PN: 9443A026AA, ID: 006790

Digitální zrcadlovka Canon EOS 1Ds Mark II

 • Formát snímače: Full Frame / FX
 • Rozlišení: 16,7 Mpx
 • Rychlost sériového snímání: 4 sn./s

Sháníte Canon EOS 1Ds Mark II?

„Canon EOS 1Ds Mark II“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Vlastníte Canon EOS 1Ds Mark II?

Začít s výkupem

Zrcadlovka určená pro profesionální ateliérové fotografie s obrazovým snímačem CMOS o velikosti kin. políčka s rozlišením 16,7 Mpx, rozsah ISO 100–1600, 4 snímky/s, 45 bodů AF, LCD 2", paměťové karty Compact Flash I a II, SD, konektory - USB, FireWire. Produktová sekce: Digitální zrcadlovky Canon

Alternativy k již neprodávanému Canon EOS 1Ds Mark II

Naši zákazníci nejčastěji zvažují tyto alternativy k Canon EOS 1Ds Mark II

Parametry a popis

Společnost Canon má svoji novou vlajkovou loď: 16,7megapixelovou digitální zrcadlovku EOS-1Ds Mark II s obrazovým snímačem velikosti celého políčka 35mm filmu.

Fotoaparát EOS-1Ds Mark II, vybavený 16,7megapixelovým celopolíčkovým obrazovým snímačem CMOS, 36 x 24 mm, zhotovuje snímky s nepřekonatelným barevným podáním a dynamickým rozsahem. Má dostatečné rozlišení ke zhotovení souborů odpovídajících po převodu 50 MB nekomprimovaného formátu TIFF se 24bitovou barevnou hloubkou, jež lze nyní považovat za standardní velikost akceptovatelnou předními mezinárodními fotoagenturami a obrazovými databankami.

Nástupce oceňovaného 11,1megapixelového fotoaparátu EOS-1Ds je vybaven obrazovým procesorem Canon DIGIC II druhé generace a je schopen zhotovovat v jednom sledu rychlostí 4 snímky za sekundu až 32 snímků formátu JPEG, resp. 11 snímků formátu RAW. Volitelný bezdrátový adaptér zajišťuje vysokorychlostní bezdrátové LAN připojení IEEE802.11b/g a podporu pro 100Mb drátovou síť LAN.

Kromě vrozených výhod digitálu, jakými jsou možnost okamžité distribuce a eliminace nákladů na film, osloví přístroj svojí flexibilitou 35mm zrcadlovek EOS mnohé ateliérové fotografy. Je to poprvé, kdy se obrazová kvalita středního formátu kombinuje s přístupem k celosvětově nejrozšířenější řadě profesionálních objektivů pokrývající rozsah ohniskových vzdáleností 14 až 1200 mm.

Výčet z klíčových specifikací fotoaparátu:
16,7megapixelový obrazový snímač CMOS velikosti plného políčka, 36 x 24 mm
0,3sekundový spouštěcí čas a výkonnost 4 snímky za sekundu
Citlivost ISO 100–1600, rozšiřitelná na L:50 a H:3200.
Software Digital Photo Professional v1.5 pro zpracování RAW snímků s podporou barevných prostorů sRGB, Adobe RGB a wide gamut RGB plus různé separační simulace standardu CMYK pro Evropu, Severní Ameriku a Japonsko
Rozhraní Hi-Speed FireWire a Video out pro úplnou připojitelnost
Duální vysokorychlostní sloty pro karty SD a CF/CF-II (podpora karet větších než 2 GB)
Úplná kompatibilita se všemi objektivy EF a blesky Speedlite řady EX
2,0” LCD obrazovka se 230 000 pixely, zoom přehrávání 1,5 až 10x
Současné fotografování ve formátu RAW a JPEG
Životnost akumulátoru – přibl. 1200 snímků při 20 °C, 800 při 0 °C – podle testovacích standardů CIPA

Nepřekonatelná kvalita snímků
Celopolíčkový 16,7megapixelový senzor má zabudován nízkopásmový filtr pro potlačení falešných barev a efektu moaré, ke kterým může docházet při fotografování objektů s jemnou pravidelnou strukturou, např. textilií. Procesor DIGIC II druhé generace zajišťuje 0,3sekundový spouštěcí čas, rychlé souvislé fotografování a současný záznam ve formátech RAW a JPEG. K jeho přednostem patří rovněž zdokonalené algoritmy zpracování obrazu ke zlepšení vyvážení bílé, automatické expozice a celkové kvality obrazu. Fotografové mohou volit mezi 4 rozlišeními a 10 kvalitativními úrovněmi pro snímky JPEG. Fotoaparát EOS?1Ds Mark II podporuje barevné prostory sRGB a Adobe RGB a uživatelem nastavitelné úrovně saturace a tónů, dále nabízí pět přednastavených a dvě uživatelem definované barevné matice. Při zpracovávání souborů RAW snímku softwarem Digital Photo Professional je rovněž dostupný barevný prostor Wide Gamut RGB. Odchylka vyvážení bílé (WB) je korigovatelná +/- 9 úrovněmi ve směru modrá/jantarová i purpurová/zelená, navíc fotoaparát podporuje posouvání WB až +/- 3 úrovně.

Flexibilita zrcadlovky v ateliéru
Fotografové přecházející na systém Canon EOS získají přístup k více než 60 objektivům EF včetně výsuvného a výkyvného objektivu, makroobjektivu, superteleobjektivu a objektivů se stabilizací obrazu (IS). Fotoaparát EOS-1Ds Mark II je kompatibilní se všemi zábleskovými jednotkami Speedlite řady EX, zahrnující i dva blesky pro makrofotografování, a také s bezdrátovými zábleskovými řešeními typu nadřízená/podřízená jednotka. Pro fotografy, kteří rádi fotografují s vertikální orientací hledáčku nabízenou některými středně formátovými fotoaparáty, je k dispozici volitelný úhlový hledáček C pro otočení zorného pole hledáčku o 90°.

Okamžitý bezdrátový přenos snímků
S volitelným adaptérem pro bezdrátovou komunikaci LAN zapojeným do rozhraní fotoaparátu IEEE1394/Firewire mohou fotografové pracovat doslova nespoutaně - velké celopolíčkové RAW soubory se automaticky v několika sekundách přenesou do lokální sítě ateliéru . Bezdrátový adaptér LAN podporuje standardy bezdrátových sítí IEEE802.11b a IEEE802.11g a je rovněž vybaven konektorem pro 100Mb drátovou síť Ethernet pro automatický a okamžitý přenos do jakékoli dálkové nebo lokální sítě. Systém podporuje rozsáhlou řadu hlavních bezdrátových síťových kódovacích a zabezpečovacích funkcí.

Přednosti snímače CMOS
Snímač CMOS fotoaparátu EOS-1Ds Mark II nabízí nízké úrovně šumu a špičkový dynamický rozsah (kapacita pro zaznamenání subtilní tonální gradace ve stinných, středotónových i výrazných oblastech) na rozdíl od snímačů u jiných digitálních fotoaparátů. Společnost Canon je jediným výrobcem fotoaparátů s dlouhodobými významnými investicemi do výzkumu a vývoje obrazových snímačů. Výsledná technologie obrazových snímačů CMOS, jíž jsou vybaveny její digitální zrcadlovky, je klíčovou konkurenční předností Canon. Snímače CMOS tvořily základ dlouhé řady oceňovaných fotoaparátů, včetně EOS-1Ds a EOS 10D. Díky silné pozici ve vývoji snímačů mohla společnost Canon v tomto roce představit již třetí novinku v oblasti obrazových snímačů CMOS. První komerčně uplatněná technologie obrazových snímačů Canon vytvořila základy systému automatického zaostřování EOS v roce 1987; technologie CMOS se jako první objevila v roli technologie pro obrazový snímač v roce 2000 u fotoaparátu EOS D30.

Zpracování RAW
S fotoaparátem je dodáván software Digital Photo Professional v.1.5 pro vysokorychlostní zpracování bezeztrátových souborů RAW. Zpracování pomocí Digital Photo Professional je přibl. 6x rychlejší než pomocí utility File Viewer Utility, dodávané s fotoaparátem EOS-1Ds. Umožňuje zobrazování v reálném čase a okamžité uplatnění úprav snímků a zahrnuje široké spektrum editačních funkcí snímků ve formátu RAW, TIFF nebo JPEG, kterými lze řídit proměnné, jako jsou vyvážení bílé, dynamický rozsah, kompenzace expozice a barevný tón. Podporovány jsou barevné prostory sRGB, Adobe RGB a Wide Gamut RGB a profil ICC (International Color Consortium) je automaticky připojován k RAW snímkům konvertovaných do formátu TIFF nebo JPEG. To umožňuje zobrazovat snímky v plné barevnosti v softwarových aplikacích, jež podporují profily ICC, např. v Adobe Photoshop. Zpracování změn různých parametrů je možné nyní provádět dávkově, nikoli postupně – tím se významně zvyšuje účinnost při aplikování více změn na stejné snímky. Nová verze softwaru Digital Photo Professional umožňuje také simulovat separaci CMYK snímků založených na tiskových oborových standardech Japonska, Evropy a USA.
TYP A HLAVNÍ KOMPONENTY
Typ CMOS 36 x 24 mm
Efektivní pixely Přibl. 16,7 M
Celkem pixelů Přibl. 17,2 M
Poměr stran obrazu 3 : 2
Nízkopásmový filtr Vestavěný/fixní
Typ barevného filtru Primární barvy
OBRAZOVÝ PROCESOR
Typ DIGIC II
OBJEKTIV
Objímka pro objektiv EF (kromě objektivů EF-S )
Ohnisková vzdálenost 1,0x zvětšení s nasazeným objektivem EF
ZAOSTŘOVÁNÍ
Typ TTL-AREA-SIR se CMOS snímačem
Systém AF body 45 bodů AF (plošný AF)
Režimy zaostřování Inteligentní AF
Jednosnímkový AF
Pracovní rozsah AF EV 0,0–18 (při 20 °C, ISO100)
Výběr bodu AF Automatický výběr, ruční výběr, výchozí pozice (přepnutí na registrovaný bod AF)
Pomocné světlo AF Emitované volitelným bleskem Speedlite pro fotoaparáty EOS
Zobrazení vybraného bodu AF Superimponovaný v hledáčku
Prediktivní automatické zaostřování Ano
Blokování AF Zablokováno při stisknutí spouště do poloviny v režimu Jednosnímkový AF
Ruční zaostřování Volitelné na objektivu
NASTAVENÍ EXPOZICE
Režim měření "Měření TTL při max. rozevření clony s 35zónovým SPC
Měření TTL při max. rozevření clony s 21zónovým SPC
(1) Poměrové měření (svázáno s libovolným bodem AF)
(2) Částečné měření (přibl. 8,5 % hledáčku uprostřed)
(3) Bodové měření:
Centrované bodové měření (přibl. 2,4 % hledáčku uprostřed)
Bodové měření svázané s bodem AF (přibl. 2,4 % hledáčku)
Vícebodové/bodové měření (max. 8 měřicích položek)
(4) Celoplošené měření se zdůrazněným středem
Rozsah měření EV 0–20 (při 20 °C s objektivem 50 mm f/1.4, ISO100)
Blokovaní AE Auto: Pracuje v režimu Jednosnímkový AF s poměrovým měřením při dosažení zaostření Ruční: Tlačítkem blokování AE ve všech režimech měření
Kompenzace expozice +/-3 EV s krokem nastavení 1/3 (lze kombinovat s AEB)
AEB "+/-3 EV s krokem 1/3 Možnost nastavování s 1/2 krokem pomocí C.Fn-06-2. Metody posouvání:
.1. Rychlostí závěrky nebo clonou
2. Citlivostí ISO"
Ekvivalent citlivosti ISO 100–1600 (s krokem 1/3) citlivost ISO lze rozšířit na L: 50 nebo H: 3200 (prostřednictvím nabídky fotografování)
ZÁVĚRKA
Typ závěrky Elektronicky řízená závěrka ve fokální rovině
Rychlost závěrky 30–1/8000 s (s krokem 1/3), Bulb,
Spoušť závěrky Elektromagnetická spoušť s jemným stiskem
VYVÁŽENÍ BÍLÉ
Typ Automatické vyvážení bílé obrazovým snímačem
Nastavení Auto, Denní světlo, Stín, Zataženo, Žárovka, Zářivka, Blesk, Uživatelské nastavení, Nastavení teploty chromatičnosti, Osobní WB, (celkem 10 nastavení)
Kompenzace vyvážení bílé:
1. Modrá/jantarová +/-9
2. Purpurová/zelená +/-9."
Osobní vyvážení bílé Zaregistrovat lze až 3 osobní nastavení vyvážení bílé
Posouvání vyvážení bílé "+/-3 kroky s plným krokem nastavení
Metoda:
1. Modrá/jantarová
2.Purpurová/zelená
3 posouvané snímky při jednom stisknutí spouště"
BAREVNÁ MATICE
Typ "5 typů barevného prostoru: 4x sRGB, Adobe RGB. 2x uživatelem volitelné"
HLEDÁČEK
Hledáček Pětihranol
Pokrytí (vertikální/horizontální) Přibl. 100 % (pro JPEG snímky)
Zvětšení 0,7x
Bod oka 20 mm
Dioptrická korekce -3 až +1 D
Matnice Vyměnitelná (9 typů) Standardní matnice Ec-CIII
Zrcadlo Polopropustné zrcadlo s rychlým návratem (propustnost : odrazný poměr: 37 : 63, s objektivem EF1200 mm f5.6 nebo s kratší ohniskovou vzdáleností bez ořezání)
Informace zobrazované v hledáčku Informace o AF (body AF, potvrzovací světlo zaostření), informace o expozici (rychlost závěrky, clonové číslo, ruční expozice, rozsah měření, citlivost ISO, expoziční úroveň, expoziční varování), informace o blesku (připravenost blesku, blesk FP, blokování FE, úroveň zábleskové expozice), formát JPEG, počet zbývajících snímků, informace o CF kartě, kompenzace vyvážení bílé
Prohlížení hloubky ostrosti Ano
Závěrka okuláru Vestavěná
BLESK
Režimy E-TTL II, automatický blesk, ruční měření
Patice pro příslušenství/zdířka PC Ano/Ano
Rychlost X-sync 1/250 s
Redukce jevu červených očí  
Kompenzace zábleskové expozice +/-3 EV s krokem nastavení 1/3 s blesky Speedlite řady EX
Posouvání zábleskové expozice Ano
Blokování zábleskové expozice Ano
Synchronizace na druhých lamelách závěrky Ano
Dosah vestavěného blesku  
Směrné číslo (ISO 100, m)  
Externí blesk E-TTL II s blesky Speedlite řady EX, podpora více bezdrátových zábleskových jednotek
LCD MONITOR
Monitor 2.0" TFT, přibl. 230 000 pixelů
Pokrytí Přibl. 100 % (pro JPEG snímky)
Jas Nastavitelné v pěti úrovních
FOTOGRAFOVÁNÍ
Režimy Program AE, AE s prioritou závěrky, AE s prioritou clony, Ruční nastavení
Fotografické efekty Monochromatický režim (volitelný z nabídky Shooting) s volbami pro filtry a tónovací efekty
Režimy řízení Po snímcích/Souvislé
Souvislé fotografování (2) Max. přibl. 4 snímky/s (rychlost udržována pro 32 snímků (JPEG), 11 snímků (RAW)) (2)
ZÁZNAMOVÉ PIXELY/KOMPRESE
Velikost snímku "(LF) 4992 x 3328, (M1) 3600 x 2400, (M2) 3072 x 2048, (S) 2496 x 1664, (RAW) 4992 x 3328 "
Komprese JPEG (1–10 nastavení, uživatelem vybíratelné), RAW (Canon RAW 2. vydání)
FORMÁT SOUBORU
Formát nepohyblivých snímků JPEG (vyhovuje standardu Exif 2.21 [Exif Print])/Design typu systém souborů pro fotoaparáty (2.0), vyhovuje DPOF (Digital Print Order Format), verze 1.1
Současné nahrávání ve formátech RAW+JPEG Ano
Číslování souborů 1. Číslování podle pořadí
2. Automatický reset
3. Ruční reset
Parametry zpracování 3 parametry ve 3 sadách
Složky Možnost vytváření a výběru složek
Zvukové soubory WAVE (monofonní)
PŘÍMÝ TISK
Tiskárny Canon Kompaktní tiskárny fotografií Canon a tiskárny PIXMA podporující PictBridge
PictBridge Ano
DALŠÍ FUNKCE
Uživatelské funkce 20 uživatelských funkcí s 65 nastaveními
Osobní funkce 27
Karta IPTC Ano
Zvuková poznámka Až 30 s na snímek
Odolnost vůči vodě/prachu Ano
Osvětlení LCD panelu (EL) Ano
Inteligentní senzor orientace Ano
Histogram "Jas: Ano RGB: Ano"
Zoom při přehrávání 1.5–10x
Formáty zobrazování (1) Jeden snímek s informacemi
(2) Jeden snímek
(3) Index se 4 snímky
(4) Index s 9 snímky
(5) Zvětšené zobrazování
Ochrana před smazáním snímků Ochrana před smazáním jednoho snímku, všech snímků ve složce nebo všech snímků na paměťové kartě může být použita nebo zrušena najednou
Smazání snímku Po snímcích, všechny ve složce, všechny na kartě
Samospoušť Přibl. 2sekundová nebo 10sekundová
Kategorie nabídek (1) Nabídka nahrávání
(2) Nabídka přehrávání
(3) Nabídka nastavení
(4) Nabídka uživatelských/osobních funkcí
Jazyky nabídky Angličtina, němčina, francouzština, holandština, dánština, finština, italština, norština, švédština, španělština, zjednodušená čínština, japonština.
Aktualizace mikroprogramového vybavení Možnost aktualizace uživatelem
ROZHRANÍ
Počítač IEEE 1394 (dodáváno se 4kolíkovým vyčleněným kabelem), USB 1.1 (Mini-B, PTP)
Další Videovýstup (PAL/NTSC)
PAMĚŤOVÁ KARTA
Typ CompactFlash, typ I/II (kompatibilní s Microdrive) (3), karta SD
PODPOROVANÝ OPERAČNÍ SYSTÉM
Počítač Windows 98 (včetně SE)/2000/Me/XP
Macintosh OS 9.0–9.2, OS X v10.1 až v10.3
SOFTWARE
Prohlížení a tisk EOS Viewer Utility/EOS Capture
Další PhotoStitch
Ovladače TWAIN (Windows 98/2000), WIA (Windows Me)
Manipulace se snímky Digital Photo Professional
NAPÁJENÍ
Baterie 1x Ni-MH akumulátor NP-E3, 1x baterie CR2025 pro datum a nastavení
Životnost Přibl. 1200 (při 20 °C)
Přibl. 800 (při 0 °C) (4)
Kontrola stavu nabití Automatické
Úspora energie Napájení se vypne po 1, 2, 4, 8, 15 nebo 30 min
Napájení ze sítě Napájecí adaptér DCK-E1
VOLITELNÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ
Pouzdro  
Objektivy Všechny objektivy EF (kromě objektivů EF-S)
Blesk Canon Speedlites (220EX, 380EX, 420EX, 550EX, 580EX, Kruhový makroblesk Lite, MR-14EX, Dvojitý makroblesk Lite MT-24EX, vysílač Speedlite ST-E2)
Držadlo s akumulátorem  
Dálkové ovládání/spoušť Dálkové ovládání s kontaktem typu N3
Napájení a nabíječky baterií Sada DC propojky DCK-E1, nabíječka NC-E2
FYZIKÁLNÍ SPECIFIKACE
Materiály těla Magneziová slitina
Provozní prostředí 0–40 °C, vlhkost 85 % nebo méně
Rozměry (Š x V x H) 156,0 x 157,6 x 79,9 mm
Hmotnost (pouze tělo) Přibl. 1215 g (hmotnost akumulátoru 335 g)
Obrazový snímač
Formát snímače: Full Frame / FX
Rozlišení: 16,7 Mpx
Obrazový snímač: CMOS
Poměr stran snímku: 3:2
 
Objektiv
Digitální zoom: Ne
Crop faktor: 1 x
Typ bajonetu: Canon EF
 
Zaostřování
Počet AF bodů: 1
Možnost použít předsádkové čočky: Ano
 
Nastavení expozice
Způsob měření expozice: Zónové, Středové, Bodové
Korekce expozice: ± 3 EV po 1/3 EV
ISO - minimální citlivost: 50
ISO - maximální citlivost: 3200
 
Fotografování
Expoziční režimy: P, A (Av), M, S (Tv)
Rychlost sériového snímání: 4 sn./s
 
Hledáček
Typ hledáčku: Optický
 
LCD
Velikost displeje: 2 "
Rozlišení displeje: 230000
 
Blesk
Vestavěný blesk: Ne
Možnost připojení externího blesku: Ano, hot-shoe, X kontakt (PC synch)
 
Záznam
Typ paměťového media: SD / SDHC / SDXC, CF (Compact Flash)
 
Fyzikální specifikace
Rozměry v mm: 156 x 158 x 80 mm
Hmotnost: 1500 g
 
Ostatní
Číslo produktu:9443A026AA
Značka: Canon

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Hlídat dostupnost Canon EOS 1Ds Mark II v bazaru

Přejete si hlídat dostupnost produktu Canon EOS 1Ds Mark II, přihlaste se a navštivte naši sekci bazar.

Přihlásit se

Sháníte ještě něco dalšího?

Hlídat bazar mohou pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit nebo vytvořit účet.

Bazar pro Canon EOS 1Ds Mark II

Nahoru

Komentáře (10)

Zobrazeny komentáře (13 - 4)

 • 13

  Avatar
  Reaguje na 11 | Rudolfe, zavolej mi na mobil 604215065. Mám stejný typ Canonu . Pavel Kuba.

  Kuba Pavel, 16.01.2009 | Reagovat

 • 12

  Bouška
  Reaguje na 11 | Dobrý den, tento SW bohužel neprodáváme, ale zkuste se podívat na https://self-service.canon-europe.com/cz/pages/ případně tam napište dotaz, určitě Vám nějaké vhodné řešení doporučí.

  Luděk Bouška - Megapixel, 25.04.2008 | Reagovat

 • 11

  Avatar
  Píši Vám ohledně komentářů k přísrojům značky Canon 1DS Mark II. K tomuto přístroji nelze nic vytknout,neboť je to opravdu vlajková loď,která musí být v těch s právných rukou.Mám jenom jeden problém a sice jsem potratil soft.s ovladači k přístroji,tak jsem si na netu stáhnul vše co je třeba ,ale bohužel mi to nejde.Fotil jsem přes netebok a teď mi to prostě s chází.Poraď te prosím,kde bych k přístroji Canon 1DS Mark II sehnal original,nebo náhražku sofvéru.Předem děkuji.Jestli by jste toto u Vás prodávali,tak prosím kolik by to stálo a zda bych mohl si jej hned zakoupit.Děkuji Kalčík Rudolf

  Rudolf Kalčík, 25.04.2008 | Reagovat

 • 10

  Avatar
  Poměrně zásadní informace ohledně výdrže v extrémních podmínkách.
  "Expedice Antarctica 2007 - Co fungovalo a co nikoliv" (anglicky)
  http://www.luminous-landscape.com/essays/aa-07-wor ked.shtml
  Celkem 50 fotografů s různými přístroji. Jeden jemný mrznoucí deštík a 5ks Canon 5D mrtvých (jeden se snad částečně vzpamatoval). 2ks Rebel XTi (400D) odešel LCD do věčných lovišť (to se pak fotí blbě, i když zbytek přístroje jede). Naproti tomu Canon 1Ds/MKII hodnocen velmi dobře, žádný problém.
  Účastníků používajících Nikon byla sice naprostá menšina (asi 5 lidí z těch 50, měli Nikon D200), ale nenastal ani jediný problém nebo závada.
  Pozor - je potřeba si uvědomit, že kdyby to bylo poměrově naopak (45 Nikonů a 5 Canonů), může být výsledek jiný - ale i tak je to VELMI zajímavé, obzvláště pro majitele Canon 5D, kteří se chystají do mrazu...

  Anders, 17.12.2007 | Reagovat

 • 9

  Avatar
  Děkuji Vám za vysvětlení.

  Petr, 14.08.2007 | Reagovat

 • 8

  Bouška
  Reaguje na 7 | Dobrý den, na sport a reportáže jsou určeny jiné přístroje, například http://www.megapixel.cz/canon-eos-1d-mark-iii a to především kvůli rychlosti. U EOS 1Ds je kladen důraz především na kvalitu snímků. Použít ale samozřejmě jde, jen to není ono.

  Luděk Bouška - Megapixel, 14.08.2007 | Reagovat

 • 7

  Avatar
  Dobrý den, píšete u této zrcadlovky, že je určena pro ateliérové focení. Znamená to, že není vhodná na reportáže a sport? Děkuji za odpověď.

  Petr, 14.08.2007 | Reagovat

 • 6

  Bouška
  Reaguje na 3, 4, 5 | Dobrý den, podle zvoleného vybavení se patrně připravujete na fotografování sportů, nebo divoce žijících zvířat... V každém případě budete potřebovat ještě další objektivy. A protože jste si vybral to NEJ, doporučil bych stejnou kvalitu i ostatních objektivů... Těžko ale doporučit konkrétní model. Nevím, jestli dáváte přednost pevným ohniskům kvůli kvalitě, nebo zoomům kvůli pohotovosti. Vybrat si můžete zde http://www.megapixel.cz/objektivy?canon=1
  Na přepravu bych doporučil například http://www.megapixel.cz/vanguard-kenline-56. Pokud budete potřebovat radu při výběru dalších objektivů a příslušenství, můžete mě kontaktovat i mailem, adresa je bouska@megapixel.cz

  Luděk Bouška - Megapixel, 02.01.2007 | Reagovat

 • 5

  Avatar
  Reaguje na 4 | krome stativu, samozrejme... :)

  Filip Vorlíček, 02.01.2007 | Reagovat

 • 4

  Avatar
  Reaguje na 3 | omlouvam se, misto pouzdra sem chtel napsat brasnu - aby se mi tam veslo vse

  Filip Vorlíček, 02.01.2007 | Reagovat

Všechny komentáře

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 1 Kč

Nahrát

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a využití osobních údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Tyto souhlasy můžete kdykoliv změnit, vypnout nebo upravit v Nastavení soukromí, které otevřete kliknutím na odkaz níže.
Dozvědět se víc | Nastavení soukromí
Rozumím