Digitální kompakt Canon Digital IXUS 700

  • Rozlišení: 7,1 Mpx
  • Optický zoom: 3 x
  • Velikost displeje: 2 "

Sháníte Canon Digital IXUS 700?

„Canon Digital IXUS 700“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Vlastníte Canon Digital IXUS 700?

Začít s výkupem

Ultrakompaktní digitální fotoaparát, rozlišení 7,1 Mpx, 3x optický zoom (37–111 mm), F2,8-4,9, makro od 5 cm, ISO 50, 100, 200, 400, závěrka 15–1/2000 s, video VGA 30 s./s, optický hledáček, LCD 2,0", paměťové karty SD, konektory USB 2.0, audio/video výstup, menu v češtině, rozměry 90 x 57 x 27 mm, hmotnost 170 g Produktová sekce: Digitální kompakty Canon

Parametry a popis

Digital IXUS 700, který je řízen stejnou architekturou zpracování obrazu DIGIC II, jež pohání profesionální digitální zrcadlovky Canon řady EOS-1, je vybaven 3,0násobným optickým zoomem, velkým 2,0” LCD a nabízí vysoce kvalitní videoklipy VGA rychlostí 30 políček za sekundu, které jsou ve své délce omezeny pouze kapacitou paměťové karty1, vysoko-rychlostní připojení USB 2.0, funkci barevné úpravy ve fotoaparátu „Moje barva“ a tlačítko Tisk/sdílení pro snadný přímý tisk na tiskárnách vyhovujících standardu PictBridge a pro snadné načítání souborů. Obrazový snímač s rozlišením 7,1 megapixelů umožňuje vytvářet zvětšeniny až do velikosti A3 s dokonalou kresbou detailů.

Menu v češtine
Menu je nastavitelné v 21 jazycích, mezi nimiž nechybí ani čeština včetně diakritiky.

Nový design
Při zachování odkazu designéra původního fotoaparátu IXUS, pana Yasushi Shiotani, s koncepcí „kvádru a kruhu“ reprezentuje nový Digital IXUS 700 odklon od tradičního pravoúhlého charakteru IXUS. Stříbrná povrchová úprava a výrazné křivky jsou zkonstruovány tak, aby byl přístroj v ruce příjemný, a současně oblé kontury zdůrazňují již tak útlé tělo.

Velká 2,0” LCD obrazovka je vybavena funkcí QuickBright, která přepne obrazovku dočasně na maximální jas, aby se zvýšila viditelnost při fotografování v exteriéru. Volba Noční zobrazování zlepšuje viditelnost LCD při sestavování kompozice a zarámování záběru za nedostatečného osvětlení. Sofistikovaný volič režimů nahrazuje přepínač režimů známý z předchozích modelů.

Oslňující výkonnost
Procesor DIGIC II, kterému věří profesionální fotografové a tiskové agentury (např. Getty Images) pro jeho vynikající schopnost vykreslení, zaručuje špičkovou kvalitu snímků prostřednictvím zlepšené gradace barev a přesnosti vyvážení bílé.
Procesor DIGIC II rovněž zabezpečuje okamžitý 0,8sekundový čas spouštění a nepřerušované souvislé fotografování rychlostí 2,0 snímky za sekundu až do zaplnění paměťové karty. Nové rozhraní USB 2.0 Hi-Speed je zárukou rychlého načítání. Výkonné zpracování rovněž podporuje novou funkci vysokorychlostního přehrávání, funkci přeskakování snímků (s možností vyhledávání) při přehrávání ve fotoaparátu, rychlé otáčení snímků a vyšší rychlost zápisu na kartu. Rychlost automatického zaostřování je o 55 % vyšší než u jeho předchůdce, a to díky kompaktnějšímu zoomovacímu objektivu 37–111 mm s upravenou konstrukcí2 a jeho novému systému zadního zaostřování ve spolupráci se zpracováním DIGIC II.

Funkce fotografování
Pohodu při fotografování zvyšuje funkce „Přidržet“, která umožňuje nově pořízený snímek neomezeně dlouho zobrazovat a také jej v případně smazat bez nutnosti přepnout do režimu přehrávání. Fotoaparát se při opětovném stisknutí spouště okamžitě vrátí do režimu fotografování. Nová nabídka „Mé barvy“ poskytuje uživatelům kontrolu nad barvami ještě před pořízením fotografie nebo filmu. Devět

Devět sofistikovaných funkcí barevných úprav zahrnuje funkci Zdůraznění barvy – schopnost převést všechny barvy kromě jedné na monochromatický snímek. Další funkce Mé barvy umožňují oživit oblíbené barvy a také provádět záměnu barev – funkce vytvořená nejen za účelem dosažení kreativity nebo pobavení, ale také pro praktické aplikace, jakými jsou design produktů nebo plánování výzdoby interiéru. Uživatelé mohou zvolit ukládání 2 kopií snímku – s aplikovaným efektem a bez něj.

Pro maximální univerzálnost a snadnost používání společnost Canon vybavila Digital IXUS 700 celkem 13 režimy fotografování. K těmto režimům patří automatika, ruční nastavení umožňující zkušeným fotografům a nadšencům mít kontrolu nad různými nastaveními, jako jsou vyvážení bílé, kompenzace expozice a rychlost závěrky, kterou lze volit v rozšířeném rozsahu 15 až 1/2000 s, a režim Stitch Assist pro tvorbu panorámat. Devět režimů speciální scény zahrnuje režimy Portrét, Sníh a Pláž pro jednoduché nastavení v častých situacích fotografování. Nový výkonnější blesk disponuje 6 režimy a jeho dosah je při nastavení ISO na Auto až 4,8 m.

Nové funkce filmu
Fotoaparát Digital IXUS 700 je vybaven množstvím nových vylepšených videofunkcí. Digitální zoom je nyní dostupný při zhotovování videa a uživatelé mohou zaznamenávat až jednominutové záběry rychlostí 60 políček za sekundu a tyto zpomaleně ve fotoaparátu plynule přehrávat. Kontrola nad zpomaleným přehráváním se vyznačuje zlepšenou citlivostí, možností nastavení pěti úrovní rychlosti, a to při automatickém nastavování vyvážení bílé a expozice při změně zoomu během zaznamenávání videa. Pro záznam klipů vhodných jako příloha elektronické pošty je k dispozici režim „Kompaktní“, jenž dovoluje zaznamenat až tři minuty rychlostí 15 políček za sekundu v rozlišení 160 x 120.

Ergonomie
Navzdory úspěšnosti při zmenšování velikosti hledáčku dosáhli inženýři Canon zachování 16mm profilu okna, který je ideální pro uživatele s brýlemi. Inteligentní senzor orientace nejen otáčí automaticky snímky, které byly pořízeny fotoaparátem na výšku, ale také zlepšuje automatické vyvážení bílé, automatické zaostřování a automatickou expozici tím, že pomáhá „vestavěnému asistentovi“ iSAPS ve fotoaparátu vzít do úvahy, kde se pravděpodobně nachází obloha a kde popředí.

Rozšíření kreativity
Volitelné vodotěsné pouzdro umožňuje uživatelům zaznamenávat skvělé fotografie a videa mořského života a dovoluje ponoření do hloubky až 40 m. Součástí pouzdra jsou difúzní destička pro potlačení efektu „sněhu“ vytvářeného částicemi vznášejícími se ve vodě a dvojitá skleněná čočka zabraňující zamlžení. Volitelná závaží pro kompenzaci vztlaku zabraňují vzniku síly, která přitahuje fotoaparát k hladině při akvalungu nebo sportovním potápění. Nové volitelné příslušenství – vysoce výkonný blesk HF-DC1 – rozšiřuje možnosti nočního a interiérového fotografování. Tento pomocný blesk se směrným číslem 18 (ISO 100, m) se automaticky synchronně spouští s vestavěným bleskem fotoaparátu, bez jakékoli reakce na předběžný záblesk. Může být nastaven na tři výkonnostní úrovně v závislosti na clonovém čísle fotoaparátu. Jednotka se připevňuje k fotoaparátu dodanou konzolou, tím se zachovává možnost nasadit fotoaparát i s bleskem na stativ.

Tisk a sdílení
Pro tisk fotografií bez připojení k počítači podporuje Digital IXUS 700 plnou funkčnost PictBridge. Při připojení na kompaktní fototiskárny vybavené procesorem DIGIC II, např. novou kompaktní fototiskárnu Canon SELPHY CP600, je kombinace fotoaparát/tiskárna schopná zhotovit bezokrajové fotografie za pouhých 63 sekund. Tisk širokoúhlého formátu v orientaci na šířku (100 x 200 mm) přímo z fotoaparátu je rovněž těmito tiskárnami podporován, snímky jsou automaticky oříznuty tak, aby se na tento formát vešly. Fotoaparát dále podporuje funkce, jako jsou Tisk ID foto, N-Up (tisk více snímků) a série políček z klipu. Jednodotekové načítání je umožněno pomocí tlačítka Tisk/sdílení; přístroj nyní podporuje přímý přenos s platformami Windows i Mac.

Software
Díky 9 zaostřovacím bodům rozmístěným po široké ploše rámečku je systém AiAF fotoaparátu schopen rychlého zaostření i objektu mimo střed. Uživatelé mohou rovněž přepnout na jednobodové středové AF a ruční zaostčování. Pomocné světlo AF pomáhá při zaostřování v nedostatečných světelných podmínkách; fotoaparát je schopen zaostřit objekt ze vzdálenosti pouhých 5 cm. Blesk je možné synchronizovat s pomalou rychlostí závěrky a zahrnuje funkci pro redukci jevu červených očí. Rychlost fotografování 2,3 snímky za sekundu lze udržovat ve sledu až 12 snímků při rozlišení Velký/Jemný a vypnutém LCD monitoru.

Součástí dodávaného softwaru je ZoomBrowser EX (Windows) a ImageBrowser (Mac) pro prohlížení, správu a archivaci snímků. Další software zahrnuje PhotoStitch a PhotoRecord plus software pro manipulaci s fotografiemi ArcSoft PhotoStudio. Dodávány jsou ovladače TWAIN (Windows 98/2000) a WIA (Windows Me). Podpora PTP (Picture Transfer Protocol) umožňuje připojit fotoaparát k libovolnému počítači se systémem Windows XP (SP1–2) a Mac OS X (v10.1.5–10.3) bez nutnosti instalovat ovladač.

 

OBRAZOVÝ SNÍMAČ
Typ 1/1,8” CCD
Efektivní pixely Přibl. 7,1 M
Typ barevného filtru Primární barvy
OBRAZOVÝ PROCESOR
Typ Procesor DIGIC s technologií iSAPS
OBJEKTIV
Ohnisková vzdálenost 7,7–23,1 mm (ekvivalent 35mm filmu: 37–111 mm)
Zoom 3násobný optický zoom, přibl. 4,0násobný digitální zoom, přibl. 12násobný kombinovaný zoom
Minimální clonové číslo f/2.8–f/4.9
Konstrukce 7 členů v 5 skupinách (2 asférické členy)
ZAOSTŘOVÁNÍ
Typ TTL
Systém AF/body 9bodový AiAF, 1bodový AF (fixní, střed)
Blokování AF Možnost zapnutí/vypnutí
Pomocné světlo AF Ano
Nejkratší vzdálenost zaostření 5 cm
NASTAVENÍ EXPOZICE
Režimy měření Poměrové, celoplošné se zdůrazněným středem, bodové (střed)
Blokování AE Možnost zapnutí/vypnutí
Kompenzace expozice +/-2 EV s krokem 1/3
Ekvivalent citlivosti ISO AUTO, 50, 100, 200, 400
ZÁVĚRKA
Rychlost závěrky 15 – 1/2000 s
(Pomalé rychlosti závěrky 1 s a delší jsou dostupné pouze v režimu dlouhého otevření závěrky. Při expozicích 1,3 s a delších se uplatňuje redukce šumu v obraze)
VYVÁŽENÍ BÍLÉ
Typ TTL
Nastavení Auto, Denní světlo, Zataženo, Žárovka, Zářivka, Zářivka H, Uživatelské nastavení
HLEDÁČEK
Hledáček Optický hledáček s reálným zobrazením zoomu
LCD MONITOR
Monitor 2,0” P-Si TFT, přibl. 118 000 pixelů
Pokrytí 100 %
Jas Nastavitelný v patnácti úrovních
BLESK
Režimy Automatika, ruční vypnutí/zapnutí blesku
Pomalá synchronizovaná rychlost závěrky Ano
Redukce jevu červených očí Ano
Blokování zábleskové expozice Ano
Dosah vestavěného blesku 50 cm–5 m (W)/3,0 m (T) (při ekvivalentní citlivosti ISO AUTO)
Externí blesk Vysoce výkonný blesk Canon


Obrazový snímač
Formát snímače: 1/1,8
Rozlišení: 7,1 Mpx
Obrazový snímač: CCD
Poměr stran snímku: 4:3
Stabilizátor snímače: Ne
 
Objektiv
Optický zoom: 3 x
Digitální zoom: 4
Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm): 37-111
Minimální ohnisková vzdálenost: 37 mm
Maximální ohnisková vzdálenost: 111 mm
 
Zaostřování
Makro od: 5 cm
Počet AF bodů: 1
Možnost použít předsádkové čočky: Ne
 
Nastavení expozice
Způsob měření expozice: Bodové, Středové, Zónové
Korekce expozice: ± 2 EV po 1/3 EV
ISO - minimální citlivost: 50
ISO - maximální citlivost: 400
 
Závěrka
Nejdelší expoziční čas: 15
Nejkratší expoziční čas: 1/2000
 
Fotografování
Expoziční režimy: Auto, P
Rychlost sériového snímání: 2,3 sn./s
 
Hledáček
Typ hledáčku: Optický
 
LCD
Velikost displeje: 2 "
Rozlišení displeje: 118000
 
Blesk
Vestavěný blesk: Ano
 
Záznam
Typ paměťového media: SD / SDHC / SDXC
 
Obecné
České menu: Ano
 
Fyzikální specifikace
Rozměry v mm: 90 x 57 x 27
Hmotnost: 210 g
 
Ostatní
Příslušenství v balení: Akumulátor NB-3L, nabíječka, SD 32 MB karta, USB kabel, AV kabel, síťový kabel, řemínek, návod, záruční list, software
Značka: Canon

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Hlídat dostupnost Canon Digital IXUS 700 v bazaru

Přejete si hlídat dostupnost produktu Canon Digital IXUS 700, přihlaste se a navštivte naši sekci bazar.

Přihlásit se

Sháníte ještě něco dalšího?

Hlídat bazar mohou pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit nebo vytvořit účet.

Bazar pro Canon Digital IXUS 700

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 5 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a využití osobních údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Tyto souhlasy můžete kdykoliv změnit, vypnout nebo upravit v Nastavení soukromí, které otevřete kliknutím na odkaz níže.
Dozvědět se víc | Nastavení soukromí
Rozumím