Recenze Benro Mach3 TMA37AL

Hodnocení zákazníků (1)

Hodnocení zákazníků (1)

5

Ověřený zákazník Hodnotit mohou jen zákazníci, kteří produkt zakoupili.
Patrik, Česká Kamenice, 19.05.2023

5

Popis a parametry

Popis a parametry

Benro MACH3 vysoký hliníkový stativ série 3 s 3-sekčními nohami s otočnými zámky. Maximální pracovní výška s vytaženým středovým sloupkem: 179.1 cm, Transportní výška: 68.1 cm, Hmotnost: 2400 g, Nosnost: 16 kg Benro stativy MACH3 jsou uživatelsky nejžádanější stativy. Benro MACH3 série kombinuje klasický design s pokročilými materiály, stativy jsou vhodné pro použití v exteriéru i interiéru, gumové konce nohou jsou zaměnitelné za hroty.

 

0052199s (1) | Megapixel Jednoduché a spolehlivé otočné Twist zámky nohou umožňují rychlé a přesné nastavení výšky stativu.
0052197s (1) | Megapixel Gumové patky nohou stativu jsou zaměnitelné za kovové hroty, tak aby bylo možné stativ použít i na tvrdých površích jako je led či měkkých jako je koberec či na travnaté ploše, (kovové hroty jsou součástí stativu).
0052202s (1) | Megapixel Středový sloupek je vybaven háčkem na který lze zavěsit závaží (fotografický batoh, brašnu, PET lahev s pitím apod.). Přidáním zátěže na středový sloupek zvýšíte stabilitu stativu a lze jej tak použít i při horších povětrnostních podmínkách.
0052198s (1) | Megapixel Středový sloupek je zaměnitelný za kratší, jenž je součástí balení. Díky záměně středového sloupku a možnosti změny úhlu nohou stativu ve třech krocích docílíte min, výšky stativu okolo 20cm.
0052201s | Megapixel Základna stativu je vyrobena z hořčíku, v základně je v ní umístěna vodováha a ze strany základny je očko pro přichycení popruhu, který je součástí balení.
0052214s | Megapixel Základna středového sloupku pro uchycení hlavy je vybavena otočným čepem se závity 3/8" a 1/4", na základnu tak lze připevnit jakoukoli hlavu, fotoaparát či příslušenství disponující jedním z těchto dvou závitů. Hlavu na základně stativu lze zaaretovat třemi "červíky" a zamezit tak jejímu povolování při horizontálním směru.
0052196s (1) | Megapixel Stativy jsou dodávány včetně transportního polstrovaného pouzdra a měkkého vaku. Pouzdro má z jedné strany zipem uzavíratelné kapsy z nichž jedna slouží pro uložení hrotů a krátkého středového sloupku, druhá z kapes slouží pro uložení osobních věcí či jiného drobného příslušenství

Stativy a stativové hlavy

Zámky nohou otočné
Maximální výška 179,1 cm
Transportní výška 68,1 cm
Minimální výška 40,9 cm
Set hlavy a stativu Ne
Výměnná hlava Ano
Vodováha Ano
Panoramatická stupnice Ne
Pouzdro v ceně Ano
Nosnost 16 kg
Zakončení nohou Gumové konce, Kovové hroty

Fyzikální specifikace

Materiál Hliník
Hmotnost 2400 g

Ostatní

Číslo produktu TMA37AL
Značka Benro

Vyřazené parametry - NEVYPLŇOVAT!!!

Nadstandardní záruka 5 let

Zobrazit popis a parametry

Doporučené příslušenství

Doporučené příslušenství

Doporučujeme

Stativové hlavy

Všechno příslušenství