Magazín

Produktové aktuality

Blackmagic Design: vývoj a inovace ve video světě nově v našem sortimentu

Žaneta SikorováAktualizováno: 27. 10. 2023 v 13:34 • Rubrika: Produktové aktuality

Blackmagic Design: vývoj a inovace ve video světě nově v našem sortimentu

Blackmagic Design je renomovaná značka v technologickém a kreativním průmyslu známá svými inovativními a vysoce výkonnými produkty, které umožňují tvůrcům s menším rozpočtem dosáhnout vysoké kvality obrazu a postprodukce. Se silným zaměřením na profesionální video a audio zařízení si Blackmagic Design vybudoval reputaci pro poskytování špičkových řešení pro filmaře, provozovatele vysílání a tvůrce obsahu. Nově jej najdete v našem sortimentu.

Obsah

Blackmagic Design

Blackmagic Design má velký vliv na filmový průmysl tím, že umožňuje tvůrcům s menším rozpočtem dosáhnout vysoké kvality obrazu a postprodukce, která byla dříve dostupná pouze velkým studiím. Díky jejich produktům a softwarům mají nezávislí filmaři a tvůrci videí přístup k profesionálním nástrojům a mohou tak vytvářet úžasná audiovizuální díla.

Představujeme Blackmagic Design

Produkty společnosti Blackmagic Design

Blackmagic Design nabízí širokou škálu produktů, které pokrývají všechny aspekty filmové a televizní produkce. 

zobrazit celou nabídku


Videokamery: jsou populární mezi profesionálními filmaři, televizními stanicemi a producenty obsahu. Novinkou je Blackmagic Design Cinema Camera 6K - profesionální videokamera navržená pro nahrávání filmového a video obsahu ve vysokém rozlišení 6K. Je založena na plnoformátovém snímači 6K, flexibilním bajonetu Leica L a vyznačuje se bohatými barvami, přesnými pleťovými odstíny, širokým dynamickým rozsahem 13 EV a vestavěným filtrem OLPF, který je přizpůsoben speciálně pro full-frame snímač. Tato kamera je oblíbená mezi filmaři a producenty díky své vysoké kvalitě obrazu a schopnosti přizpůsobit se různým potřebám produkce.

Blackmagic Design Cinema Camera 6K | Megapixel


Náhledové monitory a rekordéry: Video Assist je kombinací náhledového monitoru a rekordéru. Je k dispozici v několika verzích s různými velikostmi displeje. 

Video Assist | Megapixel

Blackmagic Design vlastní také software pro střih a barevnou korekci DaVinci Resolve, který se stal jedním z předních nástrojů v odvětví postprodukce. Jedná se o software pro střih, barevnou korekci a postprodukci. Základní verze DaVinci Resolve je zdarma. Profesionální editační software pro úpravy, střih a barevné korekce  DaVinci Resolve Studio je u nás k dispozici nebo součástí vybraných produktů. Studio Blackmagic Design DaVinci Resolve Editor Keyboard je specializovaná klávesnice navržená pro video-editační a barevné korekční práce. Blackmagic Design DaVinci Resolve Speed Editor je dokonalým doplňkem pro editory na cestách. 

DaVinci Resolve Editor Keyboard | Megapixel

Režie: Blackmagic Design ATEM je skupina produktů, které jsou určeny pro živý střih a produkci videa. ATEM je zkratkou pro „Advanced Television Studio Equipment Manager". Jedná se o profesionální video switchery, mixery a řídicí jednotky, které umožňují uživatelům střídat mezi různými videovstupy, aplikovat efekty, změny obrazu a zvuku v reálném čase a vytvářet tak živé vysílání nebo nahrávky. Blackmagic Design ATEM Mini Pro ISO  je čtyřvstupový přepínač s integrovaným ovládacím panelem určeným pro multikamerové živé streamování videa do rozlišení HD na internet nebo vysílání z herních konzolí, firemních počítačů, streamů nebo HD kamery. Blackmagic Design ATEM Mini Extreme ISO je 8vstupový přepínač pro živé vysílání. Je vybaven integrovaným ovládacím panelem a nabízí pokročilé funkce vysílání.

ATEM | Megapixel

 

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.