Recenze Benro GD3WH

Hodnocení zákazníků (5)

Hodnocení zákazníků (5)

4.6

přesné nastavení, minimální vůle. Odemčení jde hodně ztuha a má velký úhel pohybu. Provedení vypadá kvalitně.

Ověřený zákazník Hodnotit mohou jen zákazníci, kteří produkt zakoupili.
Pavel, Brno, 11.04.2024

4

Jedinečné řešení, při těžších, nebo delších objektivech pro jemnou korekci pohybu. Například fotografování a pohyb Měsíce, nebo makro.

Ověřený zákazník Hodnotit mohou jen zákazníci, kteří produkt zakoupili.
Bohuslav, Hlubočky-Mariánské Údolí, 20.03.2024

5

+ Váha, spíše neváha skvělá na takový kus materiálu, nosnost pro mě dostatečná - poměrně tuhá aretace rychlého nastavení, horní kolečko aretace přesahuje upínací destičku (může někdy vadit)

Ověřený zákazník Hodnotit mohou jen zákazníci, kteří produkt zakoupili.
Oldřich, Praha 5, 05.02.2023

4

Po roce si neumím již práci s jinou stativou hlavou představit!

Ověřený zákazník Hodnotit mohou jen zákazníci, kteří produkt zakoupili.
Petr, Dolní Lutyně, Dolní Lutyně, 02.07.2021

5

Jak jsem spokojen s touto převodovou hlavou? No ta teda, nemá chybu.Zrovna včera jsem ji použil na vodopádech Štolpichy,u nás v Jizerských horách a velice mě pomohla.Dokáže totiž přesně nastavit horizontální i vertikální polohu fotoaparátu.Ocenil jsem její přesnost obzvláště při použití na přídavné tyči u stativu,kterou jsem vyklápěl pod různými úhly a tato hlava mi umožnila přesně seřídit vodorovnou i horizontální osu,tak aby byla výsledná fotka přesná a polohově neskreslená.Mohu všem,kdo fotí architekturu či krajinu jedině doporučit.

Ověřený zákazník Hodnotit mohou jen zákazníci, kteří produkt zakoupili.
Josef, Liberec - Vesec, 01.04.2021

5

Popis a parametry

Popis a parametry

Benro GD3WH - je 3osá stativová hlava s destičkou Arca Swiss (PU70) a nosností 6 kg. Hlava je vyrobená z hořčíkové slitiny a její hmotnost je jen 870 g. Benro GD3WH nabízí absolutně přesné nastavení pozice fotoaparátu díky jemnému posunu převodovými ovladači ve všech třech směrech. Hlava je pro kontrolu roviny a pozice ve všech směrech osazená třemi malými vodováhami a na každém ze 3 kloubů je panoramatická stupnice. Rozsah rotací hlavy: -90°/+30°.

Hlava Benro GD3WH je navržena tak, aby poskytovala naprosto přesnou kontrolu pozice fotoaparátu. Je tak ideální jak pro focení produktů ve studiu, tak fotografy krajiny, architektury a všude tam, kde je potřeba přesné nastavení pozice fotoaparátu.

Konstrukce hlavy GD3WH poskytuje samostatný a přesný pohyb ve třech směrech. Ovládací prvky umožňují uživateli rychle nastavit polohu kamery použitím velkých ovládacích prvků hvězdicového tvaru. Díky jemným převodovým ovladačům umístěným před hvězdicovými pak fotoaparát lze absolutně přesně a jemně nastavit do polohy pro dokonalou fotografii.

Na rozdíl od některých jiných hlav, které jsou v současné době k dispozici na trhu, používá GD3WH destičku s rychlým systémem uchycení kompatibilní s Arca-Swiss standardem. Což umožňuje fotografovi používat různé typy hlav bez nutnosti výměny destiček.

Aby byl zajištěn hladký chod hlavy a dlouhá životnost, používá Benro karbon a bronz, což zajišťuje vysokou přesnost pohybů. Díky použití slitiny hořčíku v konstrukci hlavy je celková hmotnost velmi nízká a to pouhých 870 g. Tím však není ohrožená maximální nosnost hlavy, která krásných je 6 kg.

Boční rozsah náklonu hlavy je -15°až +90° a předozadní náklon je -30°až +90°. Kolem své osy lze hlavu otáčet v plném rozsahu 360°.

Hlavní přednosti převodované hlavy Benro GD3WH:

  • Dokonalá přesnost
  • Jednoduchá ovladatelnost
  • Nízká hmotnost
  • Kompatibilní s Arca-Swiss standardem
  • Univerzálnost, vhodná pro každý typ fotografie

 

Obecné

Úroveň produktu Poloprofesionál a pokročilý

Stativy a stativové hlavy

Set hlavy a stativu Ne
Materiál hlavy Hliník, Hořčík
Maximální výška 10,9 cm
Transportní výška 10,9 cm
Minimální výška 10,9 cm
Výška stativové hlavy 14 cm
Typ stativové hlavy Převodová
Výměnná hlava Ano
Rychloupínací destička Ano
Možnost vyosení středové tyče Ne
Vodováha Ano
Panoramatická stupnice Ano
Pouzdro v ceně Ne
Nosnost 6000 g

Fyzikální specifikace

Hmotnost 870 g

Ostatní

Číslo produktu GD3WH
Značka Benro
Nadstandardní záruka 5 let

Zobrazit popis a parametry