Recenze Benro GX35

Hodnocení zákazníků (2)

Hodnocení zákazníků (2)

5

Fotit jsem zkoušel teprve 2x, ale co jsem si představoval, všechno umí a je bezvadná, obojí možnost otočení dole i nahoře je super. I sáňky pasují na patice, které vlastním. Ještě jsem si psal o domluvené, neuplatněné náhradní potvrzení slevy k vánocům od syna. Čekám opakovaně sdělení, jak to dostanu , emailem a vytisknu, poštou nebo mi jej přidáte do profilu u Vás a při nákupu se uplatní? Otázka, jak si nastavit, aby mi chodily jen reklamy a nabídky jen na Sony, když jinou značku nemám a pořizovat neplánuje. Finance a věk.

Ověřený zákazník Hodnotit mohou jen zákazníci, kteří produkt zakoupili.
Milan, Zábřeh, 17.04.2023

5

Jsem velmi spokojen. Měl jsem si ho koupit už dříve. Děkuji za radu.

Ověřený zákazník Hodnotit mohou jen zákazníci, kteří produkt zakoupili.
Oldřich, 12.12.2022

5

Popis a parametry

Popis a parametry

Dvojitá panoramatická kulová hlava z řady GX, která díky své nízkoprofilové konstrukci nabízí mnohem vyšší možnost zatížení s plynulejším a kontrolovatelnějším pohybem fotoaparátu. Disponuje vylepšenou aretací a spolehlivým ovládáním tření, pomocí jednoho otočného šroubu. Průměr koule je 40 mm, výška hlavy 90 mm a průměr základny 51 mm. Váha 0,38 kg. Nosnost až 35 kg. Tyto kulové hlavy GX je možné pořídit za zvýhodněné ceny v setech s fotografickými stativy Benro řady Tortoise.

Benro GX35

Nové dvojité panoramatické kulové hlavy GX od společnosti Benro se mohou pochlubit extrémně nízkým profilem. Jejich konstrukce umožňuje vyšší užitečné zatížení s možností výrazně plynuleji a přesněji pohybovat fotoaparátem. V kombinaci s velkou středovou koulí je zde vylepšený i uzamykací mechanismus pro aretaci hlavy s nasazeným fotoaprátem.

Parametry

  • Průměr koule 40 mm
  • Výška hlavy 90 mm
  • Průměr základny 51 mm
  • Váha 0,40 kg
  • Nosnost až 35 kg
  • Rychloupínací destička PU56

Panorma s maximální přesností

Hlavy GX jsou vybaveny duálním panoramatickým mechanismem a hlavním ovládacím šroubem pro uzamykání/aretaci celé hlavy a také pro ovládání tření vsazené koule.

 

Klíčové vlastnosti

Funkce 1: Duální panoramatický režim s 360° rotací

Funkce 2: Přesné kalibrační značení pro usnadnění rychlého a přesného nastavení pozice hlavy Funkce 3: Velká koule pro pohodlnou a přesnou manipulaci s fotoaparátem

Funkce 4: Dvojitá pojistka/zámek náklonu, o 30 % silnější aretace ve srovnání s předešlými modely

Stativy a stativové hlavy

Materiál hlavy Hliník
Výška stativové hlavy 9 cm
Typ stativové hlavy Kulová
Rychloupínací destička Ano
Panoramatická stupnice Ano
Nosnost 35 kg

Fyzikální specifikace

Hmotnost 400 g

Ostatní

Číslo produktu GX35
Značka Benro

Zobrazit popis a parametry