Workshop

Beseda s Eliškou Podzimkovou

Eliška Podzimková je známá ilustrátorka, animátorka a fotografka, která toho stihla už hodně. Překonala zákeřnou nemoc, absolvovala Filmovou Akademii Miroslava Ondříčka v Písku, kreslila pro Jamieho Olivera či magazín Vogue. Nyní pracuje na ilustracích k novému vydání druhé nejprodávanější knížce na světě - Malý princ. Věnuje se charitativnímu projektu Plešouni a je lektorkou a ambasadorkou Megapixelu

Termíny

Pro zadaný filtr nebyly nalezeny žádné termíny.

Nechte si poslat upozornění na nové termíny


Na besedě se dozvíte:

    • jak se dostala Eliška k ilustraci
    • jaké techniky používá při své práci
    • její zkušenosti s kreslením na tabletech Wacom
    • o nově vycházející knize Malý princ, kterou Eliška ilustrovala
    • o charitativním projektu Plešouni

Eliška o ilustrování Malého Prince:

 

 

 

Kdo je Eliška Podzimková

Eliška Podzimková je česká animátorka, ilustrátorka, fotografka a umělkyně všeho druhu nyní žijící v Praze. Mladá animátorka absolvovala Filmovou Akademii Miroslava Ondříčka v Písku. Nejen díky svému profilu na instagramu @eliskap získala uznání za mořem v USA. Splnila si svůj sen a žila a tvořila ve svém nejoblíbenějším městě – New Yorku.

Instagram ji doslova změnil život a přinesl spolupráce, o kterých by tato slečna z Dobřichovic ani nesnila. Nyní má na svědomí např. spot pro Jamieho Olivera, obsazení titulní stránky New Yorského deníku Metro, reportáž pro americký Vogue či články v celosvětových médiích.

Nyní pracuje zpátky v Čechách na zajímavých projektech, jako například s organizací Můj Nový Život, která pomáhá dětem s onkologickým onemocněním. Pro internetový portál iDnes vytvořila rubriku Dokreslené Česko. Spolupracovala s Tomášem Klusem na jeho podzimním tourné a věnuje se i reklamní tvorbě.

Na kontě má i několik festivalových cen převážně za svá školní cvičení a na podzim 2016 proběhla její první autorská výstava v Praze v Jindřišské věži.

Rozhovor Elišky Podzimkové o své práci ilustrátorky:


Náš expert je tady pro vás

Komentáře

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.