítili pohodlně a pokračujte v práci.

 
1450075295
Auto-Pivot

Funkce inteligentní detekce orientace obrazovky BenQ automaticky natáčí displej vodorovně nebo svisle na základě zobrazených dokumentů nebo obrázků, aby se obrazovka co nejlépe využila. (*Je nutný software Display Pilot a OS Windows)

1449122173
 
 
 
Obecné

Nadstandardní záruka 3 roky

Fyzikální specifikace

Rozměry v mm 639 × 551 × 240‎
Hmotnost 8000 g

Ostatní

Číslo produktu 9H.LD2LB.QBE
Značka BenQ

Monitor

Použití Video, Grafika a design, Virtuální realita (4K), Fotografie (nadšenci)
Úhlopříčka displeje 27 "
Maximální rozlišení 3840 × 2160 px (4K UHD)
Typ displeje AHVA IPS
Barevná hloubka 10bit (1,07 mld. barev)
Podporované barevné rozsahy sRGB
Barevné rozsahy 100% sRGB / Rec.709
Jas 300 cd/m²
Kontrast 1000:1
Povrch displeje matný
Video vstupy DVI, 2 × HDMI, DisplayPort
USB hub USB 3.0 (3.1 Gen1)
Poměr stran 16:9
Odezva 4 ms
Obnovovací frekvence 60 Hz
Výbava monitoru Nastavitelná výška, Pivot, Uchycení na zeď (VESA), Automatická regulace jasu, Flicker Free, Low Blue Light, Reproduktory, Sluchátkový výstup (3,5mm jack), Audio vstup (3,5mm jack)
Příkon (obvyklý) 42 W

Zobrazit popis a parametry