061538
zkopírováno do schránky
Použitý objektiv
Canon EF-S 18-55mm f/3,5-5,6 IS STM bazar
- Typ bajonetu: Canon EF-S
- Rozdělení podle ohniska: Základní
- Stav zboží: Použité
- Značka: Canon
Sháníte Canon EF-S 18-55mm f/3,5-5,6 IS STM bazar?
„Canon EF-S 18-55mm f/3,5-5,6 IS STM bazar“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 09.06.2019
Kontaktujte nás, poradíme vám

Canon EF-S 18-55mm f/3,5-5,6 IS STM bazar
Níže uvedené informace načítáme od nových produktů v e-shopu. Některé parametry, typu obsah balení, jazyky v menu apod. se proto mohou lišit.
Hodnocení, ukázkové snímky
Celkové hodnocení
zákazníků
Ověřený zákazník
Hodnotit mohou jen zákazníci, kteří produkt zakoupili.
Dagmar, Horní Újezd, 04.02.2019
Parametry
Níže uvedené informace načítáme od nových produktů v e-shopu. Některé parametry, typu obsah balení, jazyky v menu apod. se proto mohou lišit.
Obrazový snímač
| Formát snímače | 2/3 |
|---|
Bajonet
| Typ bajonetu | Canon EF-S |
|---|
Objektiv
| Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm) | 29-88 |
|---|---|
| Minimální ohnisková vzdálenost | 18 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 55 mm |
| Maximální clona (F) | 38 |
| Konstrukce objektivu | 13 členů / 11 skupin |
| Stabilizátor obrazu | Ano |
| Délka objektivu | 75 mm |
| Počet lamel clony | 7 |
| Rozdělení podle ohniska | Základní |
| Vhodný pro formát snímače | APS-C |
Ostření
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 25 cm |
|---|
Fyzikální specifikace
| Průměr filtru | 58 mm |
|---|---|
| Hmotnost | 205 g |
Ostatní
| Značka | Canon |
|---|
Doporučené příslušenství
Související články s Canon EF-S 18-55mm f/3,5-5,6 IS STM použitý objektiv
Související články s Canon EF-S 18-55mm f/3,5-5,6 IS STM použitý objektiv
Užijte si léto s Canonem a získejte zpět až 22 500 Kč
Využijte jedinečnou letní nabídku a získejte za nákup vybrané techniky Canon až 22 500 Kč zpět na váš bankovní účet. Stačí si pořídit vybraný produkt v období od 13. dubna do 31. července 2026 a…
13. 4. 2026 v 9:47

Novinky ve světě fotografie a videa | Únor 2026
Ve světě foto a video techniky se neustále objevují nové produkty a technologie. Zorientovat se v nich není vždy jednoduché. Proto pro vás novinky průběžně sledujeme a vybíráme ty, které skutečně…
KLAUDIE MORAVCOVÁ • 6. 2. 2026 v 10:31

Novinky ve světě fotografie a videa | Listopad 2025
Listopadové novinky bedlivě sledujeme a vybíráme z nich to nejzajímavější. Nemusíte se tak prodírat množstvím tiskových zpráv a novinek ze všech stran. Sledujeme dění za vás a vybíráme jen to, co má…
KLAUDIE MORAVCOVÁ • 7. 11. 2025 v 11:07

Zimní cashback Canon: získejte zpětnou slevu až 17 500 Kč
Pořiďte si novou výbavu od Canonu nebo si ji doplňte o nové produkty a ušetřete! Zakupte si vybrané produkty v období od 20. 10. 2025 do 31. 1. 2026, zaregistrujte je a získejte zimní cashback až 17…
ŽANETA SIKOROVÁ • 17. 10. 2025 v 11:06

Dotazy k Canon EF-S 18-55mm f/3,5-5,6 IS STM použitý objektiv
Expert Megapixelu
Martin Plíva























Komentáře