Všechny objednávky nad 500 Kč doručíme zdarma

PN: 0210B137AA, ID: 006810

Digitální zrcadlovka Canon EOS 350D + 18-55 mm

 • Formát snímače: APS-C
 • Rozlišení: 8 Mpx
 • Rychlost sériového snímání: 3 sn./s

Sháníte Canon EOS 350D + 18-55 mm?

„Canon EOS 350D + 18-55 mm“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Vlastníte Canon EOS 350D + 18-55 mm?

Začít s výkupem

Lehká výkonná zrcadlovka s výborným obrazovým výkonem za bezkonkurenční cenu ve výprodeji. Snímač CMOS 8 Mpx, závěrka 30s - 1/4000 s, 3 obr/sec, rozsah citlivosti od ISO 100 do ISO 1600, LCD 1,8 in, paměťové karty CompactFlash I a II.

Nahoru

Vybrané příslušenství

Vybrali jsme pro vás příslušenství, které by vám určitě nemělo chybět.

Parametry a popis

EOS 350D Digital je nově vyvinutý fotoaparát druhé generace s extrémně nízkým šumem a APS-C velikostí obrazového CMOS snímače s rozlišením 8,0 megapixelů – čtvrtým novým snímačem CMOS od společnosti Canon v průběhu pouhých dvanácti měsíců. Zpracování dat ve fotoaparátu zajišťuje obrazový procesor DIGIC II, který můžeme nalézt u digitálních zrcadlovek Canon profesionální řady. Model je schopen zhotovit 3 snímky souvislého fotografování za sekundu ve sledu 14 snímků, je vybaven rozhraním USB 2.0 Hi-Speed, umožňuje současný zápis ve formátech RAW a Large JPEG a k fotografování je připraven za 0,2 sekundy po zapnutí. Fotoaparát je o více než 10 % lehčí a 25 % menší v porovnání s EOS 300D. Bude nabízen samostatně nebo v sadě s novým objektivem EF-S 18-55 mm f/3.5-5.6 II.

Vylepšení proti modelu EOS 300D
Nový obrazový snímač CMOS, s vylepšenou schopností izolovat zbytkový náboj po resetu pixelu, a vysoce výkonný procesor DIGIC II umožnily dosáhnout výrazných zlepšení v porovnání s modelem EOS 300D. Dalšími přednostmi nového modelu jsou zábleskové měření E-TTL II svázané se vzdáleností pro snadné, konzistentní a přesné zábleskové expozice. Uživatelé mohou nyní ručně vybírat ze tří režimů zaostřování: Jednosnímkový AF, Inteligentní AF-servo a Inteligentní AF. Zápis na paměťovou kartu je 3,5x rychlejší a modernizované rozhraní USB 2.0 Hi-Speed umožňuje rychlé stahování snímků. Režimy byly doplněny o blokování zrcadla a synchronizaci blesku na 2. lamelách. Fotoaparát je nyní vybaven monochromatickým režimem známým z modelu EOS 20D, který umožňuje uživatelům fotografovat černobíle s řadou efektů filtru. Korekce vyvážení bílé v odchylkách modrá/jantarová a purpurová/zelená je dostupná v ±9 úrovních a posouvání vyvážení bílé je rozšířeno tak, aby zahrnovalo směr odchylky purpurová/zelená. S přístrojem je standardně dodáván software pro zpracování RAW snímků Digital Photo Professional.

Nabídka objektivů
Objímka bajonetu fotoaparátu pracuje se všemi více než 60 objektivy Canon EF – světově největším systémem vyměnitelných objektivů. Je rovněž kompatibilní se čtyřmi objektivy EF–S vyvinutými pro digitální zrcadlovky Canon formátu APS-C (EOS 20D a EOS 300D), včetně nového objektivu EF-S 60 mm f/2.8 Macro USM. Obrazový snímač velikosti APS-C znamená, že fotoaparát má v porovnání s 35mm fotoaparáty 1,6násobné zvětšení.

Vylepšený blesk
Vysouvatelný blesk má směrné číslo 13 a je posazen ještě výše (95,5 mm) nad optickou osu než u modelu EOS 300D, což pomáhá potlačit efekt červených očí a riziko stínů od tubusu objektivu ve snímcích. Rozšířen je úhel pokrytí, nyní podporuje objektivy s ohniskovou vzdáleností až 17 mm. Kompenzace zábleskové expozice ±2 kroky s krokem nastavení 1/3 nebo 1/2 je možná jak pro vestavěný blesk, tak pro všechny zábleskové jednotky Speedlite řady EX.

Tisk a prohlížení
Tisk fotografií v kvalitě fotolaboratoře je možný bez použití počítače přímým připojením EOS 350D Digital k libovolné fototiskárně kompatibilní s PictBridge pomocí dodaného kabelu USB. Nové vysokorychlostní připojení USB 2.0 Hi-Speed zkracuje časy načítání a je rovněž kompatibilní s USB 1.1 a protokolem PTP (Picture Transfer Protocol) pro přenosy bez ovladače.

Špičkové řízení expozice
Model EOS 350D Digital si zachovává přesné 35zónové měření TTL modelu EOS 300D. Tři režimy měření (poměrové, částečné a celoplošné se zdůrazněným středem) je nyní možné ručně vybírat a dále lze kompenzaci expozice i posouvání expozice provádět s krokem 1/2 nebo 1/3. U modelu EOS 350D Digital zůstaly zachovány populární režimy EOS 300D programem řízeného snímání, např. Noční portrét, Sporty, Detail, Krajina, Portrét a Vypnutý blesk.

Zákaznické funkce:
č1. Volba funkcí jednotlivých ovladačů (5 nastavení)
č2. Redukce šumu (povolit/zakázat)
č3. Záblesková synchronizace (Auto/1/200s)
č4. Volba způsobu blokace AE/AF (4 nastavení)
č5. Pomocné nasvětlení AF (3 nastavení)
č6. Kroky nastavení expozice (1/3 kroku nebo 1/2 kroku)
č7. Blokace zrcátka (Zakázat/povolit)
č8. E-TTL II (Poměrové/Průměrové)
č9. Záblesková synchronizace (1. nebo 2. lamela)

Canon EOS 350D – Evropský fotoaparát roku 2005-2006

Digitální zrcadlovka EOS 350D byla uvedena na trh v únoru 2005 a záhy si získala uznání běžných uživatelů i odborníků. Je vybavena snímačem CMOS s rozlišením 8,0 megapixelů a nízkým šumem, dokáže zhotovit 3 snímky souvislého fotografování za sekundu ve sledu 14 snímků a k fotografování je připravena za 0,2 sekundy. Členové poroty asociace EISA ocenili zrcadlovku EOS 350D za „vynikající kombinaci rychlosti, výkonu a funkcí.“ Své rychlosti a výkonu dosahuje díky vyspělému procesoru Canon DIGIC II, který porotce zaujal svou schopností zajistit „okamžitý náběh, nepostřehnutelné zpoždění závěrky, rychlé zpracování obrazu a nízkou spotřebu energie.“

Fotoaparátu EOS 350D, který je o více než 25 % menší a o 10 % lehčí než jeho předchůdce, se od porotců dostalo vysokého uznání za jeho kompaktní design a vynikající ergonomické vlastnosti. Porotci rovněž vyzdvihli jeho snadné použití slovy „zrcadlovka EOS 350D je předurčena k tomu, aby si získala oblibu jak u začátečníků, tak u pokročilých amatérů.“ Již tak uživatelsky přívětivý design umocňují intuitivní ovládací prvky, přehledné nabídky a výchozí nastavení pro každodenní použití.

S fotoaparátem EOS 350D jsou technologie profesionální úrovně přístupné i fotografům amatérům. Vedle vyspělého procesoru DIGIC II disponuje snímačem CMOS druhé generace o velikosti APS-C s nově koncipovaným umístěním pixelů, které má zajistit průzračně čisté snímky bez šumu v rozsahu citlivosti od ISO 100 až po ISO 1600. Mezi další vyspělé funkce patří simultánní záznam JPEG a RAW, zábleskové měření ETTL-II svázané se vzdáleností a tři režimy vysokorychlostního automatického zaostřování. Objímka objektivu, kompatibilní s objektivy EF-S, umožňuje bezproblémové použití všech více než 60 objektivů Canon EF.

Ceny EISA
O udělení cen EISA každoročně rozhodují poroty sestávající z osobností, jež zastupují téměř 50 prominentních časopisů věnujících se oblasti foto, video, audio, domácí kino a mobilní elektronika, a to z více než 18 evropských zemí. Rok co rok jsou ceny asociace EISA udělovány jako výraz uznání novým produktům, které představují nejlepší kombinaci nejvyspělejších technologií, nejžádanějších vlastností, nejatraktivnějšího designu, vynikajících ergonomických vlastností a nejvyšší užitnou hodnotu. Společnosti Canon bude toto ocenění předáno na letošním veletrhu IFA v Berlíně, Německo.

 

TYP A HLAVNÍ KOMPONENTY
Typ CMOS 22,2 x 14,8 mm
Efektivní pixely 8,0 megapixelů
Celkem pixelů 8,2 megapixelů
Poměr stran obrazu 3 : 2
Nízkopásmový filtr Vestavěný/fixní
Typ barevného filtru Primární barvy
OBRAZOVÝ PROCESOR
Typ DIGIC II
OBJEKTIV
Objímka pro objektiv EF/EF-S
Ohnisková vzdálenost 1,6x zvětšení s nasazeným objektivem EF
ZAOSTŘOVÁNÍ
Typ TTL-CT-SIR se CMOS snímačem
Systém AF body 7bodový AF
Režimy zaostřování Inteligentní AF
Jednosnímkový AF
Inteligentní AF-servo
Pracovní rozsah AF EV -0,5–18 (při 20 °C, ISO 100)
Výběr bodu AF Automatický výběr, ruční výběr
Pomocné světlo AF Přerušované spouštění vestavěného blesku
Zobrazení vybraného bodu AF Superimponovaný v hledáčku a indikovaný na horním LCD panelu
Prediktivní automatické zaostřování Ano
Blokování AF Zablokováno při stisknutí spouště do poloviny v režimu Jednosnímkový AF
Ruční zaostřování Volitelné na objektivu
NASTAVENÍ EXPOZICE
Režim měření "Měření TTL při max. rozevření clony s 35zónovým SPC
(1) 35bodové poměrové měření (svázáno se všemi body AF)
(2) Částečné měření uprostřed (přibl. 9 % plochy hledáčku)
(3) Celoplošné měření se zdůrazněným středem"
Rozsah měření EV 1–20 (při 20 °C s objektivem 50 mm f/1.4, ISO100)
Blokovaní AE Auto: Pracuje v režimu Jednosnímkový AF s poměrovým měřením při dosažení zaostření Ruční: Pracuje nezávisle, lze jej použít kdykoli, funkční v režimech tvůrčí zóny
Kompenzace expozice +/-2 EV, s přesností nastavení 1/2 nebo 1/3 kroku
AEB +/-2 EV, s přesností nastavení 1/2 nebo 1/3 kroku
Ekvivalent citlivosti ISO AUTO (400), 100, 200, 400, 800, 1600
ZÁVĚRKA
Typ závěrky Elektronicky řízená závěrka ve fokální rovině
Rychlost závěrky 30–1/4000 s, dlouhodobá expozice
Spoušť závěrky Elektromagnetická spoušť s jemným stiskem
VYVÁŽENÍ BÍLÉ
Typ Automatické vyvážení bílé obrazovým snímačem
Nastavení AWB, Denní světlo, Stín, Zataženo, Žárovka, Zářivka, Blesk, Uživatelské nastavení
Posouvání vyvážení bílé +/-3 kroky s plným krokem
3 posouvané snímky jedním stisknutím spouště
nastavitelné s odchylkou modrá/jantarová nebo purpurová/zelená
BAREVNÁ MATICE
Typ Dva typy barevného prostoru: sRGB a Adobe RGB
HLEDÁČEK
Hledáček Pentamirror v úrovni očí
Pokrytí (vertikální/horizontální) Přibl. 95 %
Zvětšení 0,8x
Bod oka 21 mm
Dioptrická korekce -3 až +1 D
Matnice Fixní
Zrcadlo Polopropustné zrcadlo s rychlým návratem (Poměr propustnost: odraznost 40 : 60)
Informace zobrazované v hledáčku Body AF, blokování AE/FE, AEB, rychlost závěrky, clonové číslo, úroveň/kompenzace expozice, max. počet snímků ve sledu, potvrzení zaostření AF/MF, varování CF
Prohlížení hloubky ostrosti Ano
BLESK
Režimy Automatický, zapnutí/vypnutí ručního blesku, redukce jevu červených očí
Patice pro příslušenství/zdířka PC Ano/Ne
Rychlost X-sync 1/200 s
Redukce jevu červených očí Ano
Kompenzace zábleskové expozice +/-2EV s krokem 1/2 nebo 1/3
Posouvání zábleskové expozice Ano
Blokování zábleskové expozice Ano
Synchronizace na druhých lamelách závěrky Ano
Dosah vestavěného blesku Pokrytí objektivů s ohniskovou vzdáleností až 17 mm (ekvivalent 27 mm)
Směrné číslo (ISO 100, m) 13
Externí blesk E-TTL II s blesky Speedlite řady EX, podpora více bezdrátových zábleskových jednotek
LCD PANEL
Monitor 1,8" TFT, přibl. 115 000 pixelů
Pokrytí Přibl. 100 % (pro JPEG snímky)
Jas Nastavitelné v pěti úrovních
FOTOGRAFOVÁNÍ
Režimy Plná automatika, Portrét, Krajina, Detail, Sporty, Noční portrét, Bez blesku, AE s prioritou rychlosti závěrky, AE s prioritou clony, Ruční nastavení, A-DEP
Fotografické efekty Monochromatický režim (volitelný z nabídky Shooting) s volbami pro filtry a tónovací efekty
Režimy řízení Po snímcích/Souvislé
Souvislé fotografování 3 sním./s (rychlost udržována až pro 14 JPEG snímků)
ZÁZNAMOVÉ PIXELY/KOMPRESE
Velikost snímku (LF) 3456 x 2304
(LN) 3456 x 2304
(MF) 2496 x 1664
(MN) 2544 x 1696
(SF) 1728 x 1152
(SN) 1728 x 1152
(RAW) 3456 x 2304
Komprese Jemný, Normální, RAW
FORMÁT SOUBORU
Formát nepohyblivých snímků JPEG (vyhovuje standardu Exif 2.21 [Exif Print])/Design typu systém souborů pro fotoaparáty, současné nahrávání ve formátech RAW & JPEG, vyhovuje DPOF (Digital Print Order Format), verze 1.1
Současné nahrávání ve formátech RAW+JPEG Ano
Číslování souborů Číslování podle pořadí
Automatický reset
Parametry zpracování Standardní parametry plus až tři sady uživatelských parametrů zpracování
PŘÍMÝ TISK
Tiskárny Canon Kompaktní tiskárny fotografií Canon a tiskárny PIXMA podporující PictBridge
PictBridge Ano
DALŠÍ FUNKCE
Uživatelské funkce 9 uživatelských funkcí s 24 nastaveními
Osvětlení LCD panelu (EL) Ano
Inteligentní senzor orientace Ano
Histogram Ano
Zoom při přehrávání 2–10x
Formáty zobrazování Jednotlivé snímky s informacemi
Jednotlivé snímky
Index s 9 snímky
Ochrana před smazáním snímků Ochrana individuálních snímků před smazáním
Smazání snímku Jeden snímek, Všechny
Samospoušť Přibl. 10 s
Kategorie nabídek Nabídka Shooting
Nabídka Playback
Nabídka Setup
Jazyky nabídky Angličtina, němčina, francouzština, holandština, dánština, finština, italština, norština, švédština, španělština, ruština, zjednodušená čínština, korejština a japonština
Aktualizace mikroprogramového vybavení Možnost aktualizace uživatelem
ROZHRANÍ
Počítač USB 2.0 Hi-Speed (Mini-B)
Další Videovýstup (PAL/NTSC)
PAMĚŤOVÁ KARTA
Typ CompactFlash, typ I/II (kompatibilní s Microdrive)
PODPOROVANÝ OPERAČNÍ SYSTÉM
Počítač Windows 98 (včetně SE)/2000/Me/XP
Macintosh OS 9.0–9.2, OS X v10.1 až v10.3
SOFTWARE
Prohlížení a tisk Digital Photo Professional, Zoom Browser EX
Další EOS Capture, PhotoStitch
Ovladače TWAIN (Windows 98/2000), WIA (Windows Me)
Manipulace se snímky ArcSoft PhotoStudio
NAPÁJENÍ
Baterie Dobíjitelná baterie Li-ion NB-2LH (dodaná)
Životnost Přibl. 600 (při 20 °C)
Přibl. 400 (při 0 °C)
Kontrola stavu nabití Automatické
Úspora energie Napájení se vypne po 1, 2, 4, 8, 15 nebo 30 min
Napájení ze sítě Volitelné, Napájecí adaptér ACK-700
VOLITELNÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ
Pouzdro Polotvrdé pouzdro EH-18L
Konvertory/předsádky Všechny objektivy EF a EF-S
Blesk Canon Speedlite (220EX, 380EX, 420EX, 580EX, Kruhový makroblesk MR-14EX, Dvojitý makroblesk Lite MT-24EX, Vysílač Speedlite ST-E2)
Držadlo s akumulátorem BG-E3
Dálkové ovládání/spoušť Dálková spoušť RS-60E3/Dálkové ovládání RC-1 a RC-5
Napájení a nabíječky baterií Sada napájecího adaptéru ACK-700, Nabíječka baterií CB-2LT, NB-2LH
FYZIKÁLNÍ SPECIFIKACE
Materiály těla Nerezová ocel/plast
Provozní prostředí 0–40 °C, vlhkost 85 % nebo méně
Rozměry (Š x V x H) 126,5 x 94,2 x 64
Hmotnost (pouze tělo) Přibl. 485 g
Obrazový snímač
Formát snímače: APS-C
Rozlišení: 8 Mpx
Obrazový snímač: CMOS
Rozlišení fotografií: 1728x1152, 3456x2304, 2496x1664
Poměr stran snímku: 3:2
Automatické čištění snímače: Ne
Stabilizátor snímače: Ne
 
Objektiv
Typ bajonetu: Canon EF, Canon EF-S
Digitální zoom: Ne
Crop faktor: 1,6 x
 
Zaostřování
Počet AF bodů: 1
 
Nastavení expozice
Způsob měření expozice: Zónové, Středové, Bodové
Korekce expozice: ± 2 EV po 1/3 EV, ± 2 EV po 1/2 EV
ISO - minimální citlivost: 100
ISO - maximální citlivost: 1600
 
Závěrka
Typ závěrky: Elektronická závěrka
Nejdelší expoziční čas: 30
Nejkratší expoziční čas: 1/4000
 
Fotografování
Expoziční režimy: Auto, P, A (Av), M, S (Tv)
Rychlost sériového snímání: 3 sn./s
 
Hledáček
Typ hledáčku: Optický
Pokrytí hledáčku: 95 %
 
LCD
Velikost displeje: 1,8 "
Rozlišení displeje: 115000
 
Blesk
Vestavěný blesk: Ano
Možnost připojení externího blesku: Ano, hot-shoe
 
Záznam
Typ paměťového media: CF (Compact Flash)
Formáty souborů: JPEG, RAW
 
Fyzikální specifikace
Rozměry v mm: 127 x 94 x 64
Hmotnost: 545 g
 
Ostatní
Číslo produktu:0210B137AA
Příslušenství v balení: akumulátor NB-2LH, nabíječka akumulátoru, kabel USB, videokabel, řemen, software
Značka: Canon

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Hlídat dostupnost Canon EOS 350D + 18-55 mm v bazaru

Přejete si hlídat dostupnost produktu Canon EOS 350D + 18-55 mm, přihlaste se a navštivte naši sekci bazar.

Přihlásit se

Sháníte ještě něco dalšího?

Hlídat bazar mohou pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit nebo vytvořit účet.

Bazar pro Canon EOS 350D + 18-55 mm

Nahoru

Komentáře (10)

Zobrazeny komentáře (421 - 412)

 • 421

  Avatar

  Reaguje na (420) | Dobrý den, no kapacitně by neměl být problém, ale vím, že byl problém s rychlostí karet. To pak tento model nepodporuje. Bude nutné vyzkoušet nějakou ne moc rychlou kartu a naformátovat ji před použitím. 

  Dan Maxant - Megapixel, Zástupce vedoucího prodejny, 23.02.2015 | Reagovat

 • 420

  Avatar

  Dobrý deň, chcem sa spýtať, mam canon 350D, v ktorom je 1 GB CF karta.V obchode som skúšal 4 GB CF kartu ale display mi vyhodilo error. Viete mi poradiť, ako sa to dá vyriešiť keď by som chcel kúpiť väčšiu pamäť? Ďakujem za odpoveď.

  Erik, 22.02.2015 | Reagovat

 • 419

  Korč

  Reaguje na (418) | Dobrý den, ve fotoaparátu stabilizátor není, v objektivu ano, pokud je na něm uvedeno IS (i v popisu)

  Kryštof Korč - Megapixel, Zástupce vedoucího a specialista na foto a studio techniku, 24.09.2014 | Reagovat

 • 418

  Avatar

  zdravím, mám od vás tento foták i s tím objektivem, u fotáku píšete že nemá stabilizaor obrazu. Na objektivu je napsany: stabilizer on/off. Takže tam ve výsledku stabilizátor obrazu je, nebo to je jen nějaká náhražka? Ptám se proto že uvažuju o koupi http://www.megapixel.cz/canon-eos-600d#product-sec-param jenže tam koukám že ten stabilizator obrazu taky není. A na tom objektivu? zase onen stabilizer nebo tak něco? Ptám se jako amatér pro amatérký focení děkuji.

  Honza, 22.09.2014 | Reagovat

 • 417

  Vojta Florian - Megapixel, Specialista na fototechniku, 18.11.2013 | Reagovat

 • 416

  Avatar

  (Mám W8)

  L. G., 17.11.2013 | Reagovat

 • 415

  Avatar

  Dobrý den, koupila jsem si nový ntb a nevidí tento foťák :( Originální CD s drivery již nemám a stáhnout se mi to nikde nepovedlo.. Poradíte? (čtečku karet kupovat nechci...)

  L. G., 17.11.2013 | Reagovat

 • 414

  Avatar

  Reaguje na 413 | ano je to presne ten update, dekuji mnohokrat, ted to mohu stahnout:)

  Honza, 16.02.2012 | Reagovat

 • 413

  Bouška

  Reaguje na 411 | Dobrý den, měl by to být http://software.canon-europe.com/software/0021835.asp?model=

  Luděk Bouška - Megapixel, 16.02.2012 | Reagovat

 • 412

  Avatar

  Reaguje na 411 | zapomnněl jsem dodat, že používám win XP jestli to je důležité

  H, 15.02.2012 | Reagovat

Všechny komentáře

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Košík

Způsoby doručení

 • Denní doručení PPL 129 Kč
 • Kurýr Messenger od 249 Kč
 • Osobní odběr v Zásilkovně 99 Kč
 • Osobní odběr (Praha, Brno, Ostrava) Zdarma

Doprava zdarma od 500 Kč

Kontakt

Nahrát

Tento web používá pro analýzu návštěvnosti a personalizaci reklam soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace | Nastavení soukromí
Rozumím