PN: 0312B010AA, ID: 006905

Digitální kompakt Canon IXUS Wireless

 • Značka: Canon
 • Rozlišení: 5 Mpx
 • Optický zoom: 3 x
 • Velikost displeje: 2 "

Sháníte Canon IXUS Wireless?

„Canon IXUS Wireless“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Vlastníte Canon IXUS Wireless?

Víte, že ho u nás můžete prodat až za 200 Kč?

Začít s výkupem

Ultrakompaktní digitální fotoaparát v kovovém těle, který nepotřebuje na připojení k počítači žádné dráty! Rozlišení 5 Mpx, 3x optický zoom (35-105 mm), F 2,8-4,9, ISO 50-400, závěrka 15-1/1500 s, optický hledáček, LCD 2,0", paměťové karty SD, rozhraní USB 2.0, Wi-Fi IEEE 802.11b), menu v češtině. Produktová sekce: Digitální kompakty Canon

Parametry a popis

První kompaktní digitální fotoaparát Canon s bezdrátovou komunikací. Podpora Wi-Fi (IEEE 802.11b) posouvá styl a výkonnost IXUS do bezdrátové éry a dává uživatelům novou úroveň flexibility a pohodlí v digitálním fotografování. Model Digital IXUS WIRELESS podporuje několik inovačních funkcí, včetně automatického bezdrátového přenosu snímků a bezdrátového ovládání funkcí fotografování fotoaparátu z počítače. Je dodáván s bezdrátovým tiskovým adaptérem (WA-1E) pro okamžitý bezdrátový přímý tisk na tiskárnách kompatibilních s PictBridge.

Nový štíhlý design Slit & Frame doplňuje bezdrátové schopnosti fotoaparátu se zachováním ryzího stylu IXUS. Kompaktní Digital IXUS WIRELESS, který osloví obdivovatele high-tech elegance, má sportovní stříbrnou povrchovou úpravu a stylově modrou LED, jež svítí během bezdrátové komunikace. Kvalitu snímků zajišťuje 5,0megapixelový snímač CCD, kompaktní objektiv s 3násobným optickým zoomem a UA členem (s ultravysokým indexem lomu) a obrazový procesor Canon DIGIC II druhé generace. Model se dále vyznačuje jasným 2,0" LCD a 14 režimy fotografování pro tvůrčí experimenty.

„S bezdrátovou technologií překračující hranice kancelářských a osobních domácích sítí očekává společnost Canon, že podpora Wi-Fi bude dalším trendem na trhu digitálního fotografování“, prohlásil Mogens Jensen, vedoucí divize Canon Consumer Imaging Europe. „Fotoaparát Digital IXUS WIRELESS dává uživatelům do rukou svobodu a snadnost používání, kterou očekávají od bezdrátového zařízení.“

Bezdrátové pohodlí Digital IXUS WIRELESS nabízí bezproblémovou bezdrátovou komunikaci umožňující tisk a přenos snímků z libovolné místnosti v domě . Fotoaparát lze rychle a snadno zaregistrovat až s 8 cílovými zařízeními včetně bezdrátových přístupových bodů, umožňujícími integraci se stávajícími bezdrátovými domácími sítěmi. Klíčové bezdrátové vlastnosti:

 • Bezdrátový přímý tisk: Dodaný bezdrátový tiskový adaptér se připojuje do portu USB a je přednastavený pro okamžitý bezdrátový přímý tisk na tiskárnách kompatibilních s PictBridge2 – včetně přenosných kompaktních fototiskáren řady Canon SELPHY CP. Uživatelé se mohou rovněž bezdrátově připojit přes PC1 a konfigurovat tisk automaticky na fototiskárnu připojenou přes USB.
 • Režim automatického přenosu: Fotoaparát automaticky odešle jednotlivé snímky ihned po jejich pořízení a dodaný software je po přijetí zobrazí na počítači, a umožní tak jejich celoobrazovkové sdílení s přáteli v reálném čase.
 • Bezdrátová funkce Remote Capture: Tato funkce bezdrátového dálkového záznamu umožňuje bezdrátově ovládat funkce fotografování fotoaparátu z PC1 – ideální pro přirozené momentky z párty nebo domácí snímky živé přírody.

Zabezpečení
Model Digital IXUS WIRELESS používá systém zabezpečené komunikace k zabránění odposlechu nebo rušení bezdrátových přenosů. Kromě standardu WEP může fotoaparát uplatnit WPA-PSK s kódováním TKIP/AES pro vyšší zabezpečení dat.

Rozlišení a optika
Díky svému 5,0 megapixelovému snímači CCD disponuje Digital IXUS WIRELESS dostatečným rozlišením pro detailní fototisky do velikosti A3. V objektivu s 3násobným optickým zoomem (ekvivalent filmu 35–105 mm) jsou zabudovány dva členy s ultravysokým indexem lomu (UA), jež umožňují zachování užšího profilu fotoaparátu bez nepříznivého dopadu na kvalitu snímků.

Vizionářské technologie
Procesor DIGIC II je zárukou dostatečné výkonnosti pro rychlou odezvu fotoaparátu a vykreslení obrazu. DIGIC II řídí 9bodový AiAF zajišťující přesné automatické zaostřování i objektů mimo střed. Technologie iSAPS vyhodnocuje scénu a upravuje nastavení fotoaparátu ještě před zhotovením snímku tak, aby bylo dosaženo optimálních výsledků.

Režimy fotografování a speciální efekty
Fotoaparát se svými 14 režimy fotografování je konstruován s cílem poskytovat vynikající výsledky v rozmanitých situacích. Vybírat lze z režimů Auto, Ruční, Digitální makro, Portrét, Stitch Assist a Noční momentka nebo ze 6 režimů nastavení Scéna. Režim Film umožňuje uživatelům zaznamenávat mimořádně dlouhé (až 1 GB ) vysoce kvalitní VGA filmové klipy se zvukem v rychlosti snímání 30 políček za sekundu. S režimem Mé barvy mohou uživatelé modelu Digital IXUS WIRELESS být při svém digitálním fotografování výrazně kreativnější. Speciální efekty, jakými jsou např. Záměna barev nebo Vlastní barvy, dovolují uživateli vybrat upřednostněné barevné vyvážení (červené, zelené, modré a tóny pleti) pro libovolný konkrétní snímek, úkon provést přímo ve fotoaparátu a výsledek zobrazit na LCD rovnou při fotografování nebo filmování.

Funkce přehrávání
Technologie Canon s inteligentním senzorem orientace rozpozná horizontální natočení fotoaparátu od vertikálního a automaticky otočí uložené snímky do správné orientace pro přehrávání. Ve fotoaparátu lze rovněž vytvářet současné prezentace pro nepřerušované prohlížení zachycených snímků na jasné 2,0" LCD obrazovce přístroje nebo na televizoru přes AV připojení (kabel součástí dodávky).

Software
Digital IXUS WIRELESS je dodáván s rozsáhlou sadou softwarů, včetně programu pro úpravu a organizování fotografií, filmů a prezentací Canon ZoomBrowser EX 5.5 (Windows) a ImageBrowser 5.5 (Mac). Součástí sady je rovněž software pro snadný tisk PhotoRecord 2.2, software PhotoStitch a software pro manipulaci s fotografiemi PhotoStudio od společnosti ArcSoft. Uživatelsky příjemná utilita Canon Wireless Camera Setup1 obsahuje jednoduché instrukce popisující v jednotlivých krocích rychlé a snadné nastavení cílových zařízení.

Podporované operační systémy: Windows 98 SE, ME, 2000 (SP4), XP (SP1/2) a Mac OS X v10.2–10.4. Software pro bezdrátovou komunikaci je kompatibilní pouze s Windows XP SP2. Fotoaparát podporuje bezovladačový přenos ve formátu PTP na operační systémy, které toto umožňují, tj. Windows XP nebo Mac OS X.

Příslušenství
K fotoaparátu Digital IXUS WIRELESS je nabízena kompletní řada volitelného příslušenství:

 • Stylové kožené měkké pouzdro DCC-500
 • Vysoce výkonný blesk HF-DC1
 • Nabíječka CB-2LVE
 • Ultraštíhlý akumulátor NB-4L
 • Sada napájecího adaptéru ACK-DC20 pro napájení ze sítě

Fotoaparát je kompatibilní s kartami MMC/SD a je dodáván s 16MB kartou Canon SD.

OBRAZOVÝ SNÍMAČ
Typ 1/2,5" CCD
Efektivní pixely Přibl. 5,0 Mpx
Typ barevného filtru Primární barvy
OBRAZOVÝ PROCESOR
Typ Procesor DIGIC II s technologií iSAPS
OBJEKTIV
Ohnisková vzdálenost 5,8–17,4 mm (ekvivalent 35mm filmu: 35–105 mm)
Zoom Optický zoom 3,0x, digitální zoom přibl. 4,0x, kombinovaný zoom přibl. 12x
Základní clonové číslo f/2,8–f/4,9
Konstrukce 6 členů v 5 skupinách (2 UA členy)
ZAOSTŘOVÁNÍ
Typ TTL
Systém AF/body 9bodový AiAF, 1bodový AF (fixní, střed)
Blokování AF Možnost zapnutí/vypnutí
Pomocné světlo AF Ano
Nejkratší vzdálenost zaostření 3 cm
NASTAVENÍ EXPOZICE
Režimy měření Poměrové, celoplošné se zdůrazněným středem, bodové (střed)
Blokování AE Možnost zapnutí/vypnutí
Kompenzace expozice +/-2 EV s krokem 1/3
Ekvivalent citlivosti ISO AUTO, 50, 100, 200, 400
ZÁVĚRKA
Rychlost 15–1/1500 s
(Rychlosti závěrky 1 s a delší jsou dostupné pouze v režimu dlouhého otevření závěrky. Při expozicích 1,3 s a delších se uplatňuje redukce šumu v obraze).
VYVÁŽENÍ BÍLÉ
Typ TTL
Nastavení Auto, Denní světlo, Zataženo, Žárovka, Zářivka, Zářivka H, Uživatelské
HLEDÁČEK
Hledáček Optický hledáček s reálným zobrazením zoomu
LCD MONITOR
Monitor 2,0” P-Si TFT, přibl. 118 000 pixelů
Pokrytí 100 %
Jas Nastavitelný v patnácti úrovních
BLESK
Režimy Auto, Zapnutý/vypnutý ruční blesk
Redukce jevu červených očí Ano
Blokování zábleskové expozice Ano
Dosah vestavěného blesku 50 cm–3,5 m (W)/2,0 m (T) (při ekvivalentní citlivosti ISO AUTO)
Externí blesk Vysoce výkonný blesk HF-DC1 Canon
FOTOGRAFOVÁNÍ
Režimy Auto, Ruční, Digitální makro, Portrét, Noční momentka, Scéna (Děti a zvířata, Interiér, Listí, Sníh, Pláž, Ohňostroj), Mé barvy (9 nastavení), Stitch Assist, Film
Fotografické efekty Živé barvy, Neutrální barvy, Rozostření, Sépie, Černobíle, Mé barvy (9 nastavení)
Režimy řízení Po snímcích, Souvislé fotografování, Samospoušť
Souvislé fotografování Přibl. 2,1 sním./s (1) (do zaplnění paměťové karty) (2)
ZÁZNAMOVÉ PIXELY/KOMPRESE
Velikost snímku (L) 2592 x 1944, (M1) 2048 x 1536, (M2) 1600 x 1200, (S) 640 x 480, (vkládání data do pohlednice) 1600 x 1200
Komprese Superjemný, Jemný, Normální
Filmy (L) 640 x 480, 30/15 políček/s (M) 320 x 240, 60/30/15 políček/s (S) 160 x 120, 15 políček/s
Délka filmu Až 1 GB (640 x 480, 320 x 240, 30/15 políček/s) (2)
Až 3 min (160 x 120) (2)
Až 1 min (320 x 240, 60 políček/s) (2)
TYPY SOUBORŮ
Fotografie Komprese JPEG (vyhovuje standardu Exif 2.2 [Exif Print])/Design typu systém souborů pro fotoaparáty, vyhovuje DPOF (Digital Print Order Format), verze 1.1
Filmy AVI [komprese Motion JPEG + WAVE (monofonní)]
Zvukové soubory WAVE (monofonní)
PŘÍMÝ TISK
Tiskárny Canon Kompaktní fototiskárny Canon SELPHY a tiskárny Pixma podporující PictBridge (režimy Tisk ID foto, Tisk filmu jsou podporované pouze na tiskárnách SELPHY CP, přes drátové připojení)
PictBridge Ano (drátové).
Bezdrátově přes bezdrátový tiskový adaptér WA-1E (dodaný).
DALŠÍ FUNKCE
Můj fotoaparát Uživatelské přizpůsobení úvodního obrázku a zvuků fotoaparátu
Zvuková poznámka Až 60 s na snímek
Inteligentní senzor orientace Ano
Histogram Ano
Zoom při přehrávání Přibl. 2–10x
Samospoušť Přibl. 2 nebo 10 s nebo Uživatelské nastavení
Jazyky nabídky Čeština, angličtina, němčina, francouzština, holandština, finština, italština, norština, švédština, španělština, zjednodušená čínština (tradiční), japonština, ruština, portugalština, korejština, řečtina, polština, maďarština, turečtina, thajština
ROZHRANÍ
Počítač USB 2.0 Hi-Speed (Mini-B, PTP), Wi-Fi IEEE 802.11b
Další Výstup A/V (PAL/NTSC)
PAMĚŤOVÁ KARTA
Typ Karta Secure Digital (SD), MultiMediaCard (MMC),
dodaná 16MB karta SD
PODPOROVANÝ OPERAČNÍ SYSTÉM
PC Windows 98 SE/Me/2000 SP4/XP/XP SP1–2
Bezdrátová komunikace a nastavení pouze u počítačů Windows XP SP2.
Macintosh OS X v10.2–10.4
Bezdrátová komunikace není dostupná.
SOFTWARE
Prohlížení a tisk ZoomBrowser EX (PhotoRecord)/ImageBrowser
Další Utilita Canon Camera Wireless Setup, PhotoStitch, bezdrátová utilita RemoteCapture
Ovladače TWAIN (Windows 98/2000), WIA (Windows Me)
Manipulace se snímky ArcSoft PhotoStudio
NAPÁJENÍ
Akumulátory Dobíjitelný Li-ion akumulátor NB-4L (akumulátor a nabíječka dodávány s fotoaparátem)
Životnost Přibl. 150 snímků (3)
Přehrávání přibl. 180 min
Napájení ze sítě

Volitelné, sada napájecího adaptéru ACK-DC10 pro Digital IXUS WIRELESS

Kompaktní napájecí adaptér CA-DC20E pro bezdrátový tiskový adaptér WA-1E

FYZIKÁLNÍ SPECIFIKACE
Provozní prostředí 0–40 °C, vlhkost 10–90 %
Rozměry (Š x V x H) 99,0 x 54,4 x 21,7 mm (bez výstupků)
Hmotnost (pouze tělo) Přibl. 130 g


Všechny údaje jsou založeny na standardních testovacích metodách Canon, kromě případů výslovně označených.
Změna technických specifikací vyhrazena bez oznámení.

(1) Velký/Jemný s vypnutým LCD monitorem.
(2) V závislosti na rychlosti a kapacitě paměťové karty.
(3) Stanoveno podle standardu CIPA, použity baterie a formát paměťové karty dodané s fotoaparátem, pokud není výslovně uvedeno jinak.

Ostatní
Značka: Canon
 
Typ fotoaparátu
Typ fotoaparátu: Kompakt
 
Obrazový snímač
Formát snímače: 1/2,5
Rozlišení: 5 Mpx
Typ snímače: CCD
Rozlišení fotografií: 1600x1200, 2048x1536, 2592x1944, 640x480
Poměr stran snímku: 4:3
Stabilizátor snímače: Ne
 
Obrazový procesor
Typ obrazového procesoru: DIGIC II
 
Objektiv
Optický zoom: 3 x
Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm): 35-105
Minimální ohnisková vzdálenost: 35 mm
Maximální ohnisková vzdálenost: 105 mm
Konstrukce objektivu: 6 členů (2 asférické) / 5 skupiny
 
Zaostřování
Minimální zaostřovací vzdálenost: 3 cm
Počet AF bodů: 1
Pomocné světlo AF: Ano
 
Nastavení expozice
Způsob měření expozice: Bodové, Středové
Korekce expozice: ± 2 EV po 1/2 EV, ± 2 EV po 1/3 EV
ISO - minimální citlivost: 50
ISO - maximální citlivost: 400
 
Závěrka
Nejdelší expoziční čas: 15
Nejkratší expoziční čas: 1/1500
 
Fotografování
Expoziční režimy: Auto
Histogram: Ano
Prodleva samospouště: 10, 2, Programovatelná
Scénické režimy: Auto, Ruční, Digitální makro, Portrét, Noční momentka, Scéna (Děti a zvířata, Interiér, Listí, Sníh, Pláž, Ohňostroj), Mé barvy (9 nastavení), Stitch Assist, Film
 
Hledáček
Typ hledáčku: Optický
 
LCD
Velikost displeje: 2 "
Rozlišení displeje: 118000
 
Blesk
Vestavěný blesk: Ano
Dosah vestavěného blesku: 3,5 m
Možnost připojení externího blesku: Ano, hot-shoe
 
Záznam
Typ paměťového media: MMC, SD / SDHC / SDXC
Zvuková poznámka: Ano
 
Obecné
České menu: Ano
 
Fyzikální specifikace
Rozměry v mm: 99,0 x 54,4 x 21,7
Hmotnost: 130 g

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Hlídat dostupnost Canon IXUS Wireless v bazaru

Přejete si hlídat dostupnost produktu Canon IXUS Wireless, přihlaste se a navštivte naši sekci bazar.

Přihlásit se

Sháníte ještě něco dalšího?

Hlídat bazar mohou pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit nebo vytvořit účet.

Bazar pro Canon IXUS Wireless

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím