103650
zkopírováno do schránky
Digitální zrcadlovka
Canon EOS 850D + 18-55 mm IS STM - Zánovní!
- Formát snímače: APS-C
- Rozlišení snímače: 24,1 Mpx
- Typ bajonetu: Canon EF, Canon EF-S
- Rychlost sériového snímání: 7 sn./s
- Typ paměťové karty: SD
Sháníte Canon EOS 850D + 18-55 mm IS STM - Zánovní!?
„Canon EOS 850D + 18-55 mm IS STM - Zánovní!“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 24.04.2024
a nebo
nás kontaktujte,
poradíme vám
Alternativy k již neprodávanému Canon EOS 850D + 18-55 mm IS STM - Zánovní!
Alternativy k již neprodávanému Canon EOS 850D + 18-55 mm IS STM - Zánovní!
Pentax K-1 Mark II tělo
5 (1×)
52 090 Kč
44 790 Kč
Už jen: 3 dny 1 hod.

Dárky za 3 990 KčSleva 7 300 KčProtiúčetBonus 15 %
Canon EOS 5D Mark IV tělo
4.875 (32×)
66 990 Kč
Praha
Komunardů 42, Holešovice
Brno
Čechyňská 547/5
Ostrava
28. října 960/178

Dárky za 3 990 Kč
Nikon D7500 tělo
4.9375 (64×)
28 490 Kč
Praha
Komunardů 42, Holešovice
Brno
Čechyňská 547/5
Ostrava
28. října 960/178

Dárky za 3 990 KčProtiúčetBonus 10 %

Canon EOS 850D + 18-55 mm IS STM - Zánovní!
Popis a parametry
Níže uvedené informace načítáme od nových produktů v e-shopu. Některé parametry, typu obsah balení, jazyky v menu apod. se proto mohou lišit.
Canon EOS 850D je lehká všestranná a bezdrátově komunikující digitální zrcadlovka s rychlým a výkonným obrazovým procesorem DIGIC 8. Osazená APS-C snímačem Dual Pixel CMOS s rozlišením 24,1 Mpx umožňuje zachytit dokonale prokreslené snímky a působivé videonahrávky v rozlišení 4K. Dále je vybavený Wi-Fi v pásmu 2,4 GHz a Bluetooth (s nízkou spotřebou pro připojení k zařízením s operačním systémem iOS nebo Android prostřednictvím aplikace Canon Camera Connect). Jedná se o vynikající univerzální přístroj určený fotografickým nadšencům, kteří chtějí modernizovat své vybavení a dát větší prostor své kreativitě. Lze pořídit i ve zvýhodněném setu s objektivem Canon EF-S 18-55mm f/4-5.6 IS STM.
Canon EOS 850D
Nový EOS 850D nabízí vysokou kvalitu obrazu s bohatými detaily 24,1Mpx snímků a dechberoucích videí v rozlišení 4K.

Kreativita plná nových technologií
Pohled přes optický hledáček s úpravou nastavení expozičních hodnot skrze zadní ovládací prvky a horní volič. Spárujte fotoaparát s chytrým zařízením a získejte možnost dálkového ovládání a úprav snímků přímo ve fotoaparátu.
Profesionální kvalita výstupu
Fotografie i videa v rozlišení 4K s 24,1Mpx snímačem a technologií Dual Pixel CMOS AF, 45bodovým AF systémem a technologií iTR AF pro přesné zaostření a sledování objektu.

Zachyťte každý okamžik
Kontinuální snímání s rychlostí až 7 sn./s., automatické zaostřování očí s živým náhledem, pokročilá technologie iTR AF s detekcí obličeje a navíc také otočný dotykový displej. To vše vám poskytne pohodlnější a přirozenější podmínky při pořizování fotografií i videí. Nezmeškejte už žádný okamžik!
Sdílejte snadno odkudkoli
Malý a lehký
Tento lehký a kompaktní fotoaparát byl navržen tak, abyste si ho mohli vzít kamkoli a díky otočnému displeji mohli fotit cokoli sebevědomě a flexibilně.
Hlavní funkce a vlastnosti:
- 24,1Mpx snímač typu Dual Pixel CMOS formátu APS-C
- sériové snímání rychlostí 7 sn./s.
- 4K video (automatické ostření na bázi detekce kontrastu) 24p/25p
- Video v rozlišení Full HD s ostřením pomocí systému Dual Pixel CMOS AF, až 60p
- 45 ostřicích bodů
- Měřicí snímač RGB+IR o rozlišení 220 000 bodů s detekcí blikání světelného zdroje (totožný jako u modelu 90D)
- AF s inteligentním sledováním objektu (iTR)
- AF na oči (se sledováním pohybu)
- Obrazový procesor DIGIC 8
Expozice a fotografování
| Blokování AE | Ano |
|---|---|
| Bracketing | Ano |
| Poměr stran snímku | 3:2 |
| Způsob měření expozice | Zónové, Středové, Bodové, Matrix |
| Rozsah korekce expozice | ± 5 EV po 1/3 EV |
| ISO - minimální citlivost | 100 |
| ISO - maximální citlivost | 25600 |
| Rychlost sériového snímání | 7 sn./s |
| Panorama | Ne |
| HDR | Ano |
| Datové razítko | Ne |
| Vyvážení bílé barvy | Automatické / přednastavené hodnoty / ruční kalibrace / v Kelvinech |
Ostření
| Pomocné světlo AF | Ano |
|---|---|
| Počet AF bodů | 45 |
Blesk
| Sáňky pro externí blesk | Ano |
|---|---|
| Vestavěný blesk | Ano |
| Synchronizační čas blesku | 1/200 |
| Korekce expozice blesku | ± 2 EV po 1/3 EV |
| Směrné číslo blesku | 12 |
| Dálkové řízení extreního blesku | Ne |
| Vysokorychlostní synchronizace blesku | Ano |
| Výstup na studiový blesk (x kontakt) | Ne |
| Typ patice blesku | Canon |
Obrazový snímač
| Formát snímače | APS-C |
|---|---|
| Rozlišení snímače | 24,1 Mpx |
| Rozlišení fotografií | 6000x4000 |
| Technologie snímače | CMOS |
| Automatické čištění snímače | Ano |
| Poměr stran snímače | 3:2 |
| Velikost snímače (mm) | 22,3 × 14,9 |
| Crop faktor | 1,6 x |
Obrazový procesor
| Typ obrazového procesoru | DIGIC 8 |
|---|
Bajonet
| Typ bajonetu | Canon EF, Canon EF-S |
|---|
Objektiv
| Stabilizátor obrazu | Ano |
|---|
Závěrka
| Typ závěrky | Mechanická závěrka |
|---|---|
| Nejdelší expoziční čas | 30 |
| Nejkratší expoziční čas | 1/4000 |
| Bulb | Ano |
Hledáček
| Typ hledáčku | Optický |
|---|---|
| Pokrytí hledáčku | 95 % |
| Dioptrická korekce | -3 až +1 |
| Zvětšení hledáčku | 0,87 x |
Displej
| Velikost displeje | 3 " |
|---|---|
| Rozlišení displeje v bodech | 1040000 |
| Živý náhled (Live View) | Ano |
| Dotykový displej | Ano |
| Výklopný displej | Ano |
| Stavový displej | Ne |
Záznam
| Formáty souborů | JPEG, RAW, DCF |
|---|---|
| Maximální rozlišení videa | 4K UHD (3840x2160) |
| Časosběrné snímání | Ano |
| Počet audio kanálů | 2.0 |
| Video formát | MP4 |
| Stereo zvuk | Ano |
| Snímková frekvence u videa | 30 sn./s |
Obecné
| Podle použití | Rodinný, Pro začátečníky |
|---|
Rozhraní a napájení
| Výdrž baterie ve snímcích | 800 snímků |
|---|---|
| Způsoby napájení | Akumulátor |
| Typ baterie | LP-E17 pro Canon |
| Konektivita / Porty - vstupy | USB |
Fyzikální specifikace
| Materiál | Plast |
|---|---|
| Rozměry v mm | 131 x 102.6 x 76.2 |
| Hmotnost | 515 g |
| Barva | černá |
Paměťové karty
| Typ paměťové karty | SD |
|---|
Ostatní
| Příslušenství v balení | Akumulátor, popruh, nabíječka, kabel |
|---|---|
| Značka | Canon |
| Typ produktu | Zrcadlovka |
Hodnocení zboží
| Celkové hodnocení | 95 % |
|---|---|
| Obrazová kvalita | 90 % |
| Konstrukce a zpracování | 90 % |
| Ovládání | 95 % |
| Funkční výbava | 95 % |
| Poměr cena/výkon | 99 % |
Bezdrátové sítě
| Wi-Fi | Ano |
|---|
Ke stažení
| 850D - Návod.pdf |
Doporučené příslušenství
Hlídat dostupnost Canon EOS 850D + 18-55 mm IS STM použitý fotoaparát v bazaru
Hlídat dostupnost Canon EOS 850D + 18-55 mm IS STM použitý fotoaparát v bazaru
Související články s Canon EOS 850D + 18-55 mm IS STM použitý fotoaparát
Související články s Canon EOS 850D + 18-55 mm IS STM použitý fotoaparát
Užijte si léto s Canonem a získejte zpět až 22 500 Kč
Využijte jedinečnou letní nabídku a získejte za nákup vybrané techniky Canon až 22 500 Kč zpět na váš bankovní účet. Stačí si pořídit vybraný produkt v období od 13. dubna do 31. července 2026 a…
13. 4. 2026 v 9:47

Novinky ve světě fotografie a videa | Únor 2026
Ve světě foto a video techniky se neustále objevují nové produkty a technologie. Zorientovat se v nich není vždy jednoduché. Proto pro vás novinky průběžně sledujeme a vybíráme ty, které skutečně…
KLAUDIE MORAVCOVÁ • 6. 2. 2026 v 10:31

Novinky ve světě fotografie a videa | Listopad 2025
Listopadové novinky bedlivě sledujeme a vybíráme z nich to nejzajímavější. Nemusíte se tak prodírat množstvím tiskových zpráv a novinek ze všech stran. Sledujeme dění za vás a vybíráme jen to, co má…
KLAUDIE MORAVCOVÁ • 7. 11. 2025 v 11:07

Zimní cashback Canon: získejte zpětnou slevu až 17 500 Kč
Pořiďte si novou výbavu od Canonu nebo si ji doplňte o nové produkty a ušetřete! Zakupte si vybrané produkty v období od 20. 10. 2025 do 31. 1. 2026, zaregistrujte je a získejte zimní cashback až 17…
ŽANETA SIKOROVÁ • 17. 10. 2025 v 11:06

Dotazy k Canon EOS 850D + 18-55 mm IS STM použitý fotoaparát
Expert Megapixelu
Martin Plíva
























Komentáře