100293
zkopírováno do schránky
Bezzrcadlovka
Canon EOS R10 + RF-S 18-150 mm f/3,5-6,3 IS STM - Zánovní!
- Formát snímače: APS-C
- Rozlišení snímače: 24,2 Mpx
- Typ bajonetu: Canon RF
- Rychlost sériového snímání: 23 sn./s
- Typ paměťové karty: SD
Sháníte Canon EOS R10 + RF-S 18-150 mm f/3,5-6,3 IS STM - Zánovní!?
„Canon EOS R10 + RF-S 18-150 mm f/3,5-6,3 IS STM - Zánovní!“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 20.02.2024
Vlastníte Canon EOS R10 + RF-S 18-150 mm f/3,5-6,3 IS STM - Zánovní!?
Víte, že ho můžete u nás prodat až za 6 661 Kč a ušetřit tak na novém fotoaparátu?

Canon EOS R10 + RF-S 18-150 mm f/3,5-6,3 IS STM - Zánovní!
Popis a parametry
Níže uvedené informace načítáme od nových produktů v e-shopu. Některé parametry, typu obsah balení, jazyky v menu apod. se proto mohou lišit.
Canon rozšiřuje svou rodinu bezzrcadlovek systému R o nový model R10. Jádrem novinky je 24 Mpx snímač formátu APS-C a poradí si se záznamem 4K/60p (crop) a převzorkovaným videem z 6K na 4K 30p. Digitální stabilizace obrazu umožňuje plynulé záběry i při natáčení z ruky, O mimořádně rychlý a spolehlivý autofokus se stará automatické ostření s hlubokým učením a technologií Dual Pixel CMOS AF II. Zachytit ten správný moment vám pomůže sériové snímání s rychlostí až 23 sn./s. Součástí setu je univerzální objektiv RF-S 18-150 mm f/3,5-6,3 IS STM.
Více ostrosti
EOS R10 je vybaven proslulým systémem ostření Dual Pixel CMOS AF II, naprogramovaným pomocí technologie AI s hlubokým učením pro pokročilé rozpoznávání objektů. Je rychlý, přesný a neuvěřitelně citlivý při slabém osvětlení. EOS R10 dokáže rozpoznat lidi, zvířata a vozidla a udržet je ostré, ať se v záběru pohybují kdekoliv. Dokonce i rychle se pohybující objekty jsou ostře vykresleny. Při fotografování lidí upřednostňuje EOS R10 především oči vašeho objektu. Pokud oči nejsou viditelné, je místo toho sledován obličej.

Více rychlosti
Reagujte instinktivně, zachyťte prchavé okamžiky pomocí vysokorychlostního snímání – ideální pro fotografování divoké přírody a sportu. EOS R10 dokáže pořizovat souvislé série snímků RAW, JPEG nebo HEIF rychlostí až 15 sn./s nebo 23 sn./s pomocí elektronické závěrky fotoaparátu. To vše, zatímco fotoaparát sleduje objekt v záběru a průběžně upravuje zaostření a expozici v reakci na měnící se scénu.

Více flexibility
Natočte neuvěřitelná videa se stejným fotoaparátem, jaký používáte pro skvělé fotografie. EOS R10 je vysoce schopný tvůrce obsahu, který vám vždy poskytne vynikající kvalitu obrazu. Je také mimořádně kompaktní a přenosný, váží pouhých 429 gramů, takže ho můžete mít vždy s sebou.

Navrženo pro rychlou reakci
R10 rychle reaguje na vaše příkazy, což vám dává obrovskou výhodu, pokud jde o zachycení rozhodujícího okamžiku. Procesor DIGIC X přináší rychlé a živé ovládání a prakticky eliminuje prodlevu hledáčku pro skutečně citlivé fotografování.

Zachyťte dokonalé video
Fotoaparát zachycuje špičkové 4K video, které vypadá skvěle na UHD displejích a umožňuje oříznutí bez ztráty kvality při postprocesu pro Full HD projekty. Filmaři si mohou vybrat mezi rozlišením 4K/60p (s ořezem) pro plynulou reprodukci pohybujících se objektů a zpomalené efekty nebo ohromujícím převzorkovaným rozlišením 4K/30p vytvořeným z výstupu 6K z 24,2 Mpx snímače fotoaparátu. Při natáčení v režimu Full HD lze použít snímkovou frekvenci až 120 snímků za sekundu, což odhaluje ještě jemnější pohyby pohybujících se objektů.

Canon RF-S 18-150 mm f/3,5-6,3 IS STM
Výkonný zoom objektiv RF-S 18-150 mm f/3,5-6,3 IS STM pro APS-C snímače. Díky jeho všestrannému rozsahu ohnisek je objektiv mimořádně univerzální a minimalizuje tak nutnost použití několika samostatných objektivů. Optická stabilizace je v kombinaci s koordinovaným řízením při použití s EOS R7 schopna kompenzovat až 7 expozičních kroků pro plynulé záběry z ruky. Krokový motor STM poskytuje plynulé automatické ostření při fotografování i videu. Objektiv díky své konstrukci účinně koriguje zkreslení a minimalizuje chromatickou aberaci. 7 lamelová clona vytváří nádherný kruhový bokeh. Přední člen je opatřen závitem o průměru 55 mm pro použití libovolného kruhového filtru.
Obecné
| Úroveň produktu | Začátečník a rodina |
|---|---|
| Podle použití | Pro Youtubery a vloggery, Rodinný, Pro začátečníky, Pokročilý |
Bezdrátové sítě
| GPS | Ne |
|---|---|
| Wi-Fi | Ano |
Expozice a fotografování
| Blokování AE | Ano |
|---|---|
| Bracketing | Ano |
| Poměr stran snímku | 16:9, 1:1, 3:2, 4:3 |
| Způsob měření expozice | Zónové, Středové, Bodové, Matrix |
| Rozsah korekce expozice | ± 3 EV po 1/3 EV, ± 3 EV po 1/2 EV |
| ISO - minimální citlivost | 100 |
| ISO - maximální citlivost | 32000 |
| Rychlost sériového snímání | 23 sn./s |
| Panorama | Ano |
| HDR | Ano |
| Datové razítko | Ne |
| Vyvážení bílé barvy | Automatické / přednastavené hodnoty / ruční kalibrace |
Ostření
| Pomocné světlo AF | Ano |
|---|---|
| Počet AF bodů | 651 |
Obrazový snímač
| Stabilizátor snímače | Ne |
|---|---|
| Formát snímače | APS-C |
| Rozlišení snímače | 24,2 Mpx |
| Rozlišení fotografií | 6000x4000 |
| Technologie snímače | CMOS |
| Automatické čištění snímače | Ano |
| Poměr stran snímače | 3:2 |
| Velikost snímače (mm) | 22.3 × 14.9 |
| Crop faktor | 1,6 x |
Blesk
| Sáňky pro externí blesk | Ano |
|---|---|
| Vestavěný blesk | Ano |
| Synchronizační čas blesku | 1/250 |
| Korekce expozice blesku | ± 3 EV po 1/3 EV, ± 3 EV po 1/2 EV |
| Směrné číslo blesku | 6 |
| Dálkové řízení extreního blesku | Ano |
| Externí blesk v balení | Ne |
| Vysokorychlostní synchronizace blesku | Ano |
| Typ patice blesku | Canon |
Fyzikální specifikace
| Materiál | Hliník |
|---|---|
| Rozměry v mm | 122.5 x 87.8 x 83.4 |
| Hmotnost | 382 g |
| Barva | černá |
Rozhraní a napájení
| Konektivita / Porty - výstupy | 3,5 mm jack (sluchátka), Micro HDMI |
|---|---|
| Výdrž baterie ve snímcích | 430 snímků |
| Způsoby napájení | Akumulátor |
| Typ baterie | LP-E17 pro Canon |
| Konektivita / Porty - vstupy | USB 2.0, USB-C, Micro HDMI, USB |
Obrazový procesor
| Typ obrazového procesoru | DIGIC X |
|---|
Bajonet
| Typ bajonetu | Canon RF |
|---|
Závěrka
| Typ závěrky | Mechanická závěrka / elektronická závěrka |
|---|---|
| Nejdelší expoziční čas | 30 |
| Nejkratší expoziční čas | 1/4000 |
| Bulb | Ano |
Hledáček
| Typ hledáčku | Elektronický |
|---|---|
| Rozlišení hledáčku v bodech | 2360000 |
| Dioptrická korekce | -3 až +1 |
| Zvětšení hledáčku | 0,95 x |
Displej
| Velikost displeje | 2,95 " |
|---|---|
| Rozlišení displeje v bodech | 1040000 |
| Živý náhled (Live View) | Ano |
| Dotykový displej | Ano |
| Výklopný displej | Ano |
| Stavový displej | Ne |
Záznam
| Formáty souborů | MP4, JPEG, MPEG-4, RAW, H.265/HEVC |
|---|---|
| Maximální rozlišení videa | 4K |
| Časosběrné snímání | Ne |
| Počet audio kanálů | 2.0 |
| Video formát | MPEG-4, AVC/H.264, H.265 |
| Stereo zvuk | Ano |
| Snímková frekvence u videa | 60 sn./s |
Paměťové karty
| Typ paměťové karty | SD |
|---|
Ostatní
| Příslušenství v balení | krytka těla, popruh, nabíječka LC-E17E, akumulátor LP-E17, krytka akumulátoru, AC kabel |
|---|---|
| Značka | Canon |
| Typ produktu | Bezzrcadlovka |
Hodnocení zboží
| Celkové hodnocení | 95 % |
|---|---|
| Obrazová kvalita | 90 % |
| Konstrukce a zpracování | 90 % |
| Ovládání | 95 % |
| Funkční výbava | 95 % |
| Poměr cena/výkon | 95 % |
Ke stažení
| R10 - Návod.pdf |
Doporučené objektivy
Doporučené objektivy podle žánru
Doporučené objektivy podle žánru
Doporučené příslušenství
Hlídat dostupnost Canon EOS R10 + RF-S 18-150 mm f/3,5-6,3 IS STM použitý fotoaparát v bazaru
Hlídat dostupnost Canon EOS R10 + RF-S 18-150 mm f/3,5-6,3 IS STM použitý fotoaparát v bazaru
Související články s Canon EOS R10 + RF-S 18-150 mm f/3,5-6,3 IS STM použitý fotoaparát
Související články s Canon EOS R10 + RF-S 18-150 mm f/3,5-6,3 IS STM použitý fotoaparát
Užijte si léto s Canonem a získejte zpět až 22 500 Kč
Využijte jedinečnou letní nabídku a získejte za nákup vybrané techniky Canon až 22 500 Kč zpět na váš bankovní účet. Stačí si pořídit vybraný produkt v období od 13. dubna do 31. července 2026 a…
13. 4. 2026 v 9:47

Novinky ve světě fotografie a videa | Únor 2026
Ve světě foto a video techniky se neustále objevují nové produkty a technologie. Zorientovat se v nich není vždy jednoduché. Proto pro vás novinky průběžně sledujeme a vybíráme ty, které skutečně…
KLAUDIE MORAVCOVÁ • 6. 2. 2026 v 10:31

Novinky ve světě fotografie a videa | Listopad 2025
Listopadové novinky bedlivě sledujeme a vybíráme z nich to nejzajímavější. Nemusíte se tak prodírat množstvím tiskových zpráv a novinek ze všech stran. Sledujeme dění za vás a vybíráme jen to, co má…
KLAUDIE MORAVCOVÁ • 7. 11. 2025 v 11:07

Zimní cashback Canon: získejte zpětnou slevu až 17 500 Kč
Pořiďte si novou výbavu od Canonu nebo si ji doplňte o nové produkty a ušetřete! Zakupte si vybrané produkty v období od 20. 10. 2025 do 31. 1. 2026, zaregistrujte je a získejte zimní cashback až 17…
ŽANETA SIKOROVÁ • 17. 10. 2025 v 11:06

Dotazy k Canon EOS R10 + RF-S 18-150 mm f/3,5-6,3 IS STM použitý fotoaparát
Expert Megapixelu
Martin Plíva






















































Komentáře