Fotografický kurz

Beseda: Lifestylový portrét s příběhem

Chcete fotografovat perfektní portréty za použití přirozeného světla v exteriéru nebo interiéru? Toužíte fotit uvěřitelné a dynamické portréty, které vídáte v časopisech a reklamách na prestižní značky oblečení? Lukáš Kenji Vrábel je ten pravý, od koho byste měli čerpat inspiraci a naučit se, jak na to!

Úroveň kurzu

začátečník, pokročilý, středně pokročilý

Termíny

Nechte si poslat upozornění na nové termínyfoto: Lukáš Kenji Vrábel


foto: Lukáš Kenji Vrábel


foto: Lukáš Kenji Vrábel

Lukáš Kenji Vrábel:

Jsem svatební, portrétní a lifestylový fotograf, retušér a lektor. Jsem součástí týmu Svatber (svatební foto a video). Působím jako ambasador značek Sigma a Zoner. Jako lektor vedu kurzy a workshopy pro Megapixel.cz. V komerční fotografii, ale i ve své vlastní tvorbě nejčastěji využívám důvtip, vášeň a foťák. Mám za sebou několik úspěchů nejen v mezinárodních soutěžích, sérii líbivých výstav, pár ocenění a neúspěšnou kariéru sólového zpěváka. Narodil jsem se a vystudoval gymnázium v Jihlavě, kde nyní také žiji. Za focením ale cestuji i do vzdálených končin. Největší vášní a motivací je pro mě můj syn, skvělá žena, rodina, přátelé a sladkosti.

 

 

 

 

 foto: Lukáš Kenji Vrábel

Kam pokračovat?


Náš expert je tady pro vás

Komentáře

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.