ID: 000377

Canon CanoScan 8800F

Sháníte Canon CanoScan 8800F?

„Canon CanoScan 8800F“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Tento skener nejvyšší řady pro skenování filmů, fotografií a dokumentů je určen pro fotografy a kreativní agentury potřebující pro svou práci univerzální skener: výjimečná kvalita při nejvyšší rychlosti s nulovou dobou zahřívání.

Parametry a popis

Vlastnosti

 • A4, skenování při rozlišení 300 dpi za přibližně 7 s
 • Nulová doba zahřívání skeneru
 • Adaptér pro skenování pásů kinofilmu 12x 35 mm, čtyř 35mm diapozitivů upevněných v rámečcích a formátu 120
 • 4 800 × 9 600 dpi*; 48bitová barevná hloubka
 • Skenování do počítače, e-mailu, dokumentů PDF
 • 7 tlačítek EZ
 • Automatická korekce snímku
 • Software SilverFast SE a Adobe PhotoShop Elements

Vysoce výkonné skenování filmů, fotografií a dokumentů

Kvalita
Senzor 4 800 × 9 600 dpi* dokáže zachytit neuvěřitelné množství detailů a zajišťuje ostré snímky vhodné jak pro zvětšování, tak i pro tisk ve vysokém rozlišení. 48bitová barevná hloubka zajišťuje výjimečně přesnou reprodukci barev.

Rychlost
Skenování stránky A4 při rozlišení 300 dpi za přibližně 7 sekund. Zahřívací doba je nulová, aby se zvýšila produktivita. Vysokorychlostní rozhraní USB 2.0 High-Speed zajišťuje rychlý přenos dat.

Skenování filmů
Můžete skenovat pás kinofilmu 12x 35 mm a čtyři 35mm diapozitivy upevněné v rámečcích při jediné operaci (negativy i pozitivy) pomocí integrované jednotky adaptéru pro snímání kinofilmu. Podporuje také formát filmu 120 (max. 6 × 22 cm).

Funkce
Dokumenty a fotografie můžete skenovat přímo do e-mailu nebo do dokumentu PDF. Můžete vytvořit vícestránkové dokumenty PDF s možností rychlého hledání textu.

Přesný software pro optické rozpoznávání znaků (OCR - Optical Character Recognition) převádí tištěný text na editovatelné elektronické dokumenty bez nutnosti celé je přepisovat.

Design
Přestože má skener stylový design, je určen pro seriózní práci: solidní a robustní konstrukce.

Snadné ovládání
7 tlačítek EZ pro skenování nabízí jednoduché, jednodotekové ovládání. Lze je naprogramovat tak, aby pomocí nich bylo možné ovládat nejčastěji používané úlohy skenování. Čtyři tlačítka jsou vyhrazena pro skenování přímo do formátu PDF, včetně barevného nebo černobílého skenování.

Režim skenování více fotografií jedním průchodem
Při jednom průchodu můžete naskenovat až 10 odlišných snímků a každý z nich nechat uložit do zvláštního souboru. Režim skenování více fotografií jedním průchodem dokáže automaticky identifikovat, oříznout a narovnat více obrázků. Dokáže také rozpoznat typ použité předlohy (film nebo fotografie).

Automatická korekce snímku
Technologie FARE Level 3 dokáže automaticky restaurovat poškrábaný, poškozený nebo vybledlý film - což vám dokáže ušetřit hodiny ručního retušování. Technologie QARE Level 3 provádí stejné funkce u fotografií.

Software ScanGear umožňuje kompenzovat osvětlení zezadu a minimalizuje zrnitost, která je důsledkem použití vysokorychlostního filmu.

Software
Sada výkonných softwarových nástrojů umožňuje využívat výjimečné funkce a dosahovat výjimečné produktivity. K dispozici je software SilverFast SE a Adobe PhotoShop Elements a také ArcSoft PhotoStudio, OmniPage a Presto! PageManager (pouze platforma PC). MP Navigator EX usnadňuje ovládání skeneru a provádění složitějších skenovacích operací z počítače.

 
Další parametry
Značka: Canon

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Komentáře (9)

Zobrazeny komentáře (9 - 1)

 • 9

  Avatar

  Už se nevyrábí. Škoda. Sehnat scanner na 60mm filmy za kulantní cenu je nemožné. Jedině přefotografovat.

  Michal, 23.02.2014 | Reagovat

 • 8

  Avatar
  Toto je obyčejný deskový skener pro domácí uživatele bez barevné ostrosti a hloubky. Pokud mohu poradit tak se vždy dívejte zda skener má uvedenou Denzitu (zaručená barevná hustota, udává se před značkou "D" jako číslo). Například 3,5 D a vyšší hodnoty jsou použitelné. Uznávám, že se jedná již o poloprofesionální skenery s cenou kolem 15.000,-Kč.

  brumla, 08.04.2010 | Reagovat

 • 7

  Lukeš
  Reaguje na 6 | Dobrý den, je mi líto ale výrobce ani dodavatel nikde tuto informaci neuvádí. Jako kompatibilní operační systémy jsou uvedeny pouze Windows a Mac.

  Martin Lukeš - Megapixel, Šéfeditor galerie, Lektor fotografických kurzů, 02.04.2010 | Reagovat

 • 6

  Avatar
  Dotaz: Funguje tento skener pod Linuxem (Mandriva, Ubuntu)?

  Vladimír Waage, 01.04.2010 | Reagovat

 • 5

  Bouška
  Reaguje na 4 | Dobrý den, bohužel tento skener nemáme na skladě, takže to nemáme jak vyzkoušet. Jinak by to ale nebyl problém.

  Luděk Bouška - Megapixel, 28.08.2009 | Reagovat

 • 4

  Avatar
  Uvažuji o koupi, potřebuji digitalizovat starý archiv,ale chtěl bych vidět kvalitu scanovaného snímku. Mohl bych se u Vás stavit s dvěma třemi diáčky a odnést si na flešce naskenovaný výsledek? Díky.

  marty, 27.08.2009 | Reagovat

 • 3

  Bouška
  Reaguje na 2 | Dobrý den, pokud vím, tak by k takovým problémům u tohoto skeneru docházet nemělo. Bohužel ale nevím, jestli je možno ručně nastavit velikost políčka.

  Luděk Bouška - Megapixel, 27.07.2009 | Reagovat

 • 2

  Avatar
  Dobrý den. Nejdřív odpovím Aje na dotaz ohledně filmů, když jí zatím nikdo neodpověděl. Pokud bude film nenastříhaný, tak ho skener pravděpodobně naskenuje taky, ovšem nebude tak možné ho založit do adaptéru, který filmy poměrně vyrovná a nedochází k tak velkým zkreslením vlivem ohybu filmu. Při vložení bez adaptéru se film skenuje vlastně jako ostatní dokumenty a narovnání filmu tak zajišťuje víko skeneru, což není vždy dokonalé. Na ostatní neodpovím, poněvadž nevím, ale předpokládám, že tlustou knihu to naskenuje taky, ale budete ji muset přidržet rukou. A teď moje otázka: Viděla jsem, že u jednoho stolního skeneru byl problém s diafilmy. Pokud se daly do adaptéru, tak ve chvíli, kdy předlohy byly na krajích příliš tmavé a přestože se nadefinovala i velikost políčka, tak tvrdošíjně skenoval políčko jako panorama, tedy že ořízl horní a spodní pruh políčka. Nemá s tím tento skener taky problém? Respektive existuje při použití filmových adaptérů tvrdě manuální režim, kdy se ručně zadá velikost a skener ji bez řečí oskenuje, i kdyby se mu mohlo zdát, že tam nic není? Děkuji

  Renča, 27.07.2009 | Reagovat

 • 1

  Avatar
  Dobrý den, chtěla bych se zeptat, 1. zda-li skenuje i filmy v roličkách (stočené)- (tak jak se uchovávaly kdysi) 2. zda-li je možné skenovat i tlustší knihy (typu průvodce Lonely Planet) 3. zda-li jde připojit i k notebooku a je-li problém s jeho častějším odpojováním (tzn., zda-li se musí vždy nějak složitě nainstaovat) Děkuji za odpověď

  aja, 15.07.2009 | Reagovat

Všechny komentáře

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím