2520A015
zkopírováno do schránky
000909
zkopírováno do schránky
Objektiv
Canon EF 135 mm f/2,0 L USM
5 (2×)- Stabilizátor obrazu: Ne
- Vhodný pro formát snímače: Full Frame
- Průměr filtru: 72 mm
Sháníte Canon EF 135 mm f/2,0 L USM?
„Canon EF 135 mm f/2,0 L USM“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 24.08.2023
a nebo
nás kontaktujte,
poradíme vám
Vlastníte Canon EF 135 mm f/2,0 L USM?
Víte, že ho můžete u nás prodat až za 7 411 Kč a ušetřit tak na novém fotoaparátu?
Alternativy k již neprodávanému Canon EF 135 mm f/2,0 L USM
Alternativy k již neprodávanému Canon EF 135 mm f/2,0 L USM
Canon EF 85 mm f/1,4 L IS USM
5 (4×)
46 990 Kč

Nikon 50 mm f/1,8 AF-S NIKKOR G
4.6136 (132×)
6 290 Kč
Praha
Komunardů 42, Holešovice
Brno
Čechyňská 547/5
Ostrava
28. října 960/178

Nikon 35 mm f/1,8 AF-S NIKKOR G DX
4.65 (140×)
4 990 Kč

Canon EF 24-70 mm f/2,8 L USM II
4.6667 (9×)
55 990 Kč


Canon EF 135 mm f/2,0 L USM
Recenze a hodnocení, ukázkové snímky
Celkové hodnocení
Megapixelu
Jak je zvykem v řadě L, jedná se objektiv špičkové kvality jak konstrukčně, tak i opticky. Má utěsněnou konstrukci a vnitřní ostření, žádná vnější část tedy není pohyblivá. Optická konstrukce sestává z 10 čoček v 8 skupinách, na takový objektiv tedy velmi sofistikovaná. O ostření se pak stará…
Zástupce vedoucího a specialista na foto a studio techniku
Kryštof Korč, 15.06.2013

Celkové hodnocení
zákazníků
Výborný portrétní objektiv. Jeho velká rychlost ostření mě dostala. Bokeh je takový neskutečně krasný starosklíčkařský. Jen ten odstup od foceného objektu, ale s tím jsem při koupi počítal :)
Ověřený zákazník
Hodnotit mohou jen zákazníci, kteří produkt zakoupili.
Jan, Nový Jičín, 29.07.2015
Popis a parametry
Pořiďte si vybraný fotoaparát nebo videokameru Canon spolu s objektivem, zaregistrujte produkty na stránce akce a získejte zpět až 27 000 Kč! Pro více informací klikněte na kolečko Cashback v obrázku produktu. Vysoce světelný teleobjektiv. Ve své třídě nejrychlejší 135mm teleobjektiv. Je ideální pro fotografie halových sportů a portrétů s rozostřeným pozadím. Dva členy UD skla korigují sekundární spektrum pro výslednou vynikající ostrost a barvu obrazu. Objektiv je kompatibilní s telekonvertory EF 1.4x II a 2x II.
Obecné
| Úroveň produktu | Poloprofesionál a pokročilý |
|---|
Obrazový snímač
| Formát snímače | 2/3 |
|---|
Bajonet
| Typ bajonetu | Canon EF |
|---|
Objektiv
| Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm) | 135 |
|---|---|
| Minimální ohnisková vzdálenost | 135 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 135 mm |
| Světelnost objektivu (nejkratší ohnisko) | 2 |
| Světelnost objektivu (nejdelší ohnisko) | 2 |
| Maximální clona (F) | 32 |
| Konstrukce objektivu | 10 členů / 8 skupin |
| Stabilizátor obrazu | Ne |
| Typ sluneční clony | ET-78II (součást balení) |
| Délka objektivu | 112 mm |
| Počet lamel clony | 8 |
| Vhodný pro žánr | Portréty, Sport, Reportáže, Móda, Street foto, Koncerty, Produktová fotografie |
| Rozdělení podle ohniska | Teleobjektiv |
| Vhodný pro formát snímače | Full Frame |
| Typ objektivu | Pevný |
Ostření
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 91,5 cm |
|---|
Fyzikální specifikace
| Průměr filtru | 72 mm |
|---|---|
| Hmotnost | 750 g |
| Odolnost | Utesnění proti prachu a vlhkosti |
Ostatní
| Číslo produktu | 2520A015 |
|---|---|
| Značka | Canon |
Foťte úchvatné snímky pomocí filtrů
Foťte úchvatné snímky pomocí filtrů
Podívejte se, jak filtr ovlivní výslednou fotografii.
- Polarizační filtr, ukázka 1
- Polarizační filtr, ukázka 2
- Polarizační filtr, ukázka 3
- Polarizační filtr, ukázka 4
- Polarizační filtr, ukázka 5
- Polarizační filtr, ukázka 6
- Polarizační filtr, ukázka 7
- Polarizační filtr, ukázka 8
- Přechodový filtr, ukázka 1
- Přechodový filtr, ukázka 2
- Přechodový filtr, ukázka 3
- Neutrální filtr, ukázka 1
- Neutrální filtr, ukázka 2
- Neutrální filtr, ukázka 3
Polarizační filtr, ukázka 1
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 2
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 3
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 4
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 5
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 6
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 7
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 8
Bez filtru
S filtrem
Přechodový filtr, ukázka 1
Bez filtru
S filtrem
Přechodový filtr, ukázka 2
Bez filtru
S filtrem
Přechodový filtr, ukázka 3
Bez filtru
S filtrem
Neutrální filtr, ukázka 1
Bez filtru
S filtrem
Neutrální filtr, ukázka 2
Bez filtru
S filtrem
Neutrální filtr, ukázka 3
Bez filtru
S filtrem
Doporučené filtry
Doporučené příslušenství
Kompatibilní fotoaparáty s objektivem Canon EF 135 mm f/2,0 L USM
Seznam kompatibilních fotoaparátů s tímto objektivem.
Canon EOS 1000D tělo

Canon EOS 100D tělo

Canon EOS 1100D tělo

Canon EOS 1200D tělo

Canon EOS 1300D tělo

Canon EOS 1D C tělo

Canon EOS 1D Mark II N

Canon EOS 1D Mark III tělo

Canon EOS 1D Mark IV tělo

Canon EOS 1D X Mark II tělo

Canon EOS 1D X Mark III tělo

Canon EOS 1D X tělo

Canon EOS 1Ds Mark II

Canon EOS 1Ds Mark III tělo

Canon EOS 2000D + 18-55 mm IS II - Zánovní!

Canon EOS 2000D tělo

Canon EOS 200D tělo

Canon EOS 20D

Canon EOS 20Da

Canon EOS 250D tělo

Canon EOS 250D tělo černý - Zánovní!

Canon EOS 30D

Canon EOS 350D tělo

Canon EOS 4000D tělo

Canon EOS 400D tělo

Canon EOS 40D tělo

Canon EOS 450D tělo

Canon EOS 500D tělo

Canon EOS 50D tělo

Canon EOS 550D tělo

Canon EOS 5D Mark II tělo

Canon EOS 5D Mark III tělo

Canon EOS 5D Mark IV tělo

Canon EOS 5D Mark IV tělo - Zánovní!

Canon EOS 5D Mark IV tělo - zánovní!

Canon EOS 5D Mark IV tělo - Zánovní!

Canon EOS 5D tělo

Canon EOS 5DS R tělo

Canon EOS 5DS tělo

Canon EOS 600D tělo

Canon EOS 60D tělo

Canon EOS 60Da tělo

Canon EOS 650D tělo

Canon EOS 6D Mark II tělo

Canon EOS 6D Mark II tělo - Zánovní!

Canon EOS 6D Mark II tělo - Zánovní!

Canon EOS 6D Mark II tělo - Zánovní!

Canon EOS 6D Mark II tělo - Zánovní!

Canon EOS 6D Mark II tělo bazar

Canon EOS 6D tělo

Canon EOS 700D tělo

Canon EOS 70D tělo

Canon EOS 750D tělo

Canon EOS 760D tělo

Canon EOS 760D tělo

Canon EOS 77D tělo

Canon EOS 77D tělo - Zánovní!

Canon EOS 7D Mark II tělo

Canon EOS 7D Mark II tělo

Canon EOS 7D Mark II tělo

Canon EOS 7D Mark II tělo - zánovní!

Canon EOS 7D tělo

Canon EOS 800D tělo

Canon EOS 80D tělo

Canon EOS 80D tělo

Canon EOS 850D + 18-55 mm IS STM - Zánovní!

Canon EOS 850D tělo

Canon EOS 850D tělo bazar

Canon EOS 90D tělo

Canon EOS 90D tělo bazar

Přepočet ohniskových vzdáleností
Přepočet ohniskových vzdáleností
| Crop faktor fotoaparátu: | - |
| Skutečná ohnisková vzdálenost: | 135 mm |
| Ekvivalentní ohnisková vzdálenost: | - |
| Typ objektivu: | pevné ohnisko |
| Diagonální úhel záběru: | - |
| Přepočteno na filmové políčko: | - |
Hlídat dostupnost Canon EF 135 mm f/2,0 L USM použitý objektiv v bazaru
Hlídat dostupnost Canon EF 135 mm f/2,0 L USM použitý objektiv v bazaru
Související články s Canon EF 135 mm f/2,0 L USM
Související články s Canon EF 135 mm f/2,0 L USM
Užijte si léto s Canonem a získejte zpět až 22 500 Kč
Využijte jedinečnou letní nabídku a získejte za nákup vybrané techniky Canon až 22 500 Kč zpět na váš bankovní účet. Stačí si pořídit vybraný produkt v období od 13. dubna do 31. července 2026 a…
13. 4. 2026 v 9:47

Komunikace mezi fotografem a modelkou | Megapodcast s Barborou Biňovcovou
Dnešním hostem Megapodcastu byla modelka, fotografka a budoucí psychoterapeutka Barbora Biňovcová. V rozhovoru nám prozradila, jak všechny tyto role spojuje ve svém umění, jak vzniká nápad na…
5. 3. 2026 v 12:42

Kolik si říct za zakázku aneb Fotograf, ten tvrdej chleba má
V jednom z předchozích článků našeho on-line magazínu Megapixel jsme si povídali o tom, že uživit se v současné době extrémně dravé konkurence a nastupující éry umělé inteligence není vůbec…
MARTIN LUKEŠ • 17. 2. 2026 v 11:04

5 pomůcek pro lepší fotografování jídla
Chtěli byste se zlepšit ve fotografování jídla? Máme pro vás pět zaručených tipů na doplňky a příslušenství, se kterým pracuje každý, kdo se tomuto oboru věnuje. Vyzkoušejte je a uvidíte sami, že…
MARTIN LUKEŠ • 12. 2. 2026 v 8:46

Dotazy k Canon EF 135 mm f/2,0 L USM
Expert Megapixelu
Martin Plíva
































Komentáře
ŠK
Dobrý den, ano lze použít.
Prodejce Megapixel.cz, Štěpán Kačaba, 7. 11. 2022 |Canon EF 135 mm f/2,0 L USM |Reagovat
M
Dobrý den, lze použít TC 1,4iii i 2xiii ?
Mikšo, 5. 11. 2022 |Canon EF 135 mm f/2,0 L USM |Reagovat
Dobrý den, Sigma je opticky novější a bude tedy nabízet kvalitnější výstup. Její nevýhodou jsou větší rozměry a váha.
Prodejce Megapixel.cz, Martin Jurák, 21. 9. 2020 |Canon EF 135 mm f/2,0 L USM |Reagovat
JK
Dobrý den. Chci se zeptat je velký optický rozdíl mezi touto 135tkou a Sigmou art ? Děkuji za odpověď.
Jana Kubíčková, 20. 9. 2020 |Canon EF 135 mm f/2,0 L USM |Reagovat
Dobrý den, tento filt nedosahuje optické kvality ani kvality zpracování filtrů které Vám již byly doporučeny.
Prodejce Megapixel.cz, Lukáš Kala, 3. 10. 2018 |Canon EF 135 mm f/2,0 L USM |Reagovat
l
a co říkáte tomuhle filtru?
https://www.vffoto.com/uv-filtr-vffoto-titanium-gs-72-mm
šel by taky?nebo jak se liší?
lipo, 2. 10. 2018 |Canon EF 135 mm f/2,0 L USM |Reagovat
DP
Dobrý den, Takto kvalitní optika si zaslouží kvalitní filtry, co se týče uv filtru tak doporučím TENTO a polarizační filt TENTO
Prodejce Megapixel.cz, David Podrabský, 19. 9. 2018 |Canon EF 135 mm f/2,0 L USM |Reagovat
l
děkuji..a můžu se zeptat,jaký byste doporučil na tento objektiv uv filtr a polarizační?
lipo, 19. 9. 2018 |Canon EF 135 mm f/2,0 L USM |Reagovat
Dobrý den, budeme držet palce, aby vám nastavování šlo brzy od ruky. Každopádně nabídka, kdy se můžete zastavi k nám na prodejnu pro radu, určitě platí. S pozdravem Václav Tršo
Prodejce Megapixel.cz, Václav Tršo, 18. 9. 2018 |Canon EF 135 mm f/2,0 L USM |Reagovat
l
děkuji za odpověď...problém bude asi má nezkušenost s focením s teleobjektivem.Jsem zvyklá na pevnou padesátku-a ono holt ty časy a clony jsou někde jinde.
lipo, 17. 9. 2018 |Canon EF 135 mm f/2,0 L USM |Reagovat
Všechny dotazy (72)