Magazín

Produktové aktuality

Fototechnika, bez které se neobejdete na nejlepší party roku!

Aktualizováno: 30. 12. 2019 v 11:43 • Rubrika: Produktové aktuality

Fototechnika, bez které se neobejdete na nejlepší party roku!

Pomalu se nám blíží to krásné období oslav a večírků k přivítání nového roku. Města se díky ohňostrojům promění v obrovskou světelnou show a lidé po celém světe budou odpočítávat sekundy do roku 2020. To si zaslouží pořádnou oslavu a skvělou výbavu k jejímu zachycení!

Novoroční oslava, na kterou nezapomenete!

Ať už budete poslední sekundy odpočítávat na silvestrovském mejdanu nebo v pohodlí domova třeba se svou drahou polovičkou, určitě si budete pár momentů chtít zvěčnit. Dneska pro vás máme pár tipů na fototechniku, která se vám určitě bude hodit na každou novoroční party.

Retro silvestr: bez Instaxu ani ránu

Instax je asi tím nejlepším foťákem na každou party. A nemusí jít čistě o oslavu silvestra, ale třeba i o rodinnou oslavu nebo svatbu, na kterou je přímo perfektní. Každý chce tu jednu malou fotečku, kterou si pak doma vystaví. Instax mini 9 nebo Instax Square SQ6 se vám bude hodit na každém večírku! Pokročilejší model pro náročnější fotografy je Polaroid POP, fotoaparát a tiskárna v jednom. Své fotografie pak můžete upravit pomocí klasických a vtipných filtrů, textu, digitálních nálepek nebo kreslení.

Silvestrovské momenty do rodinného alba

I na domácí oslavu musíte mít krásnou vzpomínku. Postačí vám kompakt Canon PowerShot G7 X Mark II nebo Sony CyberShot DSC-RX100 II, na který můžete blejsknout všechny své přátelé i novoroční ohňostroj. K domácímu večírku patří samozřejmě i hudba! Bez toho by to nebylo ono. S reproduktorem Lamax Beat Sounder SO-1 můžete poslouchat vaší oblíbenou hudbu i s kamarády kdekoliv chcete. V tělocvičně, na hřišti, u grilování, nebo jednoduše doma na zahradě.Na focení novoročního večírku vám ale postačí i telefon, který má každý stále při ruce. S Apple iPhone 11 Pro.  Telefon má tři fotoaparáty s rozlišením 12 Mpx a všechny tři umí natáčet video v rozlišení až 4K při 60 sn./s (i v režimu HDR).Nejlepší výbava pro skvělé záběry novoročních ohňostojů

Novoroční ohňostroje jsou úžasná podívaná. Tolik barev a světýlek na jednom místě. Navíc je skvělým námětem právě pro fotografy nebo pro ty, co rádi natáčejí. K tomu už je ale potřeba speciální výbava, která zvládne světelnou show zachytit v celé své kráse. Pokud fotíte, budete potřebovat stativ. Joby GorillaPod 5K kit můžete umístit kamkoli, třeba na zábradlí mostu. Jestli spoléháte na mobil, tak použijte DJI OSMO MOBILE 3  pro stabilní záběr

Pro milovníky kvalitního videa tu máme GoPro HERO8 Black, bez které se neobejde žádná skvělá akce. Na tuto kameru můžete perfektně zachytit celý večírek nebo silvestrovskou lyžovačku a pak si video jednoduše sestříhat pomocí aplikace. Takové vzpomínky jsou nenahraditelné. Nyní se posuneme ještě o level výš - natáčení z výšky. S kvadrokoptérou DJI Mavic 2 PRO, která má palcový snímač, si s natáčením v noci poradíte jako nic.

A pokud by vás zajímalo, na co všechno je potřeba dát si při focení bujarých oslav pozor, mrkněte do našeho staršího článku Jak fotit ohňostroj. Krásný nový rok!

Sdílet na


Komentáře k článku