ID: 006836

Digitální zrcadlovka Canon EOS 450D + EF-S 18-200mm IS

 • Formát snímače: APS-C
 • Rozlišení: 12,2 Mpx
 • Rychlost sériového snímání: 3,5 sn./s

Sháníte Canon EOS 450D + EF-S 18-200mm IS?

„Canon EOS 450D + EF-S 18-200mm IS“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Vlastníte Canon EOS 450D + EF-S 18-200mm IS?

Víte, že ho u nás můžete prodat až za 4 214 Kč?

Začít s výkupem

Zoner Photo Studio 12 Megapixel edition zdarma! Lehká výkonná DSLR s výborným obrazovým výkonem, antiprachovým filtrem, živým náhledem. Rozlišení 12 Mpx, ISO 100-1600, závěrka 30-1/4000 s + Bulb, LCD 3,0 palce, 475 g. Produktová sekce: Digitální zrcadlovky Canon

Nahoru

Vybrané příslušenství

Vybrali jsme pro vás příslušenství, které by vám určitě nemělo chybět.

Parametry a popis

 • 12,1megapixelový snímač CMOS
 • Integrovaný čisticí systém Canon EOS
 • 3,5 snímku za sekundu
 • Snímání pomocí 3,0" LCD displeje s režimem Live View
 • 9bodový širokoplošný AF systém s vysokou citlivostí středového bodu při použití objektivů se světelností f/2.8
 • Režim Picture Style s přednastavenými parametry pro zpracování obrazu
 • Obrazový procesor DIGIC III
 • Software Digital Photo Professional pro zpracování snímků ve formátu RAW
 • Kompaktní a lehké tělo
 • Plná kompatibilita se všemi objektivy Canon EF a EF-S a blesky Speedlite EX

EOS 450D je vybaven funkcemi, které se velmi dobře osvědčily v profesionálních fotoaparátech Canon řady EOS-1. Patří mezi ně obrazový procesor DIGIC III a nově koncipovaný systém nabídek, jehož prostřednictvím lze zpřístupnit funkce, jako je např. ovládání zábleskových jednotek Speedlite z LCD displeje fotoaparátu. 13 uživatelsky nastavitelných funkcí fotografům umožňuje přizpůsobit nastavení fotoaparátu podle jejich vlastních potřeb a požadavků.

Přednosti prvotřídní kvality EOS
Systém EOS, jehož všechny klíčové komponenty sama vyvinula a vyrábí společnost Canon, nabízí fotografům jedinečné kvalitativní výhody. Speciálně navržený 12,1megapixelový snímač zrcadlovky EOS 450D používá vysoce citlivou technologii Canon CMOS zajišťující nízký šum a generuje snímky s bohatými detaily a minimální zrnitostí. Procesor DIGIC III je zárukou prvotřídní reprodukce obrazu a mimořádně rychlé odezvy fotoaparátu - prodleva náběhu je 0.09s. Obrazová data jsou zpracovávána ve 14bitové barevné hloubce a sériové snímání dosahuje rychlosti 3,5 snímku za sekundu procesor. DIGIC III pracuje s vyrovnávací pamětí, která zvládne bez přerušení zpracovat až 53 JPEG snímků (6 ve formátu RAW).

Navržen pro snadné a kvalitní fotografování
EOS 450D byl navržen tak, aby umožnil bezproblémové fotografování uživatelům všech úrovní a s jakýmikoliv zkušenostmi. Jeho kompaktní tělo váží méně než 480 gramů a díky dobrému ergonomickému řešení a vylepšenému designu padne do rukou fotografa jako ulitý. Velký, jasný hledáček významně usnadňuje kompozici snímků. Systém nabídek (Menu), převzatý z profesionálních fotoaparátů EOS, používá zjednodušenou strukturu karet, s níž odpadá nutnost skrolování. Jeho součástí je uživatelsky nastavitelná karta Moje nabídka (My Menu), která zajišťuje rychlý přístup k často používaným nastavením.
Pro ovládání jednotlivých nastavení přístroje je kromě jiných jazyků k dispozici také čeština.

Uživatelé mají k dispozici několik funkcí, které si mohou sami nastavit a dosáhnout tak optimální kvality fotografií pořizovaných za nejrůznějších podmínek. Funkce Highlight Tone Priority (Priorita světlých tónů) rozšiřuje dynamický rozsah ve světlých oblastech a zajišťuje lepší prokreslení detailů například na svatebních šatech, oblačné obloze a jiných světlých objektech. Nová funkce Auto Lighting Optimiser (Automatická optimalizace světla) upravuje jas a kontrast během zpracování obrazu a nastavením správné expozice pro obličej vylepšuje tóny pleti na portrétních fotografiích. Fotografové také mohou aktivovat doplňkovou funkci redukce šumu pro záběry s nastavením vysoké citlivosti ISO.

Navržen pro snadné a kvalitní fotografování
Režim Live View, který je ve spotřebitelské digitální zrcadlovce Canon použitý poprvé, usnadňuje fotografování z nestandardních úhlů, např. při makrozáběrech ze země nebo při fotografování se stativem. 3,0" LCD displej s o 50 % vyšším jasem, než má displej modelu EOS 400D, nabízí v režimu Live View obraz ve vysoké kvalitě videa s frekvencí 30 sním./s. Pro usnadnění kompozice a ovládání expozice lze zvolit zobrazení mřížky a živého histogramu. Při zaostřování mohou fotografové přiblížit požadované detaily až s 10x zvětšením obrazu na LCD displeji. K dispozici jsou dva typy automatického zaostření: Quick AF (Rychlé automatické zaostřování) dočasně otočí zrcadlo fotoaparátu a aktivuje senzor AF; Live AF (Automatické zaostření v reálném čase) pro zaostření využívá údaje o kontrastu obrazu, což je metoda jistě známá všem, kteří přecházejí z kompaktního digitálního fotoaparátu.

Studiovým fotografům nabízí režim dálkového zobrazení Live View možnost kompozice, úprav nastavení a zhotovení snímku z PC s použitím dodaného softwaru EOS.

Další vylepšení
EOS 450D doplňuje své hlavní funkce a prvky celou řadou drobných vylepšení, které významně zvyšují požitek z fotografování. V hledáčku se nyní zobrazují všechny klíčové informace o expozici včetně citlivosti ISO. Bodové měření (4 % hledáčku) pak umožňuje dokonalejší ovládání expozice při snímání za náročných světelných podmínek. Také funkčnost PictBridge doznala zlepšení; fotografové nyní mohou upravovat horizonty a aplikovat obrazové efekty před tiskem. A nový vysokokapacitní akumulátor prodlužuje dobu snímání - na jedno nabití lze pořídit až 600 snímků.

Software
EOS 450D je dodáván s obsáhlou softwarovou sadou, která fotografům poskytuje veškeré nástroje pro správu a zpracování snímků. Její součástí je software Digital Photo Professional (DPP), výkonný nástroj pro převod formátu RAW, který poskytuje plnou kontrolu nad zpracováním snímků ve formátu RAW. DPP také spolupracuje s funkcemi fotoaparátu, jimiž je např. funkce Dust Delete Data (Data k odstranění prachu) a režim Picture Style (Styl obrázku). Dodaný software Picture Style Editor umožňuje tvorbu vlastních obrazových stylů pro přesné ovládání zobrazovaných barev. Dalšími součástmi softwarové výbavy jsou programy EOS Utility, Image/Zoom Browser a Photostitch.

Typ fotoaparátu
Typ fotoaparátu: Digitální zrcadlovka (DSLR)
 
Obrazový snímač
Formát snímače: APS-C
Rozlišení: 12,2 Mpx
Typ snímače: CMOS
Rozlišení fotografií: 2256x1504, 3088x2056, 4272x2848
Poměr stran snímku: 3:2
Automatické čištění snímače: Ano
Stabilizátor snímače: Ne
 
Obrazový procesor
Typ obrazového procesoru: DIGIC III
 
Objektiv
Crop faktor: 1,6 x
Typ bajonetu: Canon EF, Canon EF-S
 
Zaostřování
Pomocné světlo AF: Pomocí blesku
 
Nastavení expozice
Korekce expozice: ± 3 EV po 1/2 EV, ± 3 EV po 1/3 EV
ISO - minimální citlivost: 100
ISO - maximální citlivost: 1600
 
Závěrka
Nejdelší expoziční čas: 30
Nejkratší expoziční čas: 1/4000
 
Fotografování
Expoziční režimy: A (Av), Auto, M, P, S (Tv)
Rychlost sériového snímání: 3,5 sn./s
Scénické režimy: Portrét, Krajina, Detail, Sport, Noční portrét, Bez blesku
 
Hledáček
Typ hledáčku: Optický
 
LCD
Velikost displeje: 3 "
Rozlišení displeje: 230000
 
Blesk
Vestavěný blesk: Ano
Synchronizační čas blesku (X-sync): 1/200
Korekce zábleskové expozice: ± 2 EV po 1/2 EV, ± 2 EV po 1/3 EV
Možnost připojení externího blesku: Ano, hot-shoe
 
Záznam
Typ paměťového media: SD / SDHC / SDXC
 
Obecné
České menu: Ano
 
Fyzikální specifikace
Rozměry v mm: 129 x 98 x 62
Hmotnost: 475 g
 
Externí blesk
Směrné číslo: 13

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Hlídat dostupnost Canon EOS 450D + EF-S 18-200mm IS v bazaru

Přejete si hlídat dostupnost produktu Canon EOS 450D + EF-S 18-200mm IS, přihlaste se a navštivte naši sekci bazar.

Přihlásit se

Sháníte ještě něco dalšího?

Hlídat bazar mohou pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit nebo vytvořit účet.

Bazar pro Canon EOS 450D + EF-S 18-200mm IS

Nahoru

Komentáře (10)

Zobrazeny komentáře (26 - 17)

 • 26

  Bouška
  Reaguje na 25 | Dobrý den, ukázkové fotky jsou stejné u všech 450D, protože není v našich silách nafotit ukázky se všemi nabízenými sety. Jsou tedy vždy pořízeny tělem 450D, použity byly objektivy http://www.megapixel.cz/canon-ef-s-18-55-mm-f-3-5- 5-6-is a http://www.megapixel.cz/canon-ef-s-55-250-mm-f-4-5 -6-is.

  Luděk Bouška - Megapixel, 22.03.2010 | Reagovat

 • 25

  Avatar
  Domníval jsem se, že ukázkové snímky, které prezentujete u fotoaparátů, jsou pořízeny přístrojem, který nabízíte. Všiml jsem si, že u všech čtyřistapadesátek jsou fotky stejné, některé focené s delším ohniskem, než nabízíte. K čemu potom takové ukázkové snímky jsou, když nejsou pořízeny nabízeným přístrojem? Pokud někdo autenticitu ukázkových snímků zpochybňuje, tady je zřejmé, že oprávněně. Než tyto fotky, považoval bych za férovější raději žádné fotky...

  Yarda, 22.03.2010 | Reagovat

 • 24

  Avatar
  Reaguje na 23 | Zdraví Doupovec. Pane Bouška moc Vám děkuji.

  Jirka, 21.01.2010 | Reagovat

 • 23

  Bouška
  Reaguje na 22 | Dobrý den, pokud chcete zablokovat expozici, stiskněte tlačítko se symbolem hvězdičky. Chyba tedy není nikde.

  Luděk Bouška - Megapixel, 20.01.2010 | Reagovat

 • 22

  Avatar
  Zdraví Jirka. Mám Canon 450. Chci vyfotit objekt, namířím na objekt při následujícím nastavení fotoaparátu (nastaveno Tv, One-Shot, Středový bod, Jednotlivý snímek)a namáčknu spoušť do ploviny. Jakmile ale pohnu s přístrojem, kvůli kompozici, začne se měnit nastavení clony a nedojde ke zmrazení. Kde je chyba? Chci, aby se cloa neměnila. Děkuji Doupovec

  Jirka, 20.01.2010 | Reagovat

 • 21

  Bouška
  Reaguje na 20 | Dobrý den, po konstrukční stránce jsou oba foťáky velmi podobné, oba mají plastová těla. D5000 ale nabízí víc možností a o trochu lepší obrazovou kvalitu. Výhodou je také vyklápěcí displej. Já bych v\bral určitě set http://www.megapixel.cz/nikon-d5000-18-105-vr-kit i když nemá takový rozsah zoomu, jako objektiv 18-200.

  Luděk Bouška - Megapixel, 12.01.2010 | Reagovat

 • 20

  Avatar
  Dobrý den pane Bouška, jsem ve fotograf amatér i když jsem už cosi vyfotil. Odkládám starý Olympus IS 28-110 a chci si pořídit Digi zrcadlovku. Mám vyhlídlé dva tipy fotoaparátů, které mi padly do oka. Nikon D5000 s obj.18-105 VR a Canon 450D s obj.18-200IS. Rád bych si nechal od Vás poradit, který je kvalitnější. Jáké jsou rozdíly v tělech fotoaparátů, myslím tím plast, kov, křehkost atd. Dále bych chtěl slyšet Váš názor na kvalitu těchto dvou objektivů, světelnost, zakřivení při focení památek, vinětace fotografií, ostrost záběrů atd. Hodně fotím památky, přírodu, vzdálenou krajinu, samozřejmě lidi, inreriery kostelů atd. Děkuji za odpověď.

  Roman, 12.01.2010 | Reagovat

 • 19

  Bouška
  Reaguje na 18 | Dobrý den, pro amatérské účely by tato kombinace měla bez problémů vyhovovat.

  Luděk Bouška - Megapixel, 11.11.2009 | Reagovat

 • 18

  Avatar
  Chtěl bych se zeptat, jaké hodnocení by od vás dostal fotoaparát Canon 450d+ objektiv EF-S 18-200 IS. Co se týče objektivu, splní mé amatérské požadavky na focení přírody, zvířat, památek, vzdálených objektů a současně i skupinových fotek nebo portrétů v dobré kvalitě?

  Zdeněk, 11.11.2009 | Reagovat

 • 17

  Avatar
  Reaguje na 1 | Mám tento set zakoupený a s objektivem není nejmenší problém. Kresba objektivu je i na takto zoomový objektiv velice dobrá, nepozoruji žádné zkreslení. Jediná praktická rada je, používat při chození po horách zámek objektivu, jinak díky své váze vyjíždí dolu.

  Honza, 23.09.2009 | Reagovat

Všechny komentáře

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím