6577C004
zkopírováno do schránky
108425
zkopírováno do schránky
Bezzrcadlovka
Canon EOS R1 tělo - zpětná sleva 22 500 Kč
5 (1×)- Formát snímače: Full Frame / FX
- Rozlišení snímače: 24,2 Mpx
- Typ bajonetu: Canon RF
- Rychlost sériového snímání: 40 sn./s
- Typ paměťové karty: CFexpress typ B
1 K tomuto produktu dárky v ceně 3 990 Kč
Nový fotoaparát Canon EOS R1 je dokonalým nástrojem pro sportovní, zpravodajské a akční fotografy. Tento vlajkový model je vybaven 24,2 megapixelovým… více
189 990 Kč
Skladem 1 ks
Objednejte nyní a zboží máte zítra doma!
Způsoby doručení
Osobní odběr
Zdarma
PPL doprava
Zdarma, zítra u vás
Messenger
Od 299 Kč
Rezervace na prodejně
Zboží je vystavené na prodejně Praha, Komunardů 42, Holešovice
Skladem 1 ks, k odběru dnes
Zboží není vystavené na prodejně Brno, Čechyňská 547/5
zítra odpoledne na prodejně, po provedení rezervace
Zboží není vystavené na prodejně Ostrava, 28. října 960/178
zítra odpoledne na prodejně, po provedení rezervace
Ušetřete ještě více
Nákup na protiúčet Bonus 5 %
Spočítejte si kolik zaplatíte po odečtení vaší fototechniky a po navýšení o protiúčtový bonus
Kupte na splátky od 19 267 Kč
Chci rychle splatit
11×19 267 Kč
Vybrat splátky
Chci nízkou splátku
72×4 887 Kč
Vybrat splátky

Canon EOS R1 tělo
Skladem 1 ks
189 990 Kč
Hodnocení, ukázkové snímky
Celkové hodnocení
zákazníků
Foťák je vyladěný na to, aby za každých okolností dodal alespoň přijatelně dobrý výsledek. Za dobrých podmínek jsou výsledky samozřejmě vynikající. Výborný autofokus, skvělý hledáček, robustní RAW
Ověřený zákazník
Hodnotit mohou jen zákazníci, kteří produkt zakoupili.
David, Plzeň, Černice, 06.05.2025
Popis a parametry
Nový fotoaparát Canon EOS R1 je dokonalým nástrojem pro sportovní, zpravodajské a akční fotografy. Tento vlajkový model je vybaven 24,2 megapixelovým CMOS snímačem, který umožňuje kontinuální snímání až 40 sn./s a 6K RAW video. Díky způsobu zpracování obrazu a vyspělé technologii hlubokého učení dosáhl Canon velmi rychlého a vysoce přesného rozpoznávání objektů. S revolučním ostřením pohledem oka (Eye Control AF) a režimem Priorita akce zachytíte každý okamžik s fenomenální přesností. Bezzrcadlovka Canon EOS R1 nastavuje nové standardy v oblasti profesionální fotografie a videoprodukce, což z něj činí ideální nástroj pro splnění náročných požadavků v nejrůznějších profesionálních oblastech a nabízí revoluční funkce, které vám umožní pořizovat nejlepší snímky vaší kariéry.
Revoluční technologie zaostřování
Díky pokročilému automatickému zaostřování, které využívá hluboké učení a křížové body, je identifikace a sledování objektů extrémně přesné. Nová generace funkce Eye Control umožňuje zaměřit oblasti automatického zaostřování pouhým pohledem. Procesor DIGIC Accelerator se stará o režim Priorita akce, který automaticky určuje hlavní objekty ve sportech jako fotbal, volejbal a basketbal, a podle toho posouvá oblasti automatického zaostřování pro co nejlepší výsledek.

Zachytí každý okamžik
S fotoaparátem Canon EOS R1 dokážete zachytit prchavé okamžiky díky kontinuálnímu snímání s možností nastavení rychlosti až 40 snímků za sekundu. Převratný snímač s vrstvenou strukturou poskytuje maximální rychlost závěrky 1/64 000 sekundy a minimalizuje zkreslení způsobené efektem „rolling-shutter“. Funkce předběžného záznamu umožňuje fotografům zaznamenat okamžiky ještě před stisknutím spouště.

Duální snímání pro větší kreativitu
Zaznamenávejte úchvatné videozáznamy v rozlišení 6K s až 60 snímky za sekundu a využívejte širokou škálu formátů. Díky funkci duálního snímání můžete současně pořizovat video v rozlišení Full HD a fotografie s rozlišením 17 megapixelů (16:9), což vám umožní zachytit každý okamžik v obou formátech nezávisle na sobě.
Rychlá konektivita a stabilní výkon
S bezzrcadlovkou Canon EOS R1 můžete svým klientům poskytnout fotografie a videa okamžitě, kdykoli to potřebují. Rychlé připojení je snadno ovladatelné i v náročných podmínkách. Připojení Wi-Fi 6E1 s anténami s technologií MIMO a 2,5G BASE-T Ethernet garantují mimořádně stabilní výkon.

Špičkový fotoaparát pro profesionály
Nový Canon EOS R1 nabízí pokročilé technologie, včetně stabilizátoru s rozsahem 8,5 EV, nejlepšího elektronického hledáčku ve své třídě s rozlišením 9,44 milionu bodů a pokročilé funkce pro zvýšení rozlišení a redukci šumu, které jsou integrované přímo ve fotoaparátu. Dopřejte si výjimečnou, kterou oceňují profesionálové po celém světě.

Klíčové vlastnosti:
- 24,2 Mpx CMOS snímač s vrstvenou strukturou
- Kontinuální snímání rychlostí až 40 sn./s
- 6K RAW video se snímkovou frekvencí až 60p
- DIGIC Accelerator, který podporuje režim Priorita akce a zajišťuje rychlý a efektivní výkon
- Zcela nový systém ostření pouhým pohledem oka (Eye Control AF)

Obecné
| Úroveň produktu | Profesionál a výkon |
|---|---|
| Podle použití | Profesionální |
Bezdrátové sítě
| GPS | Ano |
|---|---|
| Wi-Fi | Ano |
| Bluetooth | Ano |
Expozice a fotografování
| Blokování AE | Ano |
|---|---|
| Bracketing | Ano |
| Poměr stran snímku | 16:9, 1:1, 3:2, 4:3 |
| Způsob měření expozice | Zónové, Středové, Bodové, Matrix |
| Rozsah korekce expozice | ± 3 EV po 1/3 EV, ± 3 EV po 1/2 EV |
| ISO - minimální citlivost | 100 |
| ISO - maximální citlivost | 102400 |
| Rychlost sériového snímání | 40 sn./s |
| Panorama | Ne |
| HDR | Ano |
| Datové razítko | Ano |
| Vyvážení bílé barvy | Automatické / přednastavené hodnoty / ruční kalibrace |
| Scénické režimy | Ano |
Ostření
| Pomocné světlo AF | Ano |
|---|---|
| Počet AF bodů | 4368 |
Obrazový snímač
| Stabilizátor snímače | Ano |
|---|---|
| Formát snímače | Full Frame / FX |
| Rozlišení snímače | 24,2 Mpx |
| Rozlišení fotografií | 6000x4000 |
| Technologie snímače | BSI Stacked CMOS |
| Automatické čištění snímače | Ano |
| Poměr stran snímače | 3:2 |
| Velikost snímače (mm) | 36 x 24 |
| Crop faktor | 1 x |
Blesk
| Sáňky pro externí blesk | Ano |
|---|---|
| Vestavěný blesk | Ne |
| Synchronizační čas blesku | 1/320 |
| Korekce expozice blesku | ± 3 EV po 1/3 EV, ± 2 EV po 1/2 EV |
| Dálkové řízení extreního blesku | Ano |
| Externí blesk v balení | Ne |
| Vysokorychlostní synchronizace blesku | Ano |
| Výstup na studiový blesk (x kontakt) | Ne |
| Typ patice blesku | Canon |
Fyzikální specifikace
| Materiál | Hořčík |
|---|---|
| Rozměry v mm | 157,6 x 149,5 x 87,3 |
| Hmotnost | 1115 g |
| Barva | černá |
| Odolnost | Utesnění proti prachu a vlhkosti |
Rozhraní a napájení
| Konektivita / Porty - výstupy | 3,5 mm jack (sluchátka), HDMI |
|---|---|
| Výdrž baterie ve snímcích | 1330 snímků |
| Způsoby napájení | Akumulátor |
| Typ baterie | LP-E19 pro Canon |
| Kapacita akumulátoru | 2750 mAh |
| Konektivita / Porty - vstupy | HDMI, 3,5mm jack (sluchátka), 3,5mm jack (mikrofon), RJ-45 (LAN / ethernet), USB-C, USB-C (USB 3.1 / 3.2 Gen2) |
Obrazový procesor
| Typ obrazového procesoru | DIGIC Accelerator a DIGIC X |
|---|
Bajonet
| Typ bajonetu | Canon RF |
|---|
Závěrka
| Typ závěrky | Mechanická závěrka / elektronická závěrka |
|---|---|
| Nejdelší expoziční čas | 30 |
| Nejkratší expoziční čas | 1/64000 |
| Bulb | Ano |
Hledáček
| Typ hledáčku | Elektronický |
|---|---|
| Rozlišení hledáčku v bodech | 9440000 |
| Dioptrická korekce | -4 až +2 |
| Zvětšení hledáčku | 0,9 x |
Displej
| Velikost displeje | 3,2 " |
|---|---|
| Rozlišení displeje v bodech | 2100000 |
| Živý náhled (Live View) | Ano |
| Dotykový displej | Ano |
| Výklopný displej | Ano |
| Stavový displej | Ano |
Záznam
| Formáty souborů | JPEG, RAW, HEIF |
|---|---|
| Maximální rozlišení videa | 6K |
| Časosběrné snímání | Ano |
| Počet audio kanálů | 2.0 |
| Video formát | MP4, XF-AVC S, XF-HEVC S |
| Stereo zvuk | Ano |
| Snímková frekvence u videa | 240 sn./s |
Paměťové karty
| Typ paměťové karty | CFexpress typ B |
|---|
Ostatní
| Číslo produktu | 6577C004 |
|---|---|
| Příslušenství v balení | Kryt fotoaparátu R-F-5, Popruh Canon ER-L1, Očnice Canon ER-iE, Kryt botky Canon ER-SC3, Lithium-iontová baterie Canon LP-E19, Nabíječka baterií Canon LC-E19, Kryt bateriového zdroje, Napájecí kabel, Propojovací kabel IFC-100U, Uživatelská příručka |
| Značka | Canon |
| Typ produktu | Bezzrcadlovka |
Ke stažení
| EOS R1 návod.pdf |
Doporučené objektivy
Doporučené objektivy podle žánru
Doporučené objektivy podle žánru
Doporučené příslušenství
- Doporučujeme
- Paměťové karty
- Pouzdra, brašny, batohy
- Systémové blesky
- Stativy
- Čistící sady / balónky / Lenspeny
- Bajonetové adaptéry / redukce
- Klece
- Očnice
- Poutka / popruhy
- Pouzdra na karty / baterie
- Mikrofony
- Krytky objektivu
- Trvalá / LED světla
- Čtečky karet
- Akumulátory / baterie
- Stabilizátory
- Stativové hlavy
- Náhledové monitory / rekordéry
- Další produkty
Doporučujeme
Paměťové karty
Pouzdra, brašny, batohy
Systémové blesky
Stativy
Čistící sady / balónky / Lenspeny
Bajonetové adaptéry / redukce
Klece
Očnice
Poutka / popruhy
Pouzdra na karty / baterie
Mikrofony
Krytky objektivu
Trvalá / LED světla
Čtečky karet
Akumulátory / baterie
Stabilizátory
Stativové hlavy
Náhledové monitory / rekordéry
Další produkty
Nejčastěji zvažované alternativy
Nejčastěji zvažované alternativy
Související články s Canon EOS R1 tělo
Související články s Canon EOS R1 tělo
Novinky ve světě fotografie a videa | Květen 2026
Květnové novinky bedlivě sledujeme a vybíráme z nich to nejzajímavější. Sledujeme dění za vás a vybíráme jen to, co má reálný dopad: technicky pokročilé produkty, zajímavé posuny ve funkcích nebo…
KLAUDIE MORAVCOVÁ • 15. 5. 2026 v 14:09

Představujeme nové foto/video bezzrcadlovky Canon EOS R6 V a Sony Alpha A7R VI
Tak jako každé jaro, i to letošní je ve znamení novinek. Jednotliví výrobci foto a videotechniky postupně představují nové přírůstky do svých stájí a pozadu nezůstávají ani přední hráči, jimiž jsou…
MARTIN LUKEŠ • 13. 5. 2026 v 16:01

Užijte si léto s Canonem a získejte zpět až 22 500 Kč
Využijte jedinečnou letní nabídku a získejte za nákup vybrané techniky Canon až 22 500 Kč zpět na váš bankovní účet. Stačí si pořídit vybraný produkt v období od 13. dubna do 31. července 2026 a…
13. 4. 2026 v 9:47

Novinky ve světě fotografie a videa | Únor 2026
Ve světě foto a video techniky se neustále objevují nové produkty a technologie. Zorientovat se v nich není vždy jednoduché. Proto pro vás novinky průběžně sledujeme a vybíráme ty, které skutečně…
KLAUDIE MORAVCOVÁ • 6. 2. 2026 v 10:31

Dotazy k Canon EOS R1 tělo
Expert Megapixelu
Martin Plíva











































































Komentáře
M
Konečně!
Michal, 17. 5. 2024 |Canon EOS R1 tělo |Reagovat