062349
zkopírováno do schránky
Použitý objektiv
Canon EF-S 10-22mm f/3,5-4,5 USM bazar
- Typ bajonetu: Canon EF-S
- Rozdělení podle ohniska: Širokoúhlý
- Stav zboží: Použité
- Značka: Canon
Sháníte Canon EF-S 10-22mm f/3,5-4,5 USM bazar?
„Canon EF-S 10-22mm f/3,5-4,5 USM bazar“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 24.08.2019

Canon EF-S 10-22mm f/3,5-4,5 USM bazar
Níže uvedené informace načítáme od nových produktů v e-shopu. Některé parametry, typu obsah balení, jazyky v menu apod. se proto mohou lišit.
Recenze a hodnocení, ukázkové snímky
Celkové hodnocení
Megapixelu
Pokud se poohlížíte po nižší třídě extrémně širokoúhlého objektivu pro svůj APS-C Canon a požadujete kompaktní velikost, může být tento objektiv vhodným řešením . EF-S 10 - 22 je, jak už napovídá označení bajonetu, primárně určen pro menší senzory. S ohniskem 16 -35 mm (přepočtu na kinofilm)…
Celkové hodnocení
zákazníků
Ověřený zákazník
Hodnotit mohou jen zákazníci, kteří produkt zakoupili.
Zlatka, Brno, 03.03.2023
Parametry
Níže uvedené informace načítáme od nových produktů v e-shopu. Některé parametry, typu obsah balení, jazyky v menu apod. se proto mohou lišit.
Obecné
| Úroveň produktu | Poloprofesionál a pokročilý |
|---|
Obrazový snímač
| Formát snímače | 2/3 |
|---|---|
| Crop faktor | 1,6 x |
Bajonet
| Typ bajonetu | Canon EF-S |
|---|
Objektiv
| Optický zoom | 2,2 x |
|---|---|
| Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm) | 16-35,2 |
| Minimální ohnisková vzdálenost | 10 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 22 mm |
| Maximální clona (F) | 22 |
| Konstrukce objektivu | 13 členů / 10 skupin |
| Stabilizátor obrazu | Ne |
| Typ sluneční clony | EW-83E (není součástí balení) |
| Délka objektivu | 89,8 mm |
| Počet lamel clony | 6 |
| Vhodný pro žánr | Krajina, Architektura / Interiér |
| Rozdělení podle ohniska | Širokoúhlý |
| Vhodný pro formát snímače | APS-C |
| Typ objektivu | Zoom |
Ostření
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 24 cm |
|---|
Fyzikální specifikace
| Průměr filtru | 77 mm |
|---|---|
| Hmotnost | 385 g |
Ostatní
| Značka | Canon |
|---|
Doporučené příslušenství
Doporučujeme

Canon sluneční clona EW-83E pro 16-35mm f/2.8 L, 17-40 mm f/4 L a 10-22mm f/3,5-4,5
990 Kč
Čistící sady / balónky / Lenspeny
Držáky / příslušenství k systémovým filtrům
Krytky objektivu
Další produkty
Další kusy Canon EF-S 10-22 mm f/3,5-4,5 USM použitý objektiv v bazaru
Další kusy Canon EF-S 10-22 mm f/3,5-4,5 USM použitý objektiv v bazaru
Související články s Canon EF-S 10-22 mm f/3,5-4,5 USM použitý objektiv
Související články s Canon EF-S 10-22 mm f/3,5-4,5 USM použitý objektiv
Užijte si léto s Canonem a získejte zpět až 22 500 Kč
Využijte jedinečnou letní nabídku a získejte za nákup vybrané techniky Canon až 22 500 Kč zpět na váš bankovní účet. Stačí si pořídit vybraný produkt v období od 13. dubna do 31. července 2026 a…
předevčírem v 9:47

Novinky ve světě fotografie a videa | Únor 2026
Ve světě foto a video techniky se neustále objevují nové produkty a technologie. Zorientovat se v nich není vždy jednoduché. Proto pro vás novinky průběžně sledujeme a vybíráme ty, které skutečně…
KLAUDIE MORAVCOVÁ • 6. 2. 2026 v 10:31

Novinky ve světě fotografie a videa | Listopad 2025
Listopadové novinky bedlivě sledujeme a vybíráme z nich to nejzajímavější. Nemusíte se tak prodírat množstvím tiskových zpráv a novinek ze všech stran. Sledujeme dění za vás a vybíráme jen to, co má…
KLAUDIE MORAVCOVÁ • 7. 11. 2025 v 11:07

Zimní cashback Canon: získejte zpětnou slevu až 17 500 Kč
Pořiďte si novou výbavu od Canonu nebo si ji doplňte o nové produkty a ušetřete! Zakupte si vybrané produkty v období od 20. 10. 2025 do 31. 1. 2026, zaregistrujte je a získejte zimní cashback až 17…
ŽANETA SIKOROVÁ • 17. 10. 2025 v 11:06

Dotazy k Canon EF-S 10-22 mm f/3,5-4,5 USM použitý objektiv
Expert Megapixelu
Martin Plíva































Komentáře