Magazín

Blog

Blondýna ve fotosvětě: Díl 5. - Jak vypadalo představení novinky Instax Link WIDE

Monika AlinčováAktualizováno: 22. 10. 2021 v 14:51 • Rubrika: Blog

Blondýna ve fotosvětě: Díl 5. - Jak vypadalo představení novinky Instax Link WIDE

Včera, v téměř magické datum 21. 10. 2021, jsme v holešovické budově Visionary navštívili event k představení nové tiskárny instax Link WIDE. Jelikož jde o instax, žádalo si to trochu jiný kalibr než technicky schopného produktového manažera, a tak jsem vyrazila já. Z blondýny ve fotosvětě se ze mě na chvíli stala blondýna v instax světě. A jak takový instax svět vypadá?

Obsah

Welcom drink | Megapixel

Přivítaly nás usměvavé hostesky a po jahodách vonící bublinky. Krásné prostory v black and white stylu se postupně plnily korzujícími hosty, kteří popíjeli welcome drink a když jim náhodou došel, o pití nebyla nouze. Kromě šampaňského jste se mohli občerstvit velkým výběrem alko i nealko drinků a samozřejmě nechyběl delikátně vypadající raut. Od mini burgerů přes krevety s kaviárem až po kanapky s tataráčkem. 

Instax party | Megapixel

Raut na instax party | Megapixel

Představení instx Link Wide | Megapixel

Brzy přibyly také aktivity. Sympatický moderátor Jakub Kotek představil ve světle reflektorů novou instax tiskárnu Link WIDE, která vám vytiskne zatím největší instax fotky. Do nynějška jsme se setkali pouze s formátem mini a square. Nyní můžete své fotoalbum poskládat i z fotek ve formátu na šířku. Tiskárna přichází v bílé a šedé barvě a na stole nevypadá vůbec špatně. 

Jakub kotek a nová tiskárna instax | Megapixel

Připojení k instax Link WIDE | Megapixel

Vzápětí dostali všichni hosté úkol a také možnost vyhrát super ceny. Kdo byl kreativnější a rychlejší, odešel domů s novou tiskárnou instax Link Wide nebo s jinou hodnotnou cenou. Okamžitě se tedy strhl boj o to, mít tiskárnu na stole a jelikož jsme si šli pro kus žvance, zůstalo nám na stole jen lepidlo a kazety s filmem. Jako důkaz, že je tento produkt super, určitě stačilo to, jak rychle nám ho někdo vyfoukl. :) Samozřejmě jsme v průběhu večera měli možnost využít tiskárny, které byly připravené pro všechny.

Instax to-do list | Megapixel

Pro zajímavost, instax Link WIDE dokáže vytisknout 100 snímků na jedno nabití a kromě koláží, různých samolepek či jiných desegnových fíčurek můžete na fotku přidat také QR kód. Ten v sobě může nést například zvukovou stopu, což je parádní na přidání písničky, přání k narozeninám nebo třeba nějakého pěkného vyznání. Pokud si o tiskárně chcete přečíst víc, mrkněte na náš článek Malá tiskárna na velké fotky. Pořídit si ji u nás můžete už teď, a to za krásných 3 990 Kč.

Chci Instax Link WIDE

Instax akce | Megapixel

Na event se brzy dostavila média a brala si postupně na paškál všudypřítomné celebrity. Patřili mezi ně například čeští hudební interpreti jako Mirai nebo Sharlota, či influencerky Veronica Biasiol, Fallenka a další. 

Jakub Kotek a Sharlota | Megapixel
Jakub Kotek a Sharlota

Mirai a idnes.cz | Megapixel
Mirai při rozhovoru pro idnes.cz

Veronica Biasiol | Megapixel
Veronica Biasiol

Fallenka youtuberka | Megapixel
Fallenka

O známé tváře ani o zábavu nebyla nouze a během večera jsme se dočkali i živé hudby v podání Lenny Filipové. I když se zrovna nic nedělo na pódiu, vždy se něco dělo všude kolem. Největší ruch byl samozřejmě u jídla a pití, ale pst. :) Děkujeme za pozvání a těšíme se na další akci. Třeba představení nějakého dalšího instax produktu. Jsme zvědaví, kam se tento oblíbený brand posune a co nám v budoucnu přinese za možnosti. 

Foto: Omlouváme se, fotila to blondýna.

Blondýna z Megapixelu | Megapixel

Díl 1. - O čem že to bude?
Díl 2. - Když na focení chybí vizážistka aneb Udělej si sám
Díl 3. - Pro mě je dobrá fotka taková, která vzbudí emoce, říká Marta Šantorová
Díl. 4. - Co s fotkami z instaxu

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.