2439C005
zkopírováno do schránky
054296
zkopírováno do schránky
Objektiv
Canon EF-M 32 mm f/1,4 STM
- Stabilizátor obrazu: Ne
- Vhodný pro formát snímače: APS-C
- Průměr filtru: 43 mm
Sháníte Canon EF-M 32 mm f/1,4 STM?
„Canon EF-M 32 mm f/1,4 STM“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 29.02.2024
a nebo
nás kontaktujte,
poradíme vám
Vlastníte Canon EF-M 32 mm f/1,4 STM?
Víte, že ho můžete u nás prodat až za 2 820 Kč a ušetřit tak na novém fotoaparátu?
Alternativy k již neprodávanému Canon EF-M 32 mm f/1,4 STM
Alternativy k již neprodávanému Canon EF-M 32 mm f/1,4 STM
Sigma 30 mm f/1,4 DC DN Contemporary pro Sony E
4.881 (42×)
9 390 Kč
Cena se slevovým poukazem 8 451 Kč
Praha
Komunardů 42, Holešovice
Brno
Čechyňská 547/5
Ostrava
28. října 960/178

Sleva s kódem 939 Kč
Sigma 24-70 mm f/2,8 DG OS HSM Art pro Canon
5 (2×)
36 390 Kč
Cena se slevovým poukazem 32 751 Kč

Sleva s kódem 3 639 KčProtiúčetBonus 10 %
Canon EF 24-105 mm f/4 L IS II USM
4.5 (14×)
37 990 Kč

Sony 35 mm f/1,8 OSS SEL - zpětná sleva 1 250 Kč
4.6667 (9×)
10 990 Kč
Praha
Komunardů 42, Holešovice
Brno
Čechyňská 547/5
Ostrava
28. října 960/178

Studentský cashback 1 250 Kč

Canon EF-M 32 mm f/1,4 STM
Hlídat dostupnost Canon EF-M 32 mm f/1,4 STM použitý objektiv v bazaru
Hlídat dostupnost Canon EF-M 32 mm f/1,4 STM použitý objektiv v bazaru
Ukázkové snímky
Parametry
Canon EF-M 32mm f/1,4 STM - Diskrétní pevný objektiv nabízející perspektivu lidského oka - ohnisková délka objektivu Canon EF-M pro fotoaparáty s APS-C senzorem poskytuje odpovídající ekvivalent 51,2 mm. Jasná f / 1,4 clona vyniká za slabých světelných podmínek a také umožňuje větší kontrolu nad hloubkou pole pro izolaci předmětu pomocí selektivního zaostření. Jeden asférický prvek snižuje zkreslení a sférickou aberaci pro lepší ostrost a přesné vykreslení. Povrch Super Spectra byl aplikován, aby se minimalizovalo osvětlení objektivu a duchů pro větší kontrast a barevnou věrnost při práci za silných světelných podmínek. Střídavý motor STM pro převodové ústrojí nabízí rychlý, tichý, hladký a přesný výkon autofokusu, který je ideální pro nahrávání i statické fotografování. Kruhová sedmilistá clona přispívá k příjemnému bokeh. Tiché automatické zaostřování a největší zvětšení ve své třídě. Nejkratší zaostřovací vzdálenost je 23 cm, zvětšení 0,25x je dokonce největším ve své třídě – to vše umožňuje fotografovi zabrat skutečný detail.
Obecné
| Úroveň produktu | Začátečník a rodina |
|---|
Obrazový snímač
| Formát snímače | 2/3 |
|---|---|
| Crop faktor | 1,6 x |
Bajonet
| Typ bajonetu | Canon EF-M |
|---|
Objektiv
| Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm) | 51,2 |
|---|---|
| Minimální ohnisková vzdálenost | 32 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 32 mm |
| Světelnost objektivu (nejkratší ohnisko) | 1,4 |
| Světelnost objektivu (nejdelší ohnisko) | 1,4 |
| Maximální clona (F) | 16 |
| Konstrukce objektivu | 14 členů / 8 skupin |
| Stabilizátor obrazu | Ne |
| Typ sluneční clony | ES-60 |
| Délka objektivu | 56,5 mm |
| Počet lamel clony | 7 |
| Vhodný pro žánr | Portréty, Reportáže, Street foto, Koncerty |
| Rozdělení podle ohniska | Základní |
| Vhodný pro formát snímače | APS-C |
| Typ objektivu | Pevný |
Ostření
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 23 cm |
|---|
Fyzikální specifikace
| Průměr filtru | 43 mm |
|---|---|
| Hmotnost | 235 g |
Ostatní
| Číslo produktu | 2439C005 |
|---|---|
| Značka | Canon |
Foťte úchvatné snímky pomocí filtrů
Foťte úchvatné snímky pomocí filtrů
Podívejte se, jak filtr ovlivní výslednou fotografii.
- Polarizační filtr, ukázka 1
- Polarizační filtr, ukázka 2
- Polarizační filtr, ukázka 3
- Polarizační filtr, ukázka 4
- Polarizační filtr, ukázka 5
- Polarizační filtr, ukázka 6
- Polarizační filtr, ukázka 7
- Polarizační filtr, ukázka 8
- Přechodový filtr, ukázka 1
- Přechodový filtr, ukázka 2
- Přechodový filtr, ukázka 3
- Neutrální filtr, ukázka 1
- Neutrální filtr, ukázka 2
- Neutrální filtr, ukázka 3
Polarizační filtr, ukázka 1
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 2
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 3
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 4
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 5
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 6
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 7
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 8
Bez filtru
S filtrem
Přechodový filtr, ukázka 1
Bez filtru
S filtrem
Přechodový filtr, ukázka 2
Bez filtru
S filtrem
Přechodový filtr, ukázka 3
Bez filtru
S filtrem
Neutrální filtr, ukázka 1
Bez filtru
S filtrem
Neutrální filtr, ukázka 2
Bez filtru
S filtrem
Neutrální filtr, ukázka 3
Bez filtru
S filtrem
Doporučené filtry
Doporučené příslušenství
Doporučujeme
Čistící sady / balónky / Lenspeny
Krytky objektivu
Použité filtry
Další produkty
Kompatibilní fotoaparáty s objektivem Canon EF-M 32 mm f/1,4 STM
Seznam kompatibilních fotoaparátů s tímto objektivem.
Canon EOS M tělo

Canon EOS M10 tělo

Canon EOS M100 tělo

Canon EOS M200 + 15-45 mm Live Streaming Kit

Canon EOS M200 tělo

Canon EOS M3 tělo

Canon EOS M5 tělo

Canon EOS M50 Mark II Premium Live Stream Kit

Canon EOS M50 Mark II tělo

Canon EOS M50 Mark II Vlogger Kit

Canon EOS M50 tělo

Canon EOS M6 mark II tělo

Canon EOS M6 tělo

Přepočet ohniskových vzdáleností
Přepočet ohniskových vzdáleností
| Crop faktor fotoaparátu: | - |
| Skutečná ohnisková vzdálenost: | 32 mm |
| Ekvivalentní ohnisková vzdálenost: | - |
| Typ objektivu: | pevné ohnisko |
| Diagonální úhel záběru: | - |
| Přepočteno na filmové políčko: | - |
Související články s Canon EF-M 32 mm f/1,4 STM
Související články s Canon EF-M 32 mm f/1,4 STM
Jak se s foťákem dostat až na stage? Hostem Megapodcastu je Pavla Hartmanová
Zářící reflektory, burácející davy a adrenalin, který by se dal krájet. Pro většinu fanoušků zážitek, který končí posledním přídavkem, pro Pavlu Hartmanovou její parvidelná kancelář. Jaké to je, stát…
23. 4. 2026 v 11:27

Užijte si léto s Canonem a získejte zpět až 22 500 Kč
Využijte jedinečnou letní nabídku a získejte za nákup vybrané techniky Canon až 22 500 Kč zpět na váš bankovní účet. Stačí si pořídit vybraný produkt v období od 13. dubna do 31. července 2026 a…
13. 4. 2026 v 9:47

Komunikace mezi fotografem a modelkou | Megapodcast s Barborou Biňovcovou
Dnešním hostem Megapodcastu byla modelka, fotografka a budoucí psychoterapeutka Barbora Biňovcová. V rozhovoru nám prozradila, jak všechny tyto role spojuje ve svém umění, jak vzniká nápad na…
5. 3. 2026 v 12:42

Novinky ve světě fotografie a videa | Únor 2026
Ve světě foto a video techniky se neustále objevují nové produkty a technologie. Zorientovat se v nich není vždy jednoduché. Proto pro vás novinky průběžně sledujeme a vybíráme ty, které skutečně…
KLAUDIE MORAVCOVÁ • 6. 2. 2026 v 10:31

Dotazy k Canon EF-M 32 mm f/1,4 STM
Expert Megapixelu
Martin Plíva


































Komentáře
Dobrý den, Canon bude o něco ostřejší a bude produkovat míň aberace než Sigma. Sigma bude podávat barvy víc studeněji s větším kontrastem a Canon spíš produkuje více teplejší barvy s menším kontrastem.
Prodejce Megapixel.cz, Jiří Špelda, 19. 10. 2023 |Canon EF-M 32 mm f/1,4 STM |Reagovat
C
Dobrý den,
oč je lepší tento objektiv, než obdobný, ale lacinější SIGMA 30 mm f/1,4 DC DN Contemporary pro Canon EF-M?
Děkuji
Cedrik, 17. 10. 2023 |Canon EF-M 32 mm f/1,4 STM |Reagovat