062901
zkopírováno do schránky
Použitý objektiv
Canon EF 135mm f/2,0 L USM bazar
- Typ bajonetu: Canon EF
- Rozdělení podle ohniska: Teleobjektiv
- Stav zboží: Použité
- Značka: Canon
Sháníte Canon EF 135mm f/2,0 L USM bazar?
„Canon EF 135mm f/2,0 L USM bazar“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 17.08.2019
Kontaktujte nás, poradíme vám

Canon EF 135mm f/2,0 L USM bazar
Níže uvedené informace načítáme od nových produktů v e-shopu. Některé parametry, typu obsah balení, jazyky v menu apod. se proto mohou lišit.
Recenze a hodnocení, ukázkové snímky
Celkové hodnocení
Megapixelu
Jak je zvykem v řadě L, jedná se objektiv špičkové kvality jak konstrukčně, tak i opticky. Má utěsněnou konstrukci a vnitřní ostření, žádná vnější část tedy není pohyblivá. Optická konstrukce sestává z 10 čoček v 8 skupinách, na takový objektiv tedy velmi sofistikovaná. O ostření se pak stará…
Zástupce vedoucího a specialista na foto a studio techniku
Kryštof Korč, 15.06.2013

Celkové hodnocení
zákazníků
Výborný portrétní objektiv. Jeho velká rychlost ostření mě dostala. Bokeh je takový neskutečně krasný starosklíčkařský. Jen ten odstup od foceného objektu, ale s tím jsem při koupi počítal :)
Ověřený zákazník
Hodnotit mohou jen zákazníci, kteří produkt zakoupili.
Jan, Nový Jičín, 29.07.2015
Parametry
Níže uvedené informace načítáme od nových produktů v e-shopu. Některé parametry, typu obsah balení, jazyky v menu apod. se proto mohou lišit.
Obecné
| Úroveň produktu | Poloprofesionál a pokročilý |
|---|
Obrazový snímač
| Formát snímače | 2/3 |
|---|
Bajonet
| Typ bajonetu | Canon EF |
|---|
Objektiv
| Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm) | 135 |
|---|---|
| Minimální ohnisková vzdálenost | 135 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 135 mm |
| Světelnost objektivu (nejkratší ohnisko) | 2 |
| Světelnost objektivu (nejdelší ohnisko) | 2 |
| Maximální clona (F) | 32 |
| Konstrukce objektivu | 10 členů / 8 skupin |
| Stabilizátor obrazu | Ne |
| Typ sluneční clony | ET-78II (součást balení) |
| Délka objektivu | 112 mm |
| Počet lamel clony | 8 |
| Vhodný pro žánr | Portréty, Sport, Reportáže, Móda, Street foto, Koncerty, Produktová fotografie |
| Rozdělení podle ohniska | Teleobjektiv |
| Vhodný pro formát snímače | Full Frame |
| Typ objektivu | Pevný |
Ostření
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 91,5 cm |
|---|
Fyzikální specifikace
| Průměr filtru | 72 mm |
|---|---|
| Hmotnost | 750 g |
| Odolnost | Utesnění proti prachu a vlhkosti |
Ostatní
| Značka | Canon |
|---|
Doporučené příslušenství
Související články s Canon EF 135 mm f/2,0 L USM použitý objektiv
Související články s Canon EF 135 mm f/2,0 L USM použitý objektiv
Novinky ve světě fotografie a videa | Květen 2026
Květnové novinky bedlivě sledujeme a vybíráme z nich to nejzajímavější. Sledujeme dění za vás a vybíráme jen to, co má reálný dopad: technicky pokročilé produkty, zajímavé posuny ve funkcích nebo…
KLAUDIE MORAVCOVÁ • 15. 5. 2026 v 14:09

Představujeme nové foto/video bezzrcadlovky Canon EOS R6 V a Sony Alpha A7R VI
Tak jako každé jaro, i to letošní je ve znamení novinek. Jednotliví výrobci foto a videotechniky postupně představují nové přírůstky do svých stájí a pozadu nezůstávají ani přední hráči, jimiž jsou…
MARTIN LUKEŠ • 13. 5. 2026 v 16:01

Užijte si léto s Canonem a získejte zpět až 22 500 Kč
Využijte jedinečnou letní nabídku a získejte za nákup vybrané techniky Canon až 22 500 Kč zpět na váš bankovní účet. Stačí si pořídit vybraný produkt v období od 13. dubna do 31. července 2026 a…
13. 4. 2026 v 9:47

Novinky ve světě fotografie a videa | Únor 2026
Ve světě foto a video techniky se neustále objevují nové produkty a technologie. Zorientovat se v nich není vždy jednoduché. Proto pro vás novinky průběžně sledujeme a vybíráme ty, které skutečně…
KLAUDIE MORAVCOVÁ • 6. 2. 2026 v 10:31

Dotazy k Canon EF 135 mm f/2,0 L USM použitý objektiv
Expert Megapixelu
Martin Plíva




























Komentáře