Magazín

Produktové aktuality

Black Friday je v plném proudu. Využijte splátky bez navýšení a kombinujte všechny slevy na vaši vysněnou techniku

Tom KalousAktualizováno: 19. 11. 2021 v 8:39 • Rubrika: Produktové aktuality

Black Friday je v plném proudu. Využijte splátky bez navýšení a kombinujte všechny slevy na vaši vysněnou techniku

Akční nabídky jsou všude kolem vás. Chcete vše, ale nechcete se vydat ze všech našetřených peněz? Využijte splátky s 0% navýšením na cokoliv a rozložte si celkovou částku do několika měsíců.

Obsah

Splátky s 0% navýšením platí na cokoliv z našeho eshopu a jsou časově omezené a platí pouze do 28. 11. 2021!

Nulové splátky

Jedná se o program Splátky bez navýšení (produkt D10N):

 • Platba v hotovosti 0 %
 • Splátka ve výši 10 % z ceny zboží
 • Splátky 10 měsíců
 • RPSN 0 %
 • Navýšení 0 %
 • Minimální výše úvěru 3 000 Kč
 • Maximální výše úvěru 50 000 Kč

Jak to funguje?

Splátkový prodej u nás řešíme přes společnost HomeCredit. Nákup na splátky s nulovým navýšením znamená, že si koupíte zboží a během 10 splátek za něj zaplatíte tu cenu, která je uvedena v obchodě. Nepřeplatíte tedy navíc ani korunu!

Jednoduše to znamená, že při nákupu neplatíte nic. Vyberete si zboží, které chcete, sepíšete smlouvu a zboží si odnesete domů. Splácet začnete až následující měsíc. V praxi to probíhá následovně:

 1. Vyberte si jakékoliv zboží z našeho e-shopu, které si chcete koupit na splátky. Nemusí to být jen jedna věc, vyberte si vše, co potřebujete.
 2. Připravte si občanský průkaz a jeden další doklad totožnosti a dostavte se na některou z našich poboček.
 3. Oslovte prodejce a požádejte ho o nákup zboží na splátky. Prodávající s vámi ověří všechny údaje.
 4. Pokud budete souhlasit s podmínkami, sepíše s vámi smlouvu.
 5. Důkladně si smlouvu pročtěte, pokud nebudete něčemu rozumět, neváhejte se zeptat prodávajícího.
 6. Jakmile smlouvu podepíšete, můžete si zboží odnést, na prodejně nebudete platit nic.

Kombinujte akce pro maximální slevu

Akční nabídky se nám trochu přemnožily. Využijte toho a zkombinujte je! Máte jedinečnou příležitost sčítat slevy s cashbacky, výkupním bonusem, dárky nebo využít splátky s nulovým navýšením. Podívejte se, co jsme pro vás vybrali.

Canon EOS R6 + 24-105 mm f/4-7,1 IS STM

+ Pokud vyměníte starý za nový, získáte 15% bonus k výkupu
+ Cashback 5 200 Kč
+ Sleva 10 500 Kč
+ Prodloužená záruka na 3 roky
+ Megapack v hodnotě 1 590 Kč
+ Splátky s 0% navýšením
+ Půjčte si foťák před koupí

Canon EOS R6 bude ideálním parťákem pro hobbíky, ale i komerční fotografy či videomakery. Rozlišení se vyšplhalo na 20 Mpx, což ale pro většinu žánrů bohatě stačí a naopak díky menšímu rozlišení se nemusíte bát používání vyšších citlivostí ISO. Reportéři a fanoušci dynamického focení ocení kadenci sekvenčního snímání 12 sn./s s mechanickou závěrkou a 20 sn./s s elektronickou závěrkou.

AF systém je velmi dobře vyvinutý a nabízí možnost detekce oka, tváře i zvířat, a také hledáček s ultra vysokým rozlišením 5 milionů obrazových bodů, díky kterým už ani nepoznáte, že se díváte na miniaturní displej. ER šestka nabízí také poměrně pokročilé video funkce, například rozlišení 4K / 60 fps nebo FullHD / 120 fps v 10bitovém záznamu. Všichni filmaři určitě ocení možnost natáčení do profilu C-log i stabilizovaný snímač. Pořízené fotky i videa se budou spolehlivě ukládat v duálním slotu na paměťové karty SD UHS-II.

Chci Canon EOS R6

Canon EOS R | Megapixel

Panasonic Lumix DC-GH5 + 12-60 mm

+ Pokud vyměníte starý za nový, získáte 10% bonus k výkupu
+ Sleva 5 800 Kč
+ Prodloužená záruka na 3 roky
+ Dárky v hodnotě 4 670 Kč
+ Splátky s 0% navýšením

Fotoaparát je schopný natáčet videozáznamy v ultravysokém rozlišení 4K rychlostí 60p/50p v systému 4:2:2 10-bit. Nabízí profesionálním fotografům i kameramanům výjimečný výkon a celou řadu specializovaných video funkcí, jako je přímý výstup na HDMI monitor, obrazové profily Cinelike D, Cinelike V, Like 709 a podpora V-LogL nebo pokročilé režimy práce s časovým kódem SMPTE (Rec Run, Free Run) a vstup pro externí mikrofon 3,5 jack a podpora XLR.

Chci Panasonic GH5

Panasonic Lumix GH5 | Megapixel

Sony FE 24-105 mm f/4,0 G OSS SEL

+ Pokud vyměníte starý za nový, získáte 10% bonus k výkupu
+ Cashback 5 000 Kč
+ Sleva 7 800 Kč
+ Sleva 2 500 Kč při koupi s fotoaparátem
+ Prodloužená záruka na 3 roky
+ Splátky s 0% navýšením

S tímto univerzálním objektivem s kvalitním obrazem díky cloně f/4 po celém rozsahu od 24 mm až 105 mm vyfotíte skoro cokoliv. Kromě skvělého optického výkonu je také vybavený lehkou konstrukcí, která vás nebude při focení či natáčení tížit. Práci vám hodně usnadní rychlé a přesné automatické ostření, volitelné tlačítko a utěsnění proti prachu a vlhkosti, které je u profesionálních G objektivů samozřejmostí.

Chci Sony 24-105 mm

Objektiv značky Sony | Megapixel

Nikon Z 35 mm f/1,8 S

+ Pokud vyměníte starý za nový, získáte 10% bonus k výkupu
+ Sleva 2 500 Kč
+ Prodloužená záruka na 3 roky
+ Ochranné pouzdro v hodnotě 490 Kč
+ Splátky s 0% navýšením
+ Půjčte si objektiv před koupí

Ohnisko 35 mm je základ pro lifestyle focení, reportáže, eventy, rodinné focení, ale dá se s ním hezky pracovat i při focení krajiny, architektury i interiérů. Skladba optických prvků je poskládaná tak, aby nedocházelo k žádným optickým vadám. Obrazový výstup je perfektně ostrý až do rohů a vaše fotky budou krásně detailní i na plně otevřenou clonu. Navíc ho můžete mít neustále u sebe, protože je utěsněný proti prachu a kapkám vody a vy tak nepřijdete o žádný moment i v nepříznivých podmínkách.

Chci Nikon 35 mm

Nikon 35 mm | Megapixel
Autor: Tomáš Zerhau

Wacom Cintiq 16

+ Pokud vyměníte starý za nový, získáte 10% bonus k výkupu
+ ISIC sleva 2 500 Kč
+ Sleva 1 700 Kč
+ Náhradní hroty v hodnotě 390 Kč
+ Splátky s 0% navýšením
+ Půjčte si tablet před koupí
+ Náhradní tablet v případě servisu

Nabízí rozlišení 1920×1080 px dostačující pro začátečníky a studenty. Zatímco již zaběhlý vyšší model Cintiq Pro má displej o rozlišení 3840×2160 px a gamut 99 % Adobe RGB a je vhodný pro profesionály. Cintiq, stejně jako celá řada, využívá Wacom Pro Pen 2 stylus, který má vysokou citlivost na tlak – rozezná 8192 úrovní přítlaku, náklon pera, funguje bez baterií a je vybavený tlačítky.

Chci Wacom Cintiq 16

Tablet značky Wacom

Epson L850

+ Cashback 1 450 Kč
+ Sleva 3 500 Kč
+ 3letá prodloužená záruka

+ Splátky s 0% navýšením

S touto tiskárnou máte možnost kvalitního a ekonomicky výhodného tisku až do velikosti formátu A4. Fotografové využijí slot na paměťové SD karty pro jednoduchý a okamžitý tisk. Ovládání vám usnadní malý LCD displej a přehlední tlačítka. Epson L850 nabízí také možnost skenování dokumentů. Pokud váháte, rozhodně by vám neměla uniknout naše podrobná recenze.

Chci Epson L850

Epson L850 | Megapixel

Sdílet na


Komentáře k článku

S

[center][b][url=https://vexproxy.com][img]https://i.ibb.co/dp8n7S1/final22.png[/img]?


VexProxy[/url][/b] is a rotating IPV6, Residential, Plastic substitute network which enables users to stockpile any details from the network using a consolidate of millions of proxies.
[b]
What are IPV6 proxies and what are they second-hand for?[/b]
An IPv6 agent is a plot or software that sits on the nervous of a network to interpret IPv4 (Internet Covenant version 4) to IPv6.
They're tipically acclimatized for Captcha Solving, Google Crawling, Details Assembly, Information Analyzing, Emulating Views.

[b]What are rotating residential proxies?[/b]
A rotating or a Backconnect surrogate relies on an whole network of proxies, rotating between them either periodically or randomly, thus advantage protecting your secrecy and allowing to create a towering number of search requests. Your connection and IP is being rotated with every encounter you settle, which prevents data footprints, ensures extra pledge and put down ban-rate.
Find more - https://VexProxy.com

[b]What are plastic proxies?[/b]
A Motorized substitute network consists of real 3G/4G connections assigned to individuals nearby their mobile carrier. Travelling proxies are the IPs of real-user devices, making them undetectable when in use accustomed to correctly. There are several types of such proxies: Shared IPs and Restrictive IPs.

Permit coupon lex scripta 'statute law' [b]STARTUP[/b] and pocket a [b]20% discount[/b] on any of our products.
You can also service perquisites of a AT LARGE TRIAL on all of our "FREE-TRIAL" packages. This deal with is entirely automated owing any of our users.

Large in support of Account directing, Narrow issue releases, Vend digging and plenty of other tasks you might contemplate of.

Ukase here - https://VexProxy.com

We also provide Live Gabfest Relief 7 days a week in suit you have any questions.

[b]Starting Prices:[/b]
Residential: 2$ / 2 GB
IPv6: 1.5$ / Endless
Transportable: 3$ / Kind of IPs

[b]About Us[/b]
We are [b]VexProxy[/b], a trade mark with the origins in the Joint Kingdom. We contribute a high supply of proxies. Momentarily we bid 3 types of proxies (IPV6, Residential, Non-stationary). We wishes do our upper-class to atone your stay on our website as enjoyable as possible.[/center]

2

SteveInish, 28. 11. 2021 |Reagovat

B

There are a lot of instructions for diverse medicinal drugs. If you want to buy Riboxin 200mg, better to do it is in online shops. In Europe like in the Canada are in demand different web stores. Different drugs in the era of CV-19 are also better to buy with the help of digital devices.

On drdoping.com you may know everything about medical drugs. A lot young men are recently addicted to questions in health. You can buy DuoTrav eye drops very fast. It is the main plus of the firm, that they give a chance to buy drugs with a big choice. You could find different drugs on any day. As rule, somebody who has long problems with health could be interested in Dexa-Gentamicin eye drops. If you want to buy Dexa-Gentamicin eye drops, better to do it on the link of Dr.Doping.

The payment procedure is already very snug. Medical drugs people may find by the list of drugs buy Oftaquix eye drops here. If somebody does not know how to buy Nevanac eye drops, it is also cozy to do at the web platform. If you are on a trip or moving to your city, in the online niche you could do all that you desire. For example, by the iOs or Android tablet practicable to buy Bonomarlot. Online shopping is very famous last time. The Internet in medical drugs is already developed. You have chance search and buy Vezugen, even you are in other cities. In 2021, guys are changing their placement, cities, and hobbies. Yet, online shopping rescued them time.

Some girls are interested in tablets for their relatives. You can search also and buy Mastodynon drops on the website. If in your town there are no needful drugs, you can find them in an online medical store. Nowadays you could buy Renisamin very fast. Any young girls in universities have problems with headaches. The best variant to buy Noophen. If your difficulties with headaches do not pass, you can find it at the link and buy Pantogam 500mg online.

The route of using a medical drug and option how to take on is the individual situation by each one. Also, most drugs are very useful for health. If you do not know, you have chance to buy Semax without leaving home. Most men nowadays are wish to find buy Chelohart here. With your laptop, you may buy Ipidacrine online.

Some guys after long-term treatment are needed in injections. Customers can buy Riboxin injection very fast online. All drugs have a license that is why you may be nervous about the law. In cold time, guys are very often ill. If with your healthiness can have some problems, like flu or coach, the best way to buy Amixin 60mg.

1

BopanMub, 27. 11. 2021 |Reagovat

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.